Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28540

deci maine ce sa mai avem atacuri pe noi,seby ce zici ,sa cerem mult sprijin??? app tu cum stai pe cont ,dimineata sau noaptea??
 

DeletedUser

pai de la cati membri un trib e mamut?! eu zic ca 300 nu e mult. Daca era limita de 120, cred ca multe triburi aveau o academie.:rolleyes:
 

DeletedUser

sau ne e rusine sa zicem ca suntem romani...poate putem extinde totul la o parere planetara..sebicaaaaaa ne faci sa ne fie rusine ca suntem oameni:(...ia da tu "stergere" lui sebica:D

Fiti seriosi...sarirati voi care purtati fuste inflorate sa facem gura pe extern,eu in locul vostru as lua o pauza la ce ati putut scrie pe conferinta,rade de voi in ultimul hal si voi va agitati aici sa va mai scoateti camasa curata,v-ati strans voi 2,3 sa radeti de unul singur care isi bate joc pe bune de voi,nu se ia pe burta goala,spre deosebire de voi care gasiti subiecte de facut misto care nu au nici-o treaba cu acest razboi!!! :))))
 

DeletedUser40272

80 e cel mai bine, ce trece de 150 e exagerare deja.

nici cei din BW nu au recunoscut ca sunt/erau mamuti, asa ca orice s-ar zice nu e nimeni mamut, mamut e un trib de care vrei sa razi si atat, pentru ca asta s-a facut cu BW, s-a ras de el, ce mai conteaza din cati membri e format? daca nu se gaseste nimeni sa rada de "tine" nu ai cum sa fii mamut:)
 

DeletedUser

voi m-ati injurat pe mine acolo si tot eu sunt cocalar ?


pai ma fratilor , cu ce v-am jignit ?=))))


ca v-am facut mamuti ?
pai sunteti !

ferme ?
jumate din voi sunteti !




deci voi nu stiti de gluma bre =)))



luati jocu asta prea in serios =)))

azi n-am timp de voi , vedem maine !

hai ura !
 

DeletedUser

nici cei din BW nu au recunoscut ca sunt/erau mamuti, asa ca orice s-ar zice nu e nimeni mamut, mamut e un trib de care vrei sa razi si atat, pentru ca asta s-a facut cu BW, s-a ras de el, ce mai conteaza din cati membri e format? daca nu se gaseste nimeni sa rada de "tine" nu ai cum sa fii mamut:)

În cazul celor din B.W. nu mai încăpea nici o îndoială că era un trib mamut :), depinde de fiecare persoană în parte catalogarea unui trib ca fiind trib mamut.
 

DeletedUser

Degeaba vorbiti de seby asa cum vorbiti, colegi vostri stiu ca au fost recrutati sa fie carne de tun, pentru ca voi nu aveti curaj sa infruntati un trib de top si aveti nevoie de galuste in fata voastra, pentru a castiga timp, oare cat timp mai aveti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fiti seriosi...sarirati voi care purtati fuste inflorate sa facem gura pe extern,eu in locul vostru as lua o pauza la ce ati putut scrie pe conferinta,rade de voi in ultimul hal si voi va agitati aici sa va mai scoateti camasa curata,v-ati strans voi 2,3 sa radeti de unul singur care isi bate joc pe bune de voi,nu se ia pe burta goala,spre deosebire de voi care gasiti subiecte de facut misto care nu au nici-o treaba cu acest razboi!!! :))))

Tu esti o copie fidela a lui nea sebica, ticule eu nu am legatura cu A Team pe L25, dar fi atent ca in 6 luni de zile tribul asta o sa mature pe jos cu toate triburile de top de pe L25;). Moooamaa ce mare realizare a facut sebica ca sa infiltrat in conferinta lor...fi tu linistit ca nu pun ei la cale in astfel de conf planuri de atac si treburi ce ar trebui sa fie secrete, acolo se cunosc, mai la o poveste, o barfa si uite asa trece timpu si noobu se sebica sare el pe extern sa se de-a mare ca intra pe conf lor=))=))...doame mai nou dupa ce ca nu ai minte si areti lumi faptu asta:eek:

Eu ti-am zis...in 6 luni sebica o sa ceara sprijin la greu ca nu o sa aiba loc pe harta de astia din A Team...sa spioneze el atunci pe conf ccand si cum il ataca:rolleyes:
 

DeletedUser

:)))) bai tata ce am ratat :d .. dar de ce va ofticati asa de tare ce-i din A-team ? :eek:
 

DeletedUser12439

pentru colegi din ateam. atita timp cit quit a demonstrat pe harta ce pot ar trebui sa tacem din gura si sa inghitim.vedeti-va de treaba voastra si lasati-i sa zica ce vor.au cu ce. noi cind vom avea cu ce atunci sa vorbim.

pentru dusmanii din quit. da sintem mamuti sintem ferme, voi sinteti cei mai buni.sinteti miezul din dodoasca.dar sincer nu-e cazul sa faceti atita tam tam aci.





Quit Nimeni 18th June 2011 - 11:11:01 1,279


Apărător: Varu Rullz
Ţel(direcţie): Mani@x (489|495) K44

Număr: 0 0 1017 0 54 1 0 0 30 75 1 0 0
Pierderi: 0 0 1017 0 54 1 0 0 30 75 1 0 0

l-au concediat probabil.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru colegi din ateam. atita timp cit quit a demonstrat pe harta ce pot ar trebui sa tacem din gura si sa inghitim.vedeti-va de treaba voastra si lasati-i sa zica ce vor.au cu ce. noi cind vom avea cu ce atunci sa vorbim.

pentru dusmanii din quit. da sintem mamuti sintem ferme, voi sinteti cei mai buni.sinteti miezul din dodoasca.dar sincer nu-e cazul sa faceti atita tam tam aci.





Quit Nimeni 18th June 2011 - 11:11:01 1,279


Apărător: Varu Rullz
Ţel(direcţie): Mani@x (489|495) K44

Număr: 0 0 1017 0 54 1 0 0 30 75 1 0 0
Pierderi: 0 0 1017 0 54 1 0 0 30 75 1 0 0

l-au concediat probabil.



[6/16/2011 1:31:10 AM] Nuria: nu-l ajutam si noi pe macea?
[6/16/2011 1:31:16 AM] cristi(model2): ce sa-i facem
[6/16/2011 1:31:20 AM] Nuria: ca l-au rupt astia...
[6/16/2011 1:31:27 AM] cristi(model2): eu am 5 spade
[6/16/2011 1:31:32 AM] Nuria: eu 20
[6/16/2011 1:31:32 AM] cristi(model2): si 5 sul
[6/16/2011 1:31:33 AM] Nuria: :D


acelasi lucru e valabil si pentru tine

fa deff intai si dupa aia mai posteaza pe aici cate ceva =)))
 

DeletedUser

90% din posturile acestui topic sunt spam, drept pentru care, consider ca marea majoritatea nu mai are ce posta aici si voi inchide topicul. Cand veti dori sa postati un mesaj amuzant, va rog sa mi-l trimiteti PM cu specificatia: pentru L25 - Mesaje amuzante.
 

DeletedUser

90% din posturile acestui topic sunt spam, drept pentru care, consider ca marea majoritatea nu mai are ce posta aici si voi inchide topicul. Cand veti dori sa postati un mesaj amuzant, va rog sa mi-l trimiteti PM cu specificatia: pentru L25 - Mesaje amuzante.
 

DeletedUser

nu e un mesaj e un topic facut pe forum,dar mie mi s a parut amuzat :)

Care a dat razboi la o mana de oameni ?
Pagina: >1< [2] [3]
dennisss în data de 27.06.2011 la ora 11:07 Citat
Voi va dati seama ca v-ati facut contract cu moartea ? aia ne curata in 2 zile tot tribul ma desteptii lu' peste, sunt cei mai buni jucatori de triburile intr-un trib, v-ati uitat putin asa sa vedeti ce e in tribul ala ?
 

DeletedUser

De la Atanor

Atanor a spus:
Un drag coleg a raspuns unei cereri de invitatie in trib:


igor stirbu astăzi la ora 23:03
Foiae verde, ceas cu cuc,
te-ai descurcat ca un muc,

Sigur nu ai trupe-n sat..
....si mai esti si rezervat !
..nu chiar tot , numa` un sat..
(ca simt ca te-ai panicat)
Invitatii nu primesti..
..Poate vorbe preotsesti..
sa vi sa te spovedesti..

Sanatate si Amin...ada-ne un kil de vin !


K1ndeRuuu astăzi la ora 22:57
Imi poti da si mie o invitatie ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus