mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser41436

te obliga cineva sa stai acolo?si tu ce coleg esti pt ei daca de dragul unei postari dai din casa....
 

DeletedUser

sigur nu ti-a raspuns la misto??? E grav daca este asa convins de raspuns :(:(:(
 

DeletedUser38231

am avut o discutie mai lunga cu el pana sa ma decid sa-i pun o asemenea intrebare...0 sanse sa fi fost la misto :))
 

DeletedUser

no,atunci ii foarte grav, trimite-i un link pe goagal sa se documenteze....intreba-l si de Fratii Karamazov, cine stie cu ce ne mai trasneste =))=))
 

DeletedUser38231

cred ca si-a dat seama ca a facut o gafa..l-am intrebat pe ce post juca si nu a mai raspuns nimic :)))
 

DeletedUser41679

salut sper sa nu deranjez sunt mai vechi pe triburile inca de la deschidea lumii 3dar recent mi-am facut si eu un cont pentru forum si vreau sa zic ca de cand joc eu acest joc nu am intalnit exemplar ca raul al vostru totusi voi excludeti din calcul posibilitatea ca el sa nu vrea sa scrie corect din ambitie de a nu va face pe plac...

ps: dunhill69 mai joci pe 27?
 

DeletedUser41679

si inca ceva mai oameni buni de cat timp joc triburile chiar nu am tinut evidenta niciodata nu am vazut atata rautate si analfabetism si dupa cum mi-a spus o data dunhill si sper ca ea mi-a spus triburile a ajuns un joc unde tot taranul (fara aluzii la cei de la tara) a ajuns sa aiba cont cel putin cand jucam pe lumea 3 sau 4 nu existau replici de genul :"vezi ca am sa iti iau satul"(in cel mai bun caz asa se adreseaza) mai demult vedeai doar atacul/atacurile cum vin si daca reuseai sa te aperi bravo tie daca nu asta este o luai de la capat fara sa injuri
 

DeletedUser

si inca ceva mai oameni buni de cat timp joc triburile chiar nu am tinut evidenta niciodata nu am vazut atata rautate si analfabetism si dupa cum mi-a spus o data dunhill si sper ca ea mi-a spus triburile a ajuns un joc unde tot taranul (fara aluzii la cei de la tara) a ajuns sa aiba cont cel putin cand jucam pe lumea 3 sau 4 nu existau replici de genul :"vezi ca am sa iti iau satul"(in cel mai bun caz asa se adreseaza) mai demult vedeai doar atacul/atacurile cum vin si daca reuseai sa te aperi bravo tie daca nu asta este o luai de la capat fara sa injuri

Era o ea la inceput pe contul asta. Dar de vreo 2 luni e un el pe cont. Pe asta de pe forum, ca ala din joc nu mai exista de ceva vreme.


salut sper sa nu deranjez sunt mai vechi pe triburile inca de la deschidea lumii 3dar recent mi-am facut si eu un cont pentru forum si vreau sa zic ca de cand joc eu acest joc nu am intalnit exemplar ca raul al vostru totusi voi excludeti din calcul posibilitatea ca el sa nu vrea sa scrie corect din ambitie de a nu va face pe plac...

ps: dunhill69 mai joci pe 27?

Si cum se face ca eu te gasesc doar pe lumea 4 si alte lumi si acolo, joci doar din 20 noiembrie, iar aceasta fiind cea mai veche lume a ta. Ca sa nu zic ca si experienta ta de joc e fenomenala, maxim 2 sau 3 sate ... si joci pe 4 lumi acuma.

Si la care proprietar al contului Dunhill69 ai pus intrebarea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41679

Imi pare rau sa aud asta :( mi-a spus ca e foarte ocupata cu drumurile pe care le are de facut


tu ai sa mai joci pe contul ei?
 

DeletedUser41679

si cu ce nume de cont joci?poate daca intri pe 28 o sa mai vorbim acolo
 
Sus