Mesaje amuzante

DeletedUser30856

king of dark în data de 04.07. la ora 19:29
sa imi sugi p*la de ratat si tu si m*ta aia c*rva

king of dark în data de 04.07. la ora 19:30
reclama-ma la admini r*tatule
ca altceva nu esti
esti doar unuc are s*ge p*la pana se face ca stafida


king of dark în data de 04.07. la ora 19:31
reclama-ma la admini ca tea-am jignit
esti doar un r*tat care s*ge p*la

king of dark în data de 04.07. la ora 19:34
ok
inseamna ca chiar o s*gi

king of dark în data de 04.07. la ora 19:35
am nevoie sa ma inchida admini
reclama-ma te rog
fai in asa fel incat sa fiu blocat

buna si metoda asta:D
 

DeletedUser

dondragon192 în data de 09.07. la ora 15:40
Decit sa mai itzi omori spioni mai bine itzi spun eu ce am.....kk? 3500 lancieri,1000 cavalerie usoara 3000 arcashi *** 1500 catapulte,, iar in caz de atac de inobilare aduc de pe celelalte sate inca 1000 catapulte *** cite 2000 de lancieri de pe fiecare satadic 3500 catapulte *** 7 lancieri in total---cu flama lu atheea pe paladin cred catzi trebuie cam 10 000 lancieri *** 2000 catapulte ca sa imi dai zidu jos la nivel 0,,,te-am informat ca esti goga pe mine de cind am gasit resursele alea multe pe satul tau,,am facut scanul respectiv pentru ca am vazut inactivitate la tine nu ca sa te atac

Purec21 în data de 09.07. la ora 19:22
nu am inteles nimic din mesajul tau...incearca sa fi putin mai coerent.. :)

si pentru ce sa am nevoie de 10000 lancieri sa te atac? eu nu atac cu lanci :)

dondragon192 în data de 09.07. la ora 21:33
dce itzi omori spioni degeaba ?mai itzi trebuiesc vreo 200 ca sa vezi ce am?daca te intereseaza cit am intraba ca-tzi voi spine.iar apropo de lancieri--la ce am in sat itzi trebuiesc asa ca informatzie vreo 10 000 de lancieri *** vreo 2500 de catapulte ca sa imi iei satu

Purec21 în data de 09.07. la ora 23:30
pai ce sa fac cu lancierii omule?:)) vrei sa te atac cu lancieri?:))

dondragon192 în data de 10.07. la ora 07:14
Nustiuuuuuuuuuuuuuu"""""ca la in pui mei--- esti man ceva de genu---- sau ,ori,ori sau----ma rog
,,,treaba e ca nu are rost satzi mai omori spioni degeaba,,,,,,,ca am aparare ca satzi tzin piept pentru minim 10000 lancieri *** 2500 catapulte --- *** mai nou pentru tine se poate ataca *** cu lancieri--lol:lol:lol::)) au dat astia voie sa se ataca *** cu lance nu numai cu cavalerie,,,,,
 

DeletedUser

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:28
care e treaba ?:))

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:30
eeee
ghiceste:))

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:30
vrei sa ma cuceresti si trimiti nobilul la 100 de ore distanta ( nu ca ar merge) si crezi ca o sa ma alarmez si dau stergere cont?

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:31
vezi ca te pui cu cine nu trebuie:))

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:35
eu? :)) poate tu... ca tu ai atacat..deci tu te pui cu cineva..intelegi ? tu ai facut actiunea de a ma ataca...deci tu te pui cu cineva :p


si inca ceva... cunosc tribul tau foarte bine :p

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:39
vai ce plang:))
vezi c vine un fulger pe tine:))

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:43
amuzant esti..pe bune :) ce naiba vrei sa faci? te dau aia afara sa te innobileze intern?:))

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:46
vedem...
nu uita ce iti spun...
satele tale din k26 vor fi ale mele:))
sau...
aaaa am uitat te ataca prea multi si nu o sa mai ai cu ce sa le aperi am uitat:))

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:51
esti tare ce sa zic :) chiar mai speriat :) pacat ca nu ajung eu pana la tine..da lasa ca vorbesc sa te innobileze intern :))

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:54
tu te auzi ce vorbesti?:))

Purec21 în data de 30.06. la ora 19:55
nu. Daca nu ai realizat inca, noi aici scriem. nu vorbim. deci intrebarea potrivita este: " tu vezi ce scri aici?" hai.. intreaba din nou cum trebuie si poate iti raspund

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 19:56
:))))

Purec21 în data de 30.06. la ora 20:01
app... pune si pe unul sa trimita 4 berbeci..asa..unu dupa altul..si promit ca o sa cred ca sunt nobili si ma sperii. dar de fapt trimite 5...ca poate ramane adeziunea la 1 cine stie...

buricul-pamantului în data de 30.06. la ora 20:02
mai vedem ce va fi:d
dupa voie buna vine furtuna:))
 

DeletedUser40316

Ben Affleck în data de 21.07. la ora 13:57
vrei sate,iti voi da eu sate cand ajung langa tine iti dau eu tie numai sate,si la toata trupa de acolo,tui nu vezi ca e inobilat intern?

GoD HaDeS în data de 21.07. la ora 14:21
auf wiedersehen

Ben Affleck în data de 21.07. la ora 14:23
da da,o sa ...

nu ai treaba cu jocul :))

GoD HaDeS în data de 21.07. la ora 14:29
guttuten tag

GoD HaDeS în data de 21.07. la ora 14:48
din pacate am discutat cu cineva din pici si a zis ca il pot ataca si daca ii acolo ca ii refugiat doar ca nu se concediaza pentru nu stiu ce motive , in fine fati internele departe de mine ca ii foame de sate si la mine si imi plac satele moca :)

Ben Affleck în data de 21.07. la ora 14:49
vom vedea ce veti face in curand,pt mine sunt doar niste sate,am de unde dar voi veti disparea.

GoD HaDeS în data de 21.07. la ora 14:51
cine spune asta ? :)) kenji care pe 21 si-a luat zboru .. 1-0 pentru mine cred ca o sa facem sa fie 2-0

Ben Affleck în data de 21.07. la ora 14:53
eu mam batut cu 10 triburi singur,dar vreau sa vad ce puteti sunt curios ce puteti jucatori crescuti peste noapte,eu pe orice lume intru sunt juc de top 5,voi nu veti fi niciodata,si sti de ce,nu puteti,frustrarile sunt prea mari.
 

DeletedUser40316

sa moara fanii mei daca nu eu cu trupele mele proprii am rupt harta in 2 :X:X:

cand aveam 5 nobili , inobilam 10 sate, deci 10 sa bagati bine la cap , asta pentru ca eu sunt kenji si voi ofticosii :> :>

21x Jefuitorul zilei
Ai jefuit în 19.05.2011 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (20.828 de sate)!

plus ca nimeni nu foloseste mai bine auto-clickeru ca si el :))) ii maestru taicashu
 

DeletedUser20252

Kenji pe 21 a fost atacat de RP si de CENT,ce viseaza el 10 triburi?
Si marele jucator a fost atacat de jucatori nubi ca mine,ca gaboaja,mitulik si altii care habar nu avem cu jocul dupa spusele lui.
Rusinea e mai mare cand te bate un nub decat unu bun.

Cat despre faptul ca el e in primii 5 tot timpul si se mai si lauda,arata ca uita ca jocul asta e un joc de echipa si nu conteaza cat de bun e el daca nu are cu cine juca.

In fine,cine se cearta cu el practic isi pierde timpul degeaba.
 

DeletedUser40316

stiu ca nu poti ajunge cu el la nimic clar de aia i-am zis in nemteste din prima la revedere dar tot nu a inteles :D
 

DeletedUser39777

D E V în data de 19.07. la ora 19:08
te rog sa nu ma mai ataci ca acum sunt in trib cu u

lupu sur în data de 19.07. la ora 19:09
ok

D E V în data de 21.07. la ora 16:06
ba m******e ai zis ca nu ma mai ataci!!! bulangiule

lupu sur în data de 21.07. la ora 16:08
vezi ca faci clabuci la gura ..si te-am invatat mereu sa nu mai maninci sapunul cu care imi spal chilotii...daca nu vezi bine nu facem parte din acelasi trib

D E V în data de 21.07. la ora 20:27
s**i **** ma la****ule

lupu sur în data de 21.07. la ora 20:49
bravo!!!! frumoasa educatie...

Nervos rau baiatul :))=))
 

DeletedUser

Probabil ca a vrut sa verifice daca esti on, ca sa poata sa iti ia sate cand nu esti atent :D
 

DeletedUser38145

cu siguranta...:))
nu sunt in zona de frontiera imediata si totusi are 180 de puncte...
 

DeletedUser

Cum se discuta cu tradatorii :)) Ia uite gaby cu ce imi pierd timpul :D


xxx astăzi la ora 15:01
Mrmouse astăzi la ora 14:52
Astazi 20-10-2011 ora 14:52 [player]Mrmouse[/player] paraseste acest trib imi pare rau pentru toti jucatori care imi sunt prieten dar nu se mai poate eu cand vin cu idee toata lumea spune NU! Acest trib este unul foarte puternic! Eu am sa merg in[ally]= cu O[/ally] unde v-om face treaba buna imi pare rau inca odata pentru asta dar simt ca sunt in plus in acest trib pe care l-am format eu si [player]regeleandrei[/player]!Succes in continuare!








Cu R3spect [player]Mrmouse[/player]!

Pentru mesajul asta o sa primesti saptamanal curatari de la mine.
Cine o sa vrea sa ii ia satele imi da mesaj si o sa va transmit la cat ajung.
De dezertori si tipi din astia care cum nu le convine ceva ies din trib sunt satul.
Suferi de nebagare in seama dupa cum singur spui.
Ok o sa fi bagat in seama. De mine.
Cine mai se baga imi da mesaj.

Mrmouse astăzi la ora 15:04
ce ai spus ? se vede ca nu aparti acestui trib:|

xxx astăzi la ora 15:05
Da, eu am dat circulara ca plec. Nu apartin tribului.
Eject.

Mrmouse astăzi la ora 15:08
pff ce om marsav esti. hai spun tot

xxx astăzi la ora 15:12
Ce sa spun?
Ziceai ca pleci.... pleaca te rog.
Nu de alta dar nu-mi da voie sa te atac ca esti din acelasi trib. :)

bai baiete daca erai pe lumea 7 in tribul condus de mine si dadeai un asemnea mesaj in 24 ore erai la margine chit ca aveai 2-3 milioane de puncte.

eu zic ca totusi vrei sa faci treaba asa ca mai gandeste inainte sa dai mesaje din astea.

daca pleci iti promit ca o sa pleci doar cu numele.

hai salut.

Mrmouse astăzi la ora 15:13
bai scuzama dar tu esti ala care trimite mesaje gen acest trib este unul de rahat! vrei sa iti trimit conv? crezi ca nu stiu? crezi ca noi cei din concducere dormim?

xxx astăzi la ora 15:16
Fa bine si da o circulara in care iti ceri scuze pentru cea anterioara in 2-3 minute, ca sa nu ies sa te casapesc.

Da eu dau mesaje. Si este adevarat, dormiti, daca unul din trib da asemenea mesaje si conducerea doarme pe ea in loc sa il innobileze...cam ce parere ai?
Va testez de 2 luni si nici o reactie.

Da trimite-mi conversatiile sunt curios sa vad care din ele le aveti :)).

Mrmouse astăzi la ora 15:17
pt ce sa ma inobileze mi-am luat ramas bun lol!




xxx astăzi la ora 15:23
Am primit deja mesaje de la 6 colegi de trib care iti vor satele :))) si asteapta ora la care o sa ajunga atacurile. se pare ca sunt multi care nu sunt de acord cu plecarile melodramatice din trib.

deci asteptam circulara in care iti ceri scuze.

daca vrei te ajut.

Eu mrmouse in deplinatatea facultatilor mentale, recunosc ca am avut o slabiciune acum cateva minute, cedand impulsurilor mele de copil nemultumit de pozitia mea in trib. jur sa fiu fidel tribului si sa numai ma gandesc niciodata sa il parasesc.

asa sa imi ajute [player]xxx[/player], pardon Dumnezeu

Mrmouse astăzi la ora 15:24
;)) mda vezi sa nu deja o dai in prostie

xxx astăzi la ora 15:27
Nu. O dau in misto.... e o diferenta. Cand o sa cresti mai mare o sa intelegi.
Hai gata ca n-am chef de palavre... pleci sau vorbesc cu andrei sa te dea el afara?

Mrmouse astăzi la ora 15:29
sau misto depinde acmd e pers daca e proasta sau intelgenta eu cum sunt intelegi? eu o consider prostie bien tu daca vri sa f mai prostutz spunei misto...

Mrmouse astăzi la ora 15:50
Poftim am trimsi un mesaj de cerut iertare da tu vrei prea multe...

xxx astăzi la ora 16:00
Nu e chiar ce am zis eu dar sa zicem ca merge.

Fi atent ca sunt ochii pe tine. Cum mai calci stramb vorbesc cu 2 baieti de 3 milioane din pici care imi sunt amici si ai terminat cu lumea 24.
Joaca pentru trib si o sa ai respect. fa pe arogantul si pe copilul si o sa ne parasesti.

O zi buna.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Avand in vedere urmatoarele motive:

- din 100 de oameni sunt capabili sa joace si sa se ajute doar vreo 10;
- avem in trib idioti care retrag aparare pentru ratiuni realmente imbecile (ca vor sa ajunga si ei in granita si le trebuie toate fermele de aparare...);
- un om din granita care are in curs 1000 de atacuri nu a mai intrat pe cont de aproape 12 ore si nu a binevoit sa lase sitter si pierde sate in draci;
- ne jucam jocuri tampite de genul "hai sa il atacam pe Assac ca sa ii daramam niste ferme" in loc sa ii atacam pe astia din MOD care in timpul asta se pregateau sa ne futa in ***;
- tinem ca idiotii o gramada de conturi inactive fara sa le innobilam asteptand sa vina MODsa le ia;
- admiram de la distanta satele de barbari asteptand, la fel, sa vina MOD -ul sa le innobileze, pe motiv ca "de ce sa le iau eu, ca le pierd repede" (the13ghost)
- astept 5 zile sa imi raspundeti la o circulara cu privire la numarul de sate de atac, de parca aveati nevoie de invitatii speciale.
- am avut ghinionul unor conducatori realmente imbecili din categoria Ombmensi What do you wish carora unii, in ciuda evidentelor, inca le luati apararea ceea ce denota ca aveti creierul gol sau in cel mai bun caz plin cu alcool.


ma voi retrage din joc si imi voi ocupa timpul cu ceva mai util. Nu imi place sa imi pierd vremea pe langa niste ratati...

Au respectul meu urmatorii jucatori cu care as vrea sa joc si in lumea urmatoare, daca cumva voi mai face eroarea de a ma inscrie.

Mircea (The Strong War) - fetele mele inca asteapta bucurii de la tine :)) - merita sa il aveti coleg pe orice lume.
Bogdan (Macea76) - Spaima inamicilor :))
Gogu (Gogudelamin) :)):)):)) - trebuie sa bem berea aia.
huzy85
dutzu6566 si ala vechi si asta nou
froBa - pe urmatoarea lume iar ne scoatem ochii pe sate
state-razvan
mrcln

Satele mele le va lua Jaku. Copilul asta merita mai mult respect decat 90% din membrii acestui trib.
Sa nu prind vreun balos de pe langa mine ca ravneste la ele ca s-ar putea sa se trezeasca cu niste surprize.

As vrea sa va urez distractie placuta dar nu pot ca se pare ca 3/4 din voi sunteti prea ratati ca sa va puteti distra in acest joc ;)

Amuzant pentru unii, nu prea pentru altii ... Oricum, ai tot respectul meu :)

PS : ne auzim maine, ai timp de-o bere ?
 
Sus