Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se stie kimo...nu e nevoie sa fac reclama....oricum nu era necesara atata discutie fara rost,mai ales postarea lor e cam dovada de ....(fara cuvinte ca se intelege)

nu mai are rost sa postez ca mai tare m-as cobori la nivelul vostru si chiar nu-mi permit sa va privez de locurile fruntase in categoria.....

spor
 

DeletedUser8343

Stiti ce nu inteleg eu? De ce tot felicitati ipocrizia?!!! Candva EA si cuclici au fost colegi,in echipa. Acum il face pe bietul om de boala copilului.Sincer? Nici eu nu-l suport pe cuclici chiar daca nu mi-a facut nimic vreodata.Nici macar un bann n-am primit de la el . Nu-ti sta nici bine si nici nu te aranjeaza sa faci misto de un fost coleg sau ce ti-a fost . Asa ca fapt divers: DETEST IPOCRIZIA TA.Daca ai fost doar un simplu user,probabil ca nici nu as fi bagat in seama ceea ce ai facut tu.Dar ca ex membru al echipei!!!!

am cenzurat un pic niste adevaruri,probabil . Nu trebuie lumea sa stie.E de-ajuns sa stiu doar eu si cativa negrii :D

Hmm...da cu forward sa ajunga si la mineeee :rolleyes:
 

DeletedUser39777

Stiu ma ca este, dar ai jucat cu kimo pe contul lui si poate de aici confuzia, dar na...
 

DeletedUser

Da pe 30, dar kimo s-a lasat acolo inca de la primul sat .. In fine el traieste povestea lui ..
 

DeletedUser

Lasati-l bre pe dorin, inca mai este suparat ca nu i-a cumparat nimeni contul acolo si i-au saltat si adminii 5 sate pentru asta...imediat dupa ce pierduse si un "trenulet" dat in 2 secunde.
 

DeletedUser

Dorine, se cuvine sa te apleci in fata mea si sa ma preamaresti cu laude? Mie sa mi te adresezi cu PREA MARITE SULTAN, PREA LUMINATE RAZBOINIC . Lasa-i pe-alde kimo, geaxu si etc ca astia nu sunt buni nici de viziri ....hahaha
Ia tabloul asta si pune-l in rama de aur pur.De-ala de 24 k .Sa-l arati urmasilor tai si sa le povestesti de Prea Maritul Sultan ..lol

w9i8ba.jpg
 

DeletedUser24665

dorine din cele 2 mesaje postate realizez ca te-ai facut de ras grav rau de tot,eu in locul tau nu mai eram tare in gura,plecam capul,ma duceam pe triburile si dadeam stergere cont.
 

DeletedUser32745

Dorinele sa nu-i asculti... sunt gelosi pe performantele tale.
 

DeletedUser41217

Pe mine ma interesa ce fac ratele :))

Ciubyx sep 20,2012 19:17
vrei sa o facem ca ratustele?

blossem sep 20,2012 20:25
eu nu o fac decat cu cunoscuti, nu cu straini
so' cerseste la alta masa...

Ciubyx sep 20,2012 23:29
nu cedezi din prima seara. ah.
oricum eu iti propusesem sa mergem aliniati in sir ca ratustele.

Ciubyx sep 20,2012 23:29
pit-pa-lac

blossem sep 21,2012 13:51
a?

Ciubyx sep 21,2012 14:08
:*

blossem sep 21,2012 14:09
bleah

Ciubyx sep 21,2012 14:13
chefu vine mancand

blossem sep 21,2012 14:14
sau nu

Ciubyx sep 21,2012 14:18
tzucuti sufletu da tu esti doar nehotarata inca
injeras

blossem sep 21,2012 14:38
wtf? :))

Ciubyx sep 21,2012 14:39
cam asa ma gandeam si eu.
am mers prea departe.

Ciubyx sep 21,2012 14:40
astea is chestii fara logica vorbite doar cu prieteni

blossem sep 21,2012 14:41
ce prieteni?
ma cunosti, te cunosc sau cum?
am mancat din aceeasi oala, am baut din aceeasi sticla si nu stiu?

Ciubyx sep 21,2012 15:40
aia zic ca NU suntem.

blossem sep 21,2012 15:41
poi si atunci de unde atata vrajeala?

Ciubyx sep 21,2012 15:51
faceam misto.

blossem sep 21,2012 15:51
vezi sa nu ramai cu ea

Ciubyx sep 21,2012 15:53
in comparatie cu care alta optiune?

blossem sep 21,2012 15:54
nu esti la cosmote ca sa ai mai multe

Ciubyx sep 21,2012 15:54
Ma doare capul. fi un companion de discutie mai decent nu asa intepata :)

Ciubyx sep 21,2012 15:55
+ ca is si la lucru
bad day

Ciubyx sep 21,2012 15:55
oo moment de compasiune

blossem sep 21,2012 15:55
hai ca nu suntem prieteni sa ne tragem de sireturi, ai grija cum vorbesti

Ciubyx sep 21,2012 15:56
dai pace atunci.

Ciubyx sep 21,2012 15:57
nu ne stresam aiurea reciproc.

blossem sep 21,2012 15:58
tu ai intrat in taina-n coceni cu mine, nu invers..
esti pe triburile, nu la agatat de ciorapi pe sarma sau altele
uite am sa vorbesc cu adminii sa fac chat de patrimoniale pe aici, ptr tine

Ciubyx sep 21,2012 16:01
bine

blossem sep 21,2012 16:02
intrebare inteligenta: daca 3 ratze si un pui sunt pe lac, 2 zboara, una moare, puiu ce face?

Ciubyx sep 21,2012 16:03
te plictisesti?

blossem sep 21,2012 16:04
2 lebede pe lac, 1 zboara, 9 tac, cate lebede-s pe lac, daca 13 nu fac mac?

Ciubyx sep 21,2012 16:41
sase sasi in sase saci,sase sasi in sase sacisase sasi in sase saci,sase sasi in sase saci,sase sasi in sase saci

blossem sep 21,2012 16:42
deci sa inteleg ca o simpla intrebare este prea grea ptr tine...okey
cand vei sti raspunsul ne auzim, insa, pana atunci good luck
 

DeletedUser30910

mahan sep 21,2012 16:17
experenta, nu cer sprijin, vrei oameni buni in trib sau ciurucuri?

am zis

John Leguizamo sep 21,2012 16:18
bine ca ai zis:))

nu e tribul meu

mahan sep 21,2012 16:25
al cui e?

am zis

mahan sep 21,2012 16:29
Atat? Doar o replica esti in stare? Sau e prea simplu? Sa mai incercam:

Ce parere ai de ontologia hermeneutica a lui Heidegger?

am zis

John Leguizamo sep 21,2012 16:32
spune in continuare, discut cu cei care stiu sa vorbeasca, nu cu "am zis"

ia si spune in continuare


bafta

mahan sep 21,2012 16:56
mda... se pare ca faci o confuzie intre a sti sa vorbeasca si a vorbi ca sa intelegi tu. copilu, daca nu esti in stare sa vezi unele licente lingvistice nu te da mare orator. Am cerut o invitatie si tu ai fost usor ironic, iar apoi te-ai dat la o parte... daca nu esti in stare sa ii respecti pe ceilalti degeaba esti sus. Nu esti bun decat in momentul in care ai bun simt... dar e greu pentru tine sa fii asa, mai simplu e sa fii ironic si cu gusa umflata de atatea aere...

am zis
bafta si tie, mai ales la cresterea nivelului social si al experentei de viata (virtual m-ai dezamagit enorm)

mahan sep 21,2012 23:31
i

John Leguizamo sep 22,2012 00:26
mai nene, daca ma iei cu copilu banuiesc ca nu gresesc daca ma adresez asa, eu nu vad decat misto in "am zis", ce naiba?! eu nu vad ca ai zis? trebuie sa imi aduci aminte tu ca ai zis?

vrei forward-uri sa vezi cum am raspuns celor care au dorit o invitatie dar nu au venit cu mistouri? respect pe cei care stiu sa respecte, asa m-a facut mama, iar eu nu am vazut respect din partea ta, ca sa iti ofer foarte mult respect

John Leguizamo sep 22,2012 00:31
ce respect ai tu fata de colegii mei pe care ii cunosc? pe majoritatea...tu esti om bun? adica nici nu te cunosc, pentru mine tu esti mai ciuruc decat cei pe care ii consideri ciurucuri

mahan sep 22,2012 01:08
uite ca nu e greu, am zis are o poveste si nu se refera la o aroganta banuita de tine... vine de la o expresie medievala folosita de regi pentru a intari cele spuse si mi se pare ok sa il integrez in acest joc virtual numit triburile. poti vedea mai mult decat sa te lasi manat de "prima impresie"... iar ciurucuri pot fi numiti cei cu puncte si inamici invinsi putine/putini. Chiar daca iti sunt prieteni, ciurucuri prietenoase dar tot ciurucuri... si nu e un cuvant jignitor, ci adecvat situatiei... ca sa rezum, cum ramane cu problema primordiala? ca de aici a plecat totul...

am zis

John Leguizamo sep 22,2012 01:12
nu facem cursuri de semantica aici...sa o luam stricto sensu

mahan sep 22,2012 01:33
binenteles ca nu facem, sa inteleg ca nu sunt agreat pentru tribul Class deoarece par complicat sau doar pentru ca nu faceti recrutari? stilul de joc si eleganta unui jucator sunt trecute cu vederea, nu conteaza decat toana unui/unor sefi?

John Leguizamo sep 22,2012 01:35
habar nu am daca esti sau nu agreat, nu sunt recrutor, vorbeste cu [player]TribeLeader[/player]

mahan sep 22,2012 01:36
in sfarsit un raspuns exact, din cauza ta riscam sa devin un terorist comunicational... :)))

John Leguizamo sep 22,2012 01:38
eee, nici chiar asa:)) mai mult terorist informational


am zis :confused: :D
 

DeletedUser32745

Croseta-mi-as o esarfa... o esarfa ba... gadila-ti-as talpile bai... canta-ti-as o serenada... pui de foca... prietenii stiu de ce.
Cred ca esti ruda cu ala de le face reclamele BCR-ului, din seria " Tu cu cine faci banking?"... numai la alea te apuca rasul de cat de lipsite de sens sunt.
 

DeletedUser40272

Croseta-mi-as o esarfa... o esarfa ba... gadila-ti-as talpile bai... canta-ti-as o serenada... pui de foca... prietenii stiu de ce.
Cred ca esti ruda cu ala de le face reclamele BCR-ului, din seria " Tu cu cine faci banking?"... numai la alea te apuca rasul de cat de lipsite de sens sunt.

sa inteleg ca tu esti mahan? ai uitat sa te semnezi cu "am zis":)
 

DeletedUser36524

:)) Hai sa fac si eu pe desteptul: Asta cu "am zis" e luata din cartile lui Karl May in care, personajul Winnetou, cand termina de spus ceva important, incheia mereu cu un "Howgh", tradus prin, "am zis" :D
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
oricum mahan ala e o jigodie de om si ca drept rasplata pentru caracterul lui indiferent de lumea unde a jucat a fost executat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus