mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser25903

NOSTRADAMOS în data de 06.03. la ora 22:41
Tribale, mi se pare mie sau tu m-ai spionat? Mi se pare sau suntem aliati?

Zaragosa astăzi la ora 06:54
cred ca ti se pare prost

NOSTRADAMOS astăzi la ora 08:59
Prietene, nu mi se pare, eu spun ce am vazut la tine. asta am vazut, asta spun.
Pe harta apari ca fiind aliat!
Altfel credeai ca pierdeam timpu' cu tine? Sa te intreb de ce ma ataci ?

Zaragosa astăzi la ora 15:14
bai pretenas , la mine pe harta se vede altceva...creca harta ta nu sa mai reactualizat !!!! Si te-am atacat ca asa am avut chef nu trebuie sa ma justific de ce te atac....nu dau socoteala decat conduceri ...in nici un caz tie asa ca hai nu iti mai pierde timpu ca mine...ca poate ai altceva mai important de facut si te tin din treaba

NOSTRADAMOS astăzi la ora 17:36
Bai Vasilica Dragon, in primu' rand dai la mine socoteala, si dupa conducerii tale, inteles-ai ?
Eu ti-am spus cum se vede harta tribului meu. In concluzie,asa cum crezi ca mi s-a parut,asa esti tu...intelegi?

Zaragosa astăzi la ora 17:52
:))=))nam inteles nimic din mesaju tau decat ca ar trebui sa mai citesti ceva ca ai un vocabular de sapa :))) si hai ca deja ma plictisesti

[/quote]
]:|

Nu prea este amuzant, dar am zis sa incerc. :)
 

DeletedUser

Cartof-Prajit astăzi la ora 10:18
salutare..acuma te rog sa nu ma mai ataci ca suntem aliati..multumesc

Happy Feet 25 astăzi la ora 10:50
Nu suntem aliati si te atac in continuare.

Omul asta a schimbat vreo 20 de triburi doar ca sa scape de mine ... surpriza e ca tot ii voi lua eu absolut toate resursele :eek:.
 

DeletedUser34078

hai ca am luat-o pe urma lui dj.misu :D... da' nu m-am putut abtine, e haios rau pustiul :D


ursul98 astăzi la ora 09:10
Ce prost am fost ca nu am lasat trupele in sat am zis ca vine ** mare un val mare :) dar mam inselat si a venit dastea mici...si miati furat toate resursele BV VOUA :p

quitana astăzi la ora 09:29
haide bre nu mai fi suparat, da-le naiba de resurse ... am crezut ca esti la fete si d'aia am dat asa pe fuga :p

ursul98 astăzi la ora 09:36
nu ma :) nu sunt frustrat dar vr sa va zic ms ca ma enerveaza sa am magazia FULL :) voi miati golito ..mie ami pare rau pt aia 2 noobili pe care iai dat pe mn sau **** cn ia dat :)
Acum am FULL :( si nu am pe ce sa bag resurse am 10.000 spade la recrutare 20.000 Lancieri :) **** ca bag asa in truna ami zice ca anu viitor sunt gata alea( vorba vine ca anu viitor sunt gata dar in 2 luni alea sunt) ... :)))

quitana astăzi la ora 09:38
pana la urma ai fost la fete sau nu?

ursul98 astăzi la ora 09:39
aseara nu ma luat somnu :))

ursul98 astăzi la ora 09:41
a gasit paladinu o arma :)) luceafaru lui carol tare :) am 6 arme

quitana astăzi la ora 09:41
cu gandul la ele sau la sat? :))

quitana astăzi la ora 09:44
6 arme? pfff jar mancam :| nu vrei sa facem schimb de arme? Iti dau arbaleta si-mi dai tu luceafarul? daca nu ti se pare corect mai dau niste argila diferenta...a ce zici?

ursul98 astăzi la ora 09:45
la ele ce naibi :))
scz nu dau nici o arma am pt lancieri sa apere ** :) am de atac am de distrus ziduri cate si mai cate :)

ursul98 astăzi la ora 09:46
ma eu nu atac eu astept pe fraieri sa ma atace sa asi sparga trupele si apoi atac cu armata mea de atac am 5.000 topoare si 500 C U nu e cn stie ce dar ati zic eu daca ala asti sparge trupele in mn al pot cuceri usor am 4 nobili :D ce mai vr :)

quitana astăzi la ora 09:47
cam cate si mai cate ai de gand? ... ca deja ma bate gandul sa te invit la noi ;) avem nevoie de d'astia energici ca tine asa...

ursul98 astăzi la ora 09:53
poi mah daca ies din trib o sa ma creada astai tradator si am 5 dintre cei mia buni langa mn si mie tare frica :)
Poate ca in viitor sa intru ... poate intra si sir merlin the great este unu din prieteni mei stiu ca lati atacat :) iam dat la srpijin :)) a primit trofeul aparatoru zilei a omorat 86.000Trupe dusmane gandestete :))

quitana astăzi la ora 10:01
poi fii atent cum facem, ca sa nu te ia drept tradator:
le zici ca ai o prietena in Th, colega de clasa, te mai ajuta la teme, ii rogi frumos. Ca e mai importanta scoala decat jocul...hai ca nu cred ca or sa comenteze la cate ai facut pentru ei... te descurci tu ca vad ca esti istet foc! :X

ursul98 astăzi la ora 10:05
iauzi ma :)):)) ok vedem ** cu sefu tribului..vezi ca zic si eu ca tu esti pritena mea dar doar asa de forma sa zicem :))

quitana astăzi la ora 10:09
Eh, nu stii de unde sare iepurele ... sau ursul :))
ok astept raspunsul tau! Sa fii cuminte!
 

DeletedUser30118

nedelcubogdan în data de 28.03. la ora 12:52
Imi cer scuze pentru pagubele facute, n-o sa se mai intample...

Iarta-ma...

Ovi Ovy în data de 28.03. la ora 13:10
stai linistit nu sufar..e doar un joc.

nedelcubogdan în data de 28.03. la ora 13:10
Ma bucur!


A atacat pana la urma si cu apararea saracul...are sate goale si pline de sperante:))
PS:Vad ca mai nou e si inobilat intern:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37773

:)))))

vai Q , ce facusi cu copilul ala....sa te vad cind il innobileaza ::)
 

DeletedUser

quitana astăzi la ora 14:41
Hai mai Catalin de ce te superi asa repede? Eu incerc sa fiu draguta cu tine si tu ma iei de sus? :((

unlockerbv astăzi la ora 14:42
Sa stii ca si in viata reala mi se spune des catalin...desi pe mine ma cheama Claudiu :)....


nu te iau de sus , cum sa fac eu asa ceva?....esti mult mai draguta decat colega ta melania care imi spune pe fata ca am creat cel mai prost trib :(

quitana astăzi la ora 14:44
Claudiu am vrut sa spun, scuze :p mi-era gandul la vreun Catalin :)) Melania nu e fata :p e cat se poate de baiat :p E prietena lui magnatu :D

unlockerbv astăzi la ora 14:45
adica magnatu e gay? :)))))

quitana astăzi la ora 14:47
nope ... 2 intr-unul :p stiti cat e de diliu ;)


Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :D :D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser

Magnatu' e gay si pe Claudiu l-au botezat Catalin !? (Cum sa incurci Claudiu cu Catalin !?:( )

quitana, nu mai incerca sa fii draguta cu "Catalin"... (noi stim ca esti draguta - nu trebuia sa spui) "Catalin" e doar asa.. mai in lumea lui, nu prea intelege totu' pe "fata". :p

Stati, stati, daca magnatu' nu e gay, poate e Melania !?:))
 

DeletedUser34078

Magnatu' e gay si pe Claudiu l-au botezat Catalin !? (Cum sa incurci Claudiu cu Catalin !?:( )

quitana, nu mai incerca sa fii draguta cu "Catalin"... (noi stim ca esti draguta - nu trebuia sa spui) "Catalin" e doar asa.. mai in lumea lui, nu prea intelege totu' pe "fata". :p

Stati, stati, daca magnatu' nu e gay, poate e Melania !?:))

daca ziceam Iulian nimeream din prima ... asta e ghinion! :p
Acum ce facem ne bagam in seama :rolleyes:
 

DeletedUser

Ai facut dublu post.. nu-i frumos !

Mama Madaline, daca zicea Iulian o incurcam amandoi, mai ales tu, ca eu o incurcam dupa ce radeam pe saturate.. :D

Nu te supara pe noi quitana, facem si noi haz de necaz..ul altuia.. :(
 

DeletedUser

Iti dai seama ce chestie ? pfff :rolleyes:

Bai frate cata inteligenta! :D la fel ca fake'urile alea de pe aceleasi sate date pe bonus :p

Tu urmareste bine ca ai de invatat :D

Si sa stii ca am o mica problema cu organizatu asta....nu cunosc situatia asa ca primul e de incercare :D

Vedem cum iese si iti spun cum va fi urmatorul :))
 

DeletedUser34078

Ai facut dublu post.. nu-i frumos !

Mama Madaline, daca zicea Iulian o incurcam amandoi, mai ales tu, ca eu o incurcam dupa ce radeam pe saturate.. :D

Nu te supara pe noi quitana, facem si noi haz de necaz..ul altuia.. :(

in primul rand e raspuns cu citat istetule :rolleyes:
in al doilea n-ai haz si in al treilea care-i necazu'?
poate doar ma mir ca pt. un singur jucator SH are pna cu tbkm :p
 

DeletedUser34078

Tu urmareste bine ca ai de invatat :D

Si sa stii ca am o mica problema cu organizatu asta....nu cunosc situatia asa ca primul e de incercare :D

Vedem cum iese si iti spun cum va fi urmatorul :))

am de invatat de la tine? :rolleyes: ha ha ha asta chiar e mesaj amuzant! :p

n-ai o mica problema ... ai o mare problema! da' vba ta incercarea moarte n-are!
 

DeletedUser

Eu nu inteleg de ce ne porti asa multa pica

nu prea am nimic cu tine pentru ca nici nu te cunosc
mie mi s-a parut foarte amuzant cum l-ai facut pe magnatu gay si pe melania travestit :D
In rest..vad ca tu ai o problema

Eu unul ma distrez foarte bine. Vad ca tu nu faci acelasi lucru :p
App, blideaza-ti bine satele...
 
Sus