Mesaje amuzante

DeletedUser

:),batrane Lord,mereu pregatit sa "lupti" razboaiele tale.cu trupe sau cu politica.unii dintre putinii jucatori de triburi care stiu sa interpreteze acest joc.si care nu uita faptul ca e un joc.bravo,jos palaria.gonadar,dupa cum vezi si cum ti-a trimis un coleg o circulara in trib:nu ai stofa man de lider.e bine ca ai decis sa te lasi.bafta multa!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ah ah prietene ... iti dau raspunsul tot cu un citat :

Gonadar astăzi la ora 21:02
1. Stiu ca adevarul este foarte dureros pentru unii, nu le place sa fie numiti imbecili si ratati pentru ca, probabil, asa sunt si in viata reala. Imi pare rau ca nu ii pot mangaia cu epitete mai blande, eu is mai direct, mai coleric, spun ce gandesc.
Nu aveam ce sa destabilizez la niste jucatori deja destabilizati cum au fost cei din RS - din toti abia de am gasit 2-3 cu care sa pot colabora. Restul abia de se ostenesc sa citeasca mesajele. Menatalitate clasica de ratat are the13ghost asa cum am punctat mai devreme.

2. Am respect pentru jucatori care au procedat precum Dragos - care a fost pe contul Jaku si cu care pastrez legatura si in viata reala. Omul cand s-a lasat mi-a transmis toate datele contului, nu a stat ca actualii nesimititi asteptand ca niste prosti sa lupte pentru ei. Da, din punctul meu de vedere sunt niste idioti si nesimtiti pentru ca isi bat joc de munca si de timpul altora

Pe de o parte ii dau dreptate, nu multi stiu sa-si gestioneze bine timpul alocat jocului si de aici o gramada de provocari legate de inactivitate ... nu, oamenii nu sunt prosti sau imbecili ci nu au timp ... cert este ca atunci cand echipele se fac prost, provocarile devin adevarate probleme ... Dar, cand singurul tau defect este ca tii cu AS Roma ti se poate ierta ca ai ales gresit echipa pe lumea asta (sau fortat de imprejurari, inteleg).
 

DeletedUser

Ca nu am pariat pe calul castigator se intelege de la sine(chiar daca si calul pierzator m-a concediat acum 2 minute,:p deci am pariat oricum prost).dar sa fii obiectiv si sa recunosti superioritatea unui adversar nu cred ca e imposibil.MOD-ul nu a facut familii,nu si-a facut cumetri si a fost in top mereu(cel putin de cand joc eu pe 24,ca m-am inscris destul de tarziu).Bravo lor.Daca cineva e deranjat de asta sa faca mai bine.Sa stii sa pierzi e si asta un semn de bravura cred eu.baietii astia din generatia "I" ar trebui sa deschida intai creierul si dupa computerul si sa dea pe triburi,nu esti de acord?(scuzati of-topicul dar si asa externul e destul de "mort" mai spamam si noi)
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ce castigi din jocul asta ? Oameni ca tine :)

PS :

macea76 astăzi la ora 21:21
poate plec altundeva sau ma mai joc pana la ultimul sat, ii mai fac putin cu capul pe astia din mod sau what?? sau pe voi care o sa ma atace ca dupa sate moca sariti imediat, dupa aia imi continui aventura pe lumea 26, nu mai are rost aici, nu exista respect fata de cei ce se agita pentru voi sa stati la caldura sa tinem granitele.

tot respectul pentru blackangel755, Gonadar, mrcln, pitic104, the strong war. colegi ca ei rar intalnesti. multa bafta

zeusone inteleg ca esti atacat, si eu din 400 de atacuri mai am numai 257, am pierdut doar un sat, dar pot spune ca compensez cu alt sat luat intre atacurile ce vin de la mod. mai erau 4 atacuri pe el si trimiteam inapoi, acum e foarte posibil sa-l pierd si pe asta. bravo, multumesc.

ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11
ZeusOne retrage sprijinul său din Freaky like me (nou) 13.01.12 21:11

Respect :)
 

DeletedUser41356

:),batrane Lord,mereu pregatit sa "lupti" razboaiele tale.cu trupe sau cu politica.unii dintre putinii jucatori de triburi care stiu sa interpreteze acest joc.si care nu uita faptul ca e un joc.bravo,jos palaria.gonadar,dupa cum vezi si cum ti-a trimis un coleg o circulara in trib:nu ai stofa man de lider.e bine ca ai decis sa te lasi.bafta multa!

e vorba de circulara asta? ca sa stie si cei ce nu au urmarit OTV-ul in seara asta despre ce e vorba
Ca te lasi de joc e strict problema ta... dar as vrea sa punctez cateve chestii cu referire la mesajul tau (Gonadar).

1. Tu n-ai avut si nici no sa ai stofa de conducator... nu stii sa fi diplomat si limbajul tau e total deplasat... arunci cu "Imbecili" si "Ratati" in stanga si in dreapta... Ti-ai destabilizat propriul trib cand i-ai facut "ratati" pe cei din fostul R.S. Din punctul meu de vedere, un jucator ca tine nu are ce cauta in conducerea unui trib. (Cei care vor sa ma contrazica, nu va obositi... e pur o parere personala si cred ca fiecare are dreptul la opinie)
2. Da avem jucatori inactivi... care trebuiau inobilati intern, dar aia nu inseamna ca-s "idioti"... pur si simplu unii au alte lucruri mai bune de facut decat sa joace triburi... ar trebuii sa apreciezi, ca nu au dat stergere cont si te-au lasat sa-ti rupi atacurile pe barbare pline de def.
3. Multa bafta pe mai departe in viata si in lumile pe care vei mai juca.
 

DeletedUser

este mai ceva ca la OTV :D

Din acest moment cine va mai profita de dreptu de circulare in modive proprii pentru a insulta alti colegi sau pentru a comenta declaratiile lor, i se va retrage dreptu de circulare si la a 2'a abatere va fi concediat.

Multumesc frumos, si o seara placuta in continuare.

ps :Nu disperati, toi trecem prin niste momente dificile dar impreuna reusim sa trecem
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mie astea mi se par cele mai amuzante :D :))

AF - TheTazz astăzi la ora 09:47
Mulţumesc Citat
Saluuuuut, eu sunt cersetorul tribului, vreau si eu niste resurse, care este dispus sa-mi ofere:X:X:X?????? doar ce m-am apucat si eu de facut nobili si alte chestii si am nevoie de resurse, am magazia la maxim si am 4k lemn 50k argila si 100k fier, astazi o sa fiu 24 de ore pe joc asa ca nu va sfiiti sa trimiteti, chiar *** sunt peste magazie sunt on si nu se pierde nimic


Multumesc anticipat
TheTazz


What?? - Tara tara vrem ostasi astăzi la ora 12:51
Mulţumesc Citat
vezi ca pe pagina ailalta le vrea sprijin :D

AF - TheTazz astăzi la ora 20:09
Mulţumesc Citat
si ce e atat de amuzant, ai putea macar sa-ti ti gura si sa trimiti ktv resurse k nu te doare mana, ce crezi k *** ai 3M de puncte te face un jucator bun......mai invatza triburile prietene si dupa sa vi sa comentezi pe forum, mai bine taci si sa te creada lumea prost **** sa deschizi gura si sa confirmi, soarece de ziduri, vezeti de contul tau acolo *** nu te duce capul la altceva

MoD - Gabyy89 astăzi la ora 20:10
Citat Prelucrare Şterge
catalino, ti-a dat maxim! ti-a inchis gura (sau gurile) :)))
 

DeletedUser41356

Popcorn-and-Cola-popcorn-23343587-305-393.jpg

hai ca-s gata... alte circulare nu se mai dau? ca-s pregatita :p
 

DeletedUser

macar are avion daca berbeci nu are :)


rocsana1 în data de 25.01. la ora 22:57
mai ai:) ?

rocsana1 astăzi la ora 15:52
cum dracu dai fara berbeci?

ma jicnesti chiar in halu asta?

desconsideri chiar asa de mult acest joc?

cum ai facut peste 2 mil pct

Kir Moldavul astăzi la ora 19:21
Taci acolo, daca nu cunosti strategia pt acest cont, nu te mai baga in seama singura ca ** ku peretii, te salut din avion!

rocsana1 astăzi la ora 21:00
uite

Mesajele acestea au fost trimise de către rocsana1 mai departe.
 

DeletedUser

probabil suparat ca radeam de el pt ca ataca fara berbeci..



Agresor: Kir Moldavul
Origine: Sat de barbari (767|515) K57

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 330 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 330 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cristi ,si acum mai verifici l24?

@Gabyy89 ,maine - pomaine apare vreunu cu 3 de y .:))
 

DeletedUser11365

nu..ma mai uit din cand in cand pe forum,in mare..nu mai prea stiu ce se intampla pe l24..imi vad de ale mele..
 

DeletedUser

faza cea mai tare in mesajul asta este ca el cere resurse dusmanului


AlexAlex97 în data de 20.02. la ora 09:26
te rog ajuta-ma si pe mn cu ** materii prime ca am nevoie urgent

alexsalomica în data de 20.02. la ora 09:29
mie vroiai sa-mi trimiti mesaju?

AlexAlex97 în data de 20.02. la ora 09:33
da...te rog ajuta-ma

alexsalomica în data de 20.02. la ora 09:45
te ataca careva

AlexAlex97 în data de 20.02. la ora 10:01
da...mi-a inobilat toti colegii de trib iar eu sunt ultimul de pe lista...vreau sa cuceresc un sat mai departe,pe care sa-mi trimit armata ca sa fiu sigur ca nu o sa am probleme...te rog

alexsalomica în data de 20.02. la ora 10:09
cine t-ia inobilat colegi?

AlexAlex97 în data de 21.02. la ora 09:22
[player]calin35[/player]

alexsalomica în data de 21.02. la ora 09:41
ia intreaabai pe colegi tai

AlexAlex97 în data de 22.02. la ora 21:23
lasa-ma ma impace...te rog

alexsalomica în data de 23.02. la ora 09:03
de ce

AlexAlex97 în data de 24.02. la ora 09:05
daia....ca nu mai vreau sa fiu cucerit

alexsalomica în data de 24.02. la ora 09:34
ghinion

AlexAlex97 în data de 25.02. la ora 13:44
macar lasa-mi si mie un sat neatins...alege unu plz

alexsalomica în data de 25.02. la ora 14:31
** cu tancrusesc

AlexAlex97 în data de 03.03. la ora 19:07
plz cucereste-mi satele

AlexAlex97 în data de 05.03. la ora 08:31
scz de mess...plz nu ma ataca

alexsalomica în data de 05.03. la ora 09:26
da tu ce faci cu mine ia satu nu lua satu ce e asta

AlexAlex97 în data de 09.03. la ora 08:41
nu poi vroiam sa ma las dar aqu m-am rehotarat sa ma tin din nou

AlexAlex97 astăzi la ora 15:28
sau sti ce...ataca-ma

alexsalomica astăzi la ora 15:32
tea-i hotarat

AlexAlex97 astăzi la ora 18:13
da...ataca-ma i-ami satele...fa ce vrei cu ele

AlexAlex97 astăzi la ora 18:14
de maine de dimineata ataca-ma...ok

alexsalomica astăzi la ora 18:37
lllll

Mesajele acestea au fost trimise de către alexsalomica mai departe.
 

DeletedUser35749

Aveti mesagerie privata, folositi-o cu incredere ! :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus