mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser41679

oameni buni am spus sunt nou pe forumuri aveti rabdare cu mine nu fiti rautaciosi e ca si invatul mersului :)
 

DeletedUser41679

contrar a ceea ce crezi tu sa stii ca sherlock.holmes prin deductie putem spune ca era relativ stangaci cu lucrurile noi si dupa parerea mea nu putem sa punem pe cineva sa se ridice la nivelul unui zeu al ratiuniiasa ca nu as putea niciodata sa ma ridic la un asemenea nivel si oricum daca cineva dintre noi ar avea macar 30%din capacitatea lui de rationare cu siguranta ar fi in top 20 pe toate lumile si cu cu siguranta in cel mai puternic trib
 

DeletedUser

contrar a ceea ce crezi tu sa stii ca sherlock.holmes prin deductie putem spune ca era relativ stangaci cu lucrurile noi si dupa parerea mea nu putem sa punem pe cineva sa se ridice la nivelul unui zeu al ratiuniiasa ca nu as putea niciodata sa ma ridic la un asemenea nivel si oricum daca cineva dintre noi ar avea macar 30%din capacitatea lui de rationare cu siguranta ar fi in top 20 pe toate lumile si cu cu siguranta in cel mai puternic trib

You don't say? Eu joc de 4 saptamani, cred, nu sunt foarte sigur, dar pot calcula sa-ti zic cu exactitate de cand joc si am bagat in disperare 3 triburi ... . Nu sunt in nici un top 20 ca punctaj, ci din contra sunt undeva pe locul 8000 si ceva iar ca inamici invinsi, ii am doar ca agresor.

Ah si ca sa adaug, Sherlock, era mai stangaci la lucrurile noi, dar invata foarte repede cum sa se descurce cu ele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41679

Fara suparare dunhill nu stiu daca ai citit cartile cu sherlock holmes dar uite de asta el ar fi mai bun ca tine deoarece daca ai rationa la 30%din capacitatea lui ai putea sa iti dai seama cine are trupe si cine nu fara spinaj ci doar prin cresterea trupelor in fine e complicat cea ce vreau eu sa iti explic asa ca am sa iti dau dreptate si am sa inchei acest subiect inainte de a mi se atrage atentia din nou ca fac spam...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Sper ca nu e nevoie sa incep sa sterg din postari. Hai sa lasam topicul asta pentru mesaje amuzante, bine? Pentru toate celelalte, exista discutii libere.
 

DeletedUser

Sper ca nu e nevoie sa incep sa sterg din postari. Hai sa lasam topicul asta pentru mesaje amuzante, bine? Pentru toate celelalte, exista discutii libere.

Levy18 astăzi la ora 17:15
daca nuti intorci spioni iti sparg armata

Fara sa ma laud dar am de 10 ori mai multi inamici invinsi decat el iar eu am doar trupe de atac iar el defensive, deci cu ce imi sparge armata? Vise si sperante desarte? Oricum e amuzant copilul.
 

DeletedUser

Continuarea:


Levy18 astăzi la ora 17:15
daca nuti intorci spioni iti sparg armata

Happy Feet 25 astăzi la ora 17:29
Cu ce?

Happy Feet 25 astăzi la ora 18:00
De ce ai retras atacul? Ca sa nu-ti vad ce trupe de atac ai? Ca ma gandesc ca trupele alea de la tine din sat sunt trupe primite ca sprijin din trib.

Levy18 astăzi la ora 18:01
DA MA CUM SPUI

Happy Feet 25 astăzi la ora 18:09
Nu mai scrie cu majuscule. Scriind cu majuscule inseamna CA URLII LA MINE. Si totusi, de ce nu ma ataci?

Levy18 astăzi la ora 18:12
GREABA STRICA TREABA DACA NAI STI

Happy Feet 25 astăzi la ora 18:19
Macar spre deosebire de tine eu stie sa scrii romaneste corecti. Ai cerut sprijin in trib sau inca nu? Ca tu ce ai spionat a fost doar un sfert din armata, restul era la farmat.

Levy18 astăzi la ora 18:24
SCUZE NO SA TE MAI ATAC HAI SA FIM PRIETENI

Happy Feet 25 astăzi la ora 18:34
Adica sa nu te atac?

Levy18 astăzi la ora 18:35
DA

Happy Feet 25 astăzi la ora 18:35
Ok... .

e cam trasa de apar dar ... vad ca de frica sa-l atac s-a calmat baiatul.
 

DeletedUser38581

roberti1237 astăzi la ora 20:08
ce inseamna ma nob?scuze ca te deranjez?

marian lanceru07 astăzi la ora 20:08
Adica jucator care ajunge mereu in top:)
Acum intelegi?

roberti1237 astăzi la ora 20:09
aham deci eu nu sunt nob dar sunt sunt bunicel...nu ajung in top dar......nu se stie.......

marian lanceru07 astăzi la ora 20:10
Atunci daca nu esti noob nu te pot primi in trib:((

roberti1237 astăzi la ora 20:10
aha pai nu o sa gasesti pre multi nobii :):p

marian lanceru07 astăzi la ora 20:11
Jocul triburile e plin de noobi:> Sunt pe toate drumurile;)

roberti1237 astăzi la ora 20:12
** cum zici u dar si eu o sa fiu intrun trib foarte bun mia dat acuma 10 secunde un baiat un mesaj daca vreau pe lumea 28 sa merg in trib o sa avem concurenta :p

marian lanceru07 astăzi la ora 20:13
E si el noob sau ..?

roberti1237 astăzi la ora 20:14
nu mai sunt din alt trib si mau chemat pe lumea 28 sa merg in tribu lor nustiu daca e noob :D
:D:D
 

DeletedUser29445

weride în data de 16.02. la ora 20:23
Salut.Nu vrei sa te alaturi tribului nostru?

RRtfk în data de 16.02. la ora 21:19
Ce imi iese ?

weride în data de 17.02. la ora 06:33
ce ai vrea sati iasa?

RRtfk în data de 17.02. la ora 16:32
ce mi se poate oferi!

weride în data de 17.02. la ora 18:37
drepturi ce vrei depinde

RRtfk în data de 17.02. la ora 22:35
drept de vot se poate ? sau dreptul de a concedia?

weride în data de 18.02. la ora 07:21
de vot da eventual inca de diplomatie

weride în data de 18.02. la ora 11:29
diplomatie circulara moderaor forum invitatie deci de la diplomatie pana la ultimul .sau poate o sai ai si conducere dar azta mai vedem da ai multe sanmse pentru ca te vad cam bun de conducator .iti astept razpunsul.

weride în data de 18.02. la ora 11:35
Deci ce zici?

RRtfk în data de 18.02. la ora 18:51
Mai nu stiu tu ce zici sa vin? Ma vrei in trib la tine ;;)?

weride în data de 18.02. la ora 18:53
Dapi eu te vreu aztai decizia ta daca vrei vi daca nu nu nam ce face...

RRtfk în data de 18.02. la ora 20:20
imi spui o poezie ?

weride astăzi la ora 07:34
de ce?

RRtfk astăzi la ora 08:16
ca sa vin. asa ar fi frumos.

weride astăzi la ora 09:00
hai la noi in trib ca sati dau un bip.
e destul?:))

RRtfk astăzi la ora 09:47
am zis poezie asta e doar o propozitie:)).
macar 4 randuri sa fie :p

weride astăzi la ora 12:18
mah eu nu o sa fac cestia azta nare rost ce vrei sa te inplor sa vi gasesc alti jucator si gata nu ma complic asa.

RRtfk astăzi la ora 18:26
bine ma, dar incearca sa scrii romaneste:D
...
 

DeletedUser

mowglimow în data de 19.02. la ora 18:57
sALUT NOI VREM SA FACEM UN RAZBOI CU UN TRIB MARE SI AVEM ALIATI DESTUL DE MMULTI.aTI PARTICIPA?
m-a distrat teribil ca ne cere ajutorul ...nu de alta dar avem un trib imens :)))) (10 negri mititei :D)
 

DeletedUser

jan 1 jan astăzi la ora 08:49
de ce tribul tau a trimis cercetasi pe satul meu?Eu zic sa traim in buna intelegere ca intre vecini.

Deviant Love astăzi la ora 13:41
scuze ...intrasem de pe telefon de aceea nu ti-am raspuns
voi arata mesajul tau colegilor mei

jan 1 jan astăzi la ora 15:10
acum sunt atacat vreau ajutor

jan 1 jan astăzi la ora 15:10
trimite trupe de aparare




jan 1 jan astăzi la ora 15:39
OK ,m-ati convins ... trimite invitatie si vin in tribul tau




vrea sprijin tot de la noi =))))
mi-au dat lacrimile de ras :)))

ce mi se pare cel mai amuzant e ca noi suntem 10 jucatori activi....el e in trib cu alti 67 de jucatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CaTa781 în data de 20.02. la ora 21:55
nu se poate ..toate lumile sint dominate de administratori asa ca nu te gindi la asa ceva....pina nu li se interzice sa joace noi sintem carne de tun..si daca ai ceva experiente in joc stii ca am dreptete..


Foarte misto :) administratorii astia nu ne lasa si pe noi sa jucam, ai naibii....
 

DeletedUser

L0rdT astăzi la ora 16:49
Salut . Eu mai am un cont . Darius19002 . Asta ii contul . Daca ma vei da afara din cauza ca am multi cont , incep sa va farmez pe toti , incepcand de la punctajul cel mai mare , si voi termina cu cel mai mic . Sper ca m-am facut inteles .

clepo astăzi la ora 18:04
foarte clar :)
:=)
 

DeletedUser25903

:)) Pentru multi acount l-ai concediat =))
Acum se vor sesiza si adminii :))
 
Sus