Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Macsim am spus ! :)) Asa e in multe triburi dar nu vor astia sa recunoasca
 

DeletedUser1061

neymar007 dec 29,2012 00:08
te cam duci la vale boss ;)

dandanaua dec 29,2012 00:46
zău? atât ai priceput tu din tot ce ai păţit azi? las atunci că mâine te învăţ mai multe...

neymar007 dec 29,2012 00:47
astept ;)eu nu ma fac de rusine k sunt minor dar dv da pt k sunteti conducator ;)

dandanaua dec 29,2012 00:49
păi de ruşine v-am făcut azi pe voi că aţi fost doi care m-aţi atacat şi v-am pus jos pe amândoi!
iar pe triburi topoarele si caii nu au vârstă, nici funcţie! :)
deci, concluzia pe azi e că doi nu sunteţi suficienţi ca să mă puneţi jos. mai strigaţi după ajutoare!

neymar007 dec 29,2012 00:51
sa stii k nu strigam dupa ajutoare...ajutoarele vin singure pt k suntem un trib unit ;)

dandanaua dec 29,2012 00:54
:))) asta a fost tare! voi sunteţi din aceia, paranormali, aşa-i? vezi căţi-am făcut varză un sat paranormalule! ia bagă o telepatie la colegii tăi uniţi poate mai trimit ei ceva sprijin acolo ca să-l măcelăresc! :))

auzi la el... "ajutoarele vin singure" :)) asta o s-o pun pe forumul extern ca să mai râdă şi băieţii! ;)

neymar007 dec 29,2012 00:55
dar dv nu aveti somn la ora asta?

dandanaua dec 29,2012 00:57
nu dragă, n-am... mă doare puţin în cot şi nu pot să dorm

neymar007 dec 29,2012 01:03
vreti sa-mi tineti companie pana dimineatza?

dandanaua dec 29,2012 01:07
nicidecum. te-am băgat în seamă puţin, dar am altceva mai important de făcut, asa că te las să-ţi rozi unghiuţele!

neymar007 dec 29,2012 01:08
ok...noapte buna...

poate vouă nu o să vi separă foarte amuzant, dar eu am râs bine azi noapte când copilul mi-a spus că trupele lor paranormale vin singure! :) după discuţia asta, în cursul nopţii am pus jos încă două curăţări de la ei, plus doi nobili, dar dimineaţă am pierdut un sat... Deh,m-am pus şi eu la somn :p
 

DeletedUser

mihaelutza24 dec 28,2012 14:29
iti scriu tie pt ca ti-am vazut nick-ul la profilul tribului...
sper sa ii bateti cat mai rau pe cei din HiQ si mai ales pe [player]papichulo[/player]..sunt niste oameni cu caractere josnice,au desfiintat tribul si apoi au innobilat jucatorii mai mici le-au atacat satele de atac si au trimis nobilii imediat..
intai au cerut o lista cu satele de atac,chipurile pt un organizat..si apoi au trimis atacurile,asemean oameni nu au ce cauta pe harta..spor la joc ..
imi cer scuze pt deranjul pricinuit..

fabricadetopoare dec 28,2012 14:43
Nu e deranj. Stiam ceva despre asta, dar nu credeam ca e la asa o scara...

mihaelutza24 dec 28,2012 14:46
ba da...si nu e prima data cand desfiinteaza tribul....
au facut aceasta marsavie de vreo 2 ori...
voi sunteti singurul trib de care le este frica...
pacat ca nu am pastrat mesajele care le trimiteau..

PapiChulo în data de 24.12. la ora 12:33
Salut,vreau sa dau dizolvare trib dupa care sa fac altul,unde o sa fim 20-30 de membrii activi.Pe ceialalti o sa-i innobilam sa ne facem un nucleu.Vreau sa stiu daca am acordul tau si o sa vii alaturi de noi.Miscarea se va face cu cateva ore inainte sa se intrerupa pacea de craciun.Sa aveti trupele si nobilii pregatiti ca o sa avem treaba.Vreau a stiu daca am acordul tau si o sa vii alaturi de noi.Craciun fericit.
 

DeletedUser

fabricadetopoare s-au terminat cumva spionii? de ce nu ne spui noua ca tu de fapt tii siterele la toti din SKIN ?
Stiati ca toti din SKIN au intemeitor? inafara de orarul si inca 2? , stiati ca un singur jucator controleaza toti jucatorii?
Referitor la circulara care ai pus-o aici...acum suntem egali...poate se va sesiza si rakanishu sa vada desfasuratorul la conturile apartinand tribului SKIN...poate, sa vada cate sittere sunt acolo si cine le controleaza.
Da , am dat dizolvare ca sa curat harta de noobi si jucatori care sunt carne de tun, probleme?
Prietene, te faci de ras impreuna cu suportii tai...intrati cu pre-inregistrare si tine unul toate conturile...ce manie de jucatori ...incredibil...oare daca procedam asa unde ajungeam? n-aveti fair-play si nu meritati sa jucati acest joc.

Te doare acum ca nu mai ai spioni in trib? Ca am facut un trib doar cu jucatori care sunt foarte activi si nu creeaza tensiuni in trib ca sa destabilizeze situatia si care stiu sa joace?, wow ...nu mai esti tu ala de pe lumea 25 care desfiintezi triburi? imi pare rau ca n-au vrut cativa din Quit sa vina sa jucam aici pe 25 cu mine, ai glas? iti dai arama pe fata`.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt sigur ca adminii au verificat cele spuse de tine si dovada ca te inseli e faptul ca inca joaca cei din skin...dar pentru ceea ce s-a postat mai sus nu gasesc nici o scuza...
 

DeletedUser

sunt sigur ca adminii au verificat cele spuse de tine si dovada ca te inseli e faptul ca inca joaca cei din skin...dar pentru ceea ce s-a postat mai sus nu gasesc nici o scuza...

Asta e joc , atata timp cat intrii fara pre-inregistrare nu este nici o rusine sa dai afara noobi sau sa dizolvezi triburi care n-au viitor pana iti faci un grup de jucatori cu care sa faci treaba, ce scuze sa fie...deja aberezi cu scuzele ... sa tin jucatori in trib care innobileaza barbari si intra de 2 ori pe zi care iti trimit sprijin 5 spada 5 lanci cu 3-4 sate?? ma bufneste rasul.
 

DeletedUser

Pozitia noastra ti se pare tie preinregistrare? Papilica, credeam ca ai macar fler, daca nu altceva.

Tot ce-am postat a venit de la fosti colegi de-ai tai. Nu am vazut forumul tau niciodata. Circulara ta mi-a fost trimisa de cineva la care tu ai trimis-o cu manutza ta aia priceputa.

Nu am jucat pe 25. Deloc.
 

DeletedUser

Asta e joc , atata timp cat intrii fara pre-inregistrare nu este nici o rusine sa dai afara noobi sau sa dizolvezi triburi care n-au viitor pana iti faci un grup de jucatori cu care sa faci treaba, ce scuze sa fie...deja aberezi cu scuzele ... sa tin jucatori in trib care innobileaza barbari si intra de 2 ori pe zi care iti trimit sprijin 5 spada 5 lanci cu 3-4 sate?? ma bufneste rasul.

ceea ce scrii tu aici este adevarat, dar ce s-a scris in mesajele alea nu pare acelasi lucru...te-ai folosit de drepturile de conducere si ai atacat jucatori pe care tu i-ai recrutat , nu altcineva...erau jucatori din tribul tau, asa ceva nu se face...nu stiu cum mai stau ceilalti acum in trib cu tine...or sa aibe aceeasi soarta:))
 

DeletedUser

Mie sa-mi fie rusine??? Papilache, joc cu oamenii astia de 4 ani. Te intrebai de ce avem toti drepturi de intemeietor. Uite d-aia, ca ne cunoastem in cele mai mici detalii. Ca ne-am da si ultima lance pentru celalalt... Nu mi-e rusine de nimic.

Ma intreb doar cum o sa-ti convingi aliatii, cand o veni vremea lor... Cu ai tai a mers, lor ce le zici? Sa goleasca satele ca faci un exercitiu de incendiu?
 

DeletedUser

ceea ce scrii tu aici este adevarat, dar ce s-a scris in mesajele alea nu pare acelasi lucru...te-ai folosit de drepturile de conducere si ai atacat jucatori pe care tu i-ai recrutat , nu altcineva...erau jucatori din tribul tau, asa ceva nu se face...nu stiu cum mai stau ceilalti acum in trib cu tine...or sa aibe aceeasi soarta:))

Ceilalti care stau cu mine au vazut de ce sunt in stare si ce pot, cum am spus eu sunt alaturi si imi sunt alaturi doar jucatori capabili si activi, cand intrii pe lume noua si nu cunosti pe nimeni in zona ta ...cam cum ai putea sa procedezi , spune tu jucatorule ca vad ca le stii pe toate si imi dai tu mie sfaturi ce ar trebuii sa fac, toti iti promit marea cu sarea la inceput de lume si toata lumea se umfla in pene...nu e normal sa recrutezi pe cantitate ca sa ai de unde pastra calitate?
Acest joc se bazeaza pe spiritul de echipa si munca in echipa , vrei sa tin noobi care trimit singuri 5 spada 5 lanci cand eu in momentul acela imprastiam 4 full-uri de aparare ca sprijin , din gura se da usor si poti arata cu degetul pe ala...in locul tau n-as comenta pe extern, le-am spus din start la toti ca au o sa sansa in trib daca confirma, cei care n-au confirmat nu-i regasesti la mine in trib.

Iar referitor pentru domnul topoare

Mie sa-mi fie rusine??? Papilache, joc cu oamenii astia de 4 ani. Te intrebai de ce avem toti drepturi de intemeietor. Uite d-aia, ca ne cunoastem in cele mai mici detalii. Ca ne-am da si ultima lance pentru celalalt... Nu mi-e rusine de nimic.

Ma intreb doar cum o sa-ti convingi aliatii, cand o veni vremea lor... Cu ai tai a mers, lor ce le zici? Sa goleasca satele ca faci un exercitiu de incendiu?


N-ai inteles , a fost o dizolvare de trib ca sa eliminam jucatorii slabi si inactivi, n-am fost nici primul nici ultimul care a facut acest lucru, spionii tai au ramas fara trib cumva? Ciudat.
Iar faza cu aliatii...o dai in tango-uri cu mine acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ceilalti care stau cu mine au vazut de ce sunt in stare si ce pot, cum am spus eu sunt alaturi si imi sunt alaturi doar jucatori capabili si activi, cand intrii pe lume noua si nu cunosti pe nimeni in zona ta ...cam cum ai putea sa procedezi , spune tu jucatorule ca vad ca le stii pe toate si imi dai tu mie sfaturi ce ar trebuii sa fac, toti iti promit marea cu sarea la inceput de lume si toata lumea se umfla in pene...nu e normal sa recrutezi pe cantitate ca sa ai de unde pastra calitate?
Acest joc se bazeaza pe spiritul de echipa si munca in echipa , vrei sa tin noobi care trimit singuri 5 spada 5 lanci cand eu in momentul acela imprastiam 4 full-uri de aparare ca sprijin , din gura se da usor si poti arata cu degetul pe ala...in locul tau n-as comenta pe extern, le-am spus din start la toti ca au o sa sansa in trib daca confirma, cei care n-au confirmat nu-i regasesti la mine in trib.

nu iti dau sfaturi pentru ce sa faci, am spus doar ca nu trebuia sa procedezi asa...trebuia pur si simplu sa-i dai afara din trib...
 

DeletedUser40689

Asta e joc , atata timp cat intrii fara pre-inregistrare nu este nici o rusine sa dai afara noobi sau sa dizolvezi triburi care n-au viitor pana iti faci un grup de jucatori cu care sa faci treaba, ce scuze sa fie...deja aberezi cu scuzele ... sa tin jucatori in trib care innobileaza barbari si intra de 2 ori pe zi care iti trimit sprijin 5 spada 5 lanci cu 3-4 sate?? ma bufneste rasul.

Asta nu se cheama abuz ? de fapt sunt mai multe abuzuri .

Inobilatii fiindca sunt noobi...ce vina au ca sunt incepatori ? de parca " marii jucatori " nu au fost tot noobi la inceput ( noob inseamna incepator daca nu ma insel ) ori ca nu stau asa mult in joc ? unii nu vor neaparat sa aiba nspe mii de sate , sa fie pe primul loc .

Ma intreb , se mai stie oare exact ce inseamna , corectitudine , onoare ? de fapt astea nu conteaza , sunt niste prostii , important e sa ajungi primul .
 

DeletedUser

Asta nu se cheama abuz ? de fapt sunt mai multe abuzuri .

Inobilatii fiindca sunt noobi...ce vina au ca sunt incepatori ? de parca " marii jucatori " nu au fost tot noobi la inceput ( noob inseamna incepator daca nu ma insel ) ori ca nu stau asa mult in joc ? unii nu vor neaparat sa aiba nspe mii de sate , sa fie pe primul loc .

Ma intreb , se mai stie oare exact ce inseamna , corectitudine , onoare ? de fapt astea nu conteaza , sunt niste prostii , important e sa ajungi primul .

Deja se strang criticile , este ultimul post pe extern aici , cam multa palavrageala...este usor cum am mai spus sa arunci cu noroi, cei care nu cunosc jocul pot sa scrie pe google GHID TRIBURILE , suntem in secolul 21 si toata lumea are liber la informatie, nu exista domeniu unde sa nu gasesti informatie.
Chiar m-am saturat pe toate lumile unde am jucat sa se abordeze subiecte de acest gen.
Pentru tine noob inseamna doar incepator , eu privesc lucrurile din alta perspectiva... si noobi pot sa-si ajute colegii, pot sa fie activi, sa ceara un sfat, sa spuna care este scopul lor pe aceasta lume etc etc.
Ne auzim pe joc. Ciao
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu vreau sa ma bag unde nu/mi fierbe oala...dar:
rey scorpion
Puncte: 101
Loc: 12249
Inamici învinşi: 106.233 (605.)
Trib: HiQ

Faptul asta nu prea confirma spusele tale..la 101 puncte nu stiu cate ferme ar putea sa/ti trimita sprijin, nu stiu cat de populata de gasca voastra ar fi zona ei..
Oricum, misto miscare.

O simpla observatie, obiectie. Nu/mi sariti in cap..:)

Salutari din k43..
 

DeletedUser40689

Deja se strang criticile , este ultimul post pe extern aici , cam multa palavrageala...este usor cum am mai spus sa arunci cu noroi, cei care nu cunosc jocul pot sa scrie pe google GHID TRIBURILE , suntem in secolul 21 si toata lumea are liber la informatie, nu exista domeniu unde sa nu gasesti informatie.
Chiar m-am saturat pe toate lumile unde am jucat sa se abordeze subiecte de acest gen.
Pentru tine noob inseamna doar incepator , eu privesc lucrurile din alta perspectiva... si noobi pot sa-si ajute colegii, pot sa fie activi, sa ceara un sfat, sa spuna care este scopul lor pe aceasta lume etc etc.
Ne auzim pe joc. Ciao

Am vrut sa scriu sa nu imi sariti in cap ... doar imi expuneam si eu punctul de vedere .
Inteleg si perspectiva ta , iti dau si dreptate , unii sunt chiar...enervanti , ca sa nu zic mai mult , dar totusi , tot abuz se numeste .

Nu cunosc povestea , nu te cunosc pe tine , nu imi place sa emit judecati asupra unui fapt daca nu il cunosc prea bine , s-ar putea sa fi gresit , dar vorbeam si la modul general , nu neaparat despre tine .
 

DeletedUser4863

Ceilalti care stau cu mine au vazut de ce sunt in stare si ce pot, cum am spus eu sunt alaturi si imi sunt alaturi doar jucatori capabili si activi, cand intrii pe lume noua si nu cunosti pe nimeni in zona ta ...cam cum ai putea sa procedezi , spune tu jucatorule ca vad ca le stii pe toate si imi dai tu mie sfaturi ce ar trebuii sa fac, toti iti promit marea cu sarea la inceput de lume si toata lumea se umfla in pene...nu e normal sa recrutezi pe cantitate ca sa ai de unde pastra calitate?
Acest joc se bazeaza pe spiritul de echipa si munca in echipa , vrei sa tin noobi care trimit singuri 5 spada 5 lanci cand eu in momentul acela imprastiam 4 full-uri de aparare ca sprijin , din gura se da usor si poti arata cu degetul pe ala...in locul tau n-as comenta pe extern, le-am spus din start la toti ca au o sa sansa in trib daca confirma, cei care n-au confirmat nu-i regasesti la mine in trib.

Iar referitor pentru domnul topoare




N-ai inteles , a fost o dizolvare de trib ca sa eliminam jucatorii slabi si inactivi, n-am fost nici primul nici ultimul care a facut acest lucru, spionii tai au ramas fara trib cumva? Ciudat.
Iar faza cu aliatii...o dai in tango-uri cu mine acum.


Ce poti tu sa faci ?
Sa trimiti 4 nobili pe unu care are un sat si ramane fara trib , sau ca iti petreci 24/24 pe triburile.
Mai astepta tu 2 luni pe harta Asta , si o sa vdm noi de ce esti tu in stare daca nu cmv o sa te refugiezi , intr-un trib Mai maricel ca sa primesti sprijin pe satele tale de atac.
In fine vorbele sunt de prisos in momentul de fata , ** Cand o sa avem ce.
Pana Atunci stai cuminte la hall of shame L31.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus