Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

papichulo , uite conturile tale de support de la inceput de lume , yonut10 ( care esti tu acum , defapt ) dupa care alecs14s , dupa care doar innobilari interne + barbari . Nu as mai deschide gura daca as fi in locul tau ... e jenant
 

DeletedUser4863

papichulo , uite conturile tale de support de la inceput de lume , yonut10 ( care esti tu acum , defapt ) dupa care alecs14s , dupa care doar innobilari interne + barbari . Nu as mai deschide gura daca as fi in locul tau ... e jenant

Ai uitat sa il specifici si pe asta zndragos.
 
Scor reacție
209
Am fost sitter la MarsalaTito si am vazut rapoartele de atac pe rey scorpion. La 3.7k ea avea ferma la 20 sau 21, nu mai tin minte exact. Inchipuiti-va ce de trupe a avut. Dar voi ati recrutat-o.
Apoi pe satul 2, pe zid mic si cercetari la 1 din ce am aflat, ati bagat sprijin ca nebunii iar alias isi batea joc de voi tocandu-va trupele. Probabil multi dintre jucatorii pe care i-ai lasat acum pe dinafara i-au trimis sprijin. Au fost buni numai sa le folositi trupele.

Alt exemplu, atacuri date pe bonus de noapte :


25d47d7493.png



1fe0bd3113.png

Deci placa cu "am vrut sa facem un trib de elita nu prea merge".

Doar o scurta perioada de timp sunt buni jucatorii mici, cat trimit sprijin sa se descurce si sa se ridice smecherii, apoi gasiti motive stupide sa scapati de ei sau folositi tactici marsave. Mai era un inteligent care primea mesaje de genu "vreau in tribul tau" de la vecini. Lua sitter si daca nu era multumit de ce trupe gaseste pe cont, dupa 24 de ore ataca .
Cum sa nu scada numarul jucatorilor de la lume la lume, cand dau peste asa "conducatori", disperati dupa sate moca. Unii au patit atatea pe alte lumi incat cand vine vorba de verificari, chiar le e teama de ce urmeaza dupa ce dau sitter.

am avut alianta cand au fost nox si s-a terminat pentru ca un jucator de al lor a atacat pe cineva de la noi iar papi nici nu m-a bagat in seama:)

Foarte urat din partea ta. Sper sa nu faci multi purici pe harta. Am vazut ca pana si "zeului" Nustiucine i s-a terminat norocul.
 

DeletedUser

Am fost sitter la MarsalaTito si am vazut rapoartele de atac pe rey scorpion. La 3.7k ea avea ferma la 20 sau 21, nu mai tin minte exact. Inchipuiti-va ce de trupe a avut. Dar voi ati recrutat-o.
Apoi pe satul 2, pe zid mic si cercetari la 1 din ce am aflat, ati bagat sprijin ca nebunii iar alias isi batea joc de voi tocandu-va trupele. Probabil multi dintre jucatorii pe care i-ai lasat acum pe dinafara i-au trimis sprijin. Au fost buni numai sa le folositi trupele.

Alt exemplu, atacuri date pe bonus de noapte :


25d47d7493.png



1fe0bd3113.png

Deci placa cu "am vrut sa facem un trib de elita nu prea merge".

Doar o scurta perioada de timp sunt buni jucatorii mici, cat trimit sprijin sa se descurce si sa se ridice smecherii, apoi gasiti motive stupide sa scapati de ei sau folositi tactici marsave. Mai era un inteligent care primea mesaje de genu "vreau in tribul tau" de la vecini. Lua sitter si daca nu era multumit de ce trupe gaseste pe cont, dupa 24 de ore ataca .
Cum sa nu scada numarul jucatorilor de la lume la lume, cand dau peste asa "conducatori", disperati dupa sate moca. Unii au patit atatea pe alte lumi incat cand vine vorba de verificari, chiar le e teama de ce urmeaza dupa ce dau sitter.



Foarte urat din partea ta. Sper sa nu faci multi purici pe harta. Am vazut ca pana si "zeului" Nustiucine i s-a terminat norocul.
.


Nici un moment nu i-am trimis sprijin din simplul motiv ca rey scorpion joaca de fun aici...v-ati batut joc de noi? tu tu te auzi ce vorbesti? tot tribul tau innobileaza barbari, o sa vreau sa vad cat o sa rezistati pe harta.
Iti inteleg ura si ranchiuna , alias a recrutat pe baza de cantitate peste tot chiar si de unde am dat noi afara, incredibil.
Uite ca am de gand sa stau pe lumea asta mult si bine si sa joc doar alaturi de jucatori care vor sa faca ceva in acest joc nu sa faca act de prezenta.
Iti permiti sa vorbesti despre mine dar nici nu te cunosc, hal de om.
 
Scor reacție
209
Nu e tribul meu, ai inteles gresit. Doar am prieteni acolo. Treaba lor ce innobileaza si ce recruteaza.

Scuza-ma, doar poate te confund.

mihaelutza24 dec 28,2012 14:29
iti scriu tie pt ca ti-am vazut nick-ul la profilul tribului...
sper sa ii bateti cat mai rau pe cei din HiQ si mai ales pe [player]papichulo[/player]..sunt niste oameni cu caractere josnice,au desfiintat tribul si apoi au innobilat jucatorii mai mici le-au atacat satele de atac si au trimis nobilii imediat..
intai au cerut o lista cu satele de atac,chipurile pt un organizat..si apoi au trimis atacurile,asemean oameni nu au ce cauta pe harta..spor la joc ..
imi cer scuze pt deranjul pricinuit..

fabricadetopoare dec 28,2012 14:43
Nu e deranj. Stiam ceva despre asta, dar nu credeam ca e la asa o scara...

mihaelutza24 dec 28,2012 14:46
ba da...si nu e prima data cand desfiinteaza tribul....
au facut aceasta marsavie de vreo 2 ori...
voi sunteti singurul trib de care le este frica...
pacat ca nu am pastrat mesajele care le trimiteau..

Ura si ranchiuna? Sunt departe de asa ceva. Cum juca rey de fun aici, poate asa jucau si restul colegilor tai pe care i-ati atacat miseleste.
La asta nu te-ai gandit, nu? Cum spunea un alt prieten, triburile e un joc, nu un loc de munca. Daca tu esti obsedat sa ajungi pe primul loc prin orice mijloace, meriti felicitari. Esti un "mare" jucator.
 

DeletedUser

Nu e tribul meu, ai inteles gresit. Doar am prieteni acolo. Treaba lor ce innobileaza si ce recruteaza.

Scuza-ma, doar poate te confund.



Ura si ranchiuna? Sunt departe de asa ceva. Cum juca rey de fun aici, poate asa jucau si restul colegilor tai pe care i-ati atacat miseleste.
La asta nu te-ai gandit, nu? Cum spunea un alt prieten, triburile e un joc, nu un loc de munca. Daca tu esti obsedat sa ajungi pe primul loc prin orice mijloace, meriti felicitari. Esti un "mare" jucator.

Hehe, prietene...vorbeste gura fara tine, este strict problema mea personala sa fac ceea ce cred eu ca este mai bine, faza cu atacatul miseleste si ca triburile este un joc si ca sunt obsedat este in mintea ta cea diabolica, eu caut sa joc acest joc cu persoane care merita, nu iti convine vezi de treaba ta...dai din gura foarte tare din cate observ...stii tu ce probleme au fost si de ce am renuntat la 60% din ei, incredibil...am ajuns sa fiu si judecat pentru acest lucru, chiar nu regret nimic si consider ca am facut foarte bine.
Uite ca eu nu vreau sa joc cu jucatori care joaca de fun iar pentru mine fun-ul are doua semnificatii:

1. Distractie doar pentru socializare si atmosfera de grup.
2. Distractie, atmosfera, spirit de echipa, strategie, socializare adica whatever cu alte cuvinte.

Merg pe varianta 2 intotdeauna.
Tu ai impresia ca eu stau toata ziua pe joc, te inseli , am cu totul alte ocupatii mai importante decat acest joc, ceea ce imi place foarte mult la acest joc browser este faptul ca poti intra o data la 2-3h sa iti faci treaba si ai iesit.

P.S: Mi-am dat seama de caracterul tau "adorabil" , poate o sa iesi vreodata din "mocirla" din care faci parte.

tot am zis ca e ultimul post, ne vedem pe joc. ciao
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Nu mi se pare nimic iesit din comun, meschin, josnic sau mai stiu eu ce aberatii in ceea ce el a facut.. A preferat in loc sa faca verificari , sa faca al trib.. e cel mai simplu mod de a introduce un nou standard intr-un trib.. o metoda noncomformista, intradevar, dar asta nu inseamna ca e ineficienta sau josnica, e doar foarte radicala :) cel putin asta e parerea mea
 

DeletedUser19202

imi pare rau ca n-au vrut cativa din Quit sa vina sa jucam aici pe 25 cu mine, ai glas? iti dai arama pe fata`.

Nu stiu bai papichulo de unde ai rasarit si tu dar cu asta ai dat cu batu in balta.
Pe cine crezi tu ca chemi? Esti inca la scoala ?Chemi vreunu mai mare sa ii bati pe astia pe aici?
Chemi pe dracu:))))
si intre noi fie vorba ce sa faca ? :))) tu nici nu cunosti nimic nici de 25 nici de skin nici de quit da faci pe viteazul pe lumea asta
vezi de treaba ta acolo de carte si lasa naiba triburile ca nu sunt de tine
 

DeletedUser

am uitat ca S.L s-a format din SKIN practic...am uitat lucrul asta...scuze bro:)) nu cunosc...inseamna ca tu stii mai bine.
 

DeletedUser

de sfarsit de an! :)

of of cum mai gandesc unii! :)

MoviLifeEssence dec 31,2012 14:45
Ne pare rau ai fost revendicat ca ferma!

Spor la joc!

vladutzu21 dec 31,2012 16:01
cum adica ferma:|

MoviLifeEssence dec 31,2012 16:02
adica ai fost curatat si ai primit atacuri

vladutzu21 dec 31,2012 16:02
GATA STIU MA PISH PE TRIBU VOSTRU`;;)BUTI;)

vladutzu21 dec 31,2012 16:04
sa va vad ce puteti sa furati:|500 fier?:O

MoviLifeEssence dec 31,2012 16:07
Inca ma mai gandesc daca anunt jignirea... :) Sa inteleg ca ai inceput sa chefuiesti venirea noului an?
 
Scor reacție
209
PapiChulo, ma amuzi teribil. Minte diabolica zici? :)). Sa vedem : suporti/conturi auxiliare, interne si barbari. Cam astea ar fi innobilarile tale pe lumea 31.
Fii sigur ca ne vom vedea pe joc. Daca ai noroc, vom fi vecini.
 

DeletedUser

Am fost sitter la MarsalaTito si am vazut rapoartele de atac pe rey scorpion. La 3.7k ea avea ferma la 20 sau 21, nu mai tin minte exact. Inchipuiti-va ce de trupe a avut. Dar voi ati recrutat-o.
Apoi pe satul 2, pe zid mic si cercetari la 1 din ce am aflat, ati bagat sprijin ca nebunii iar alias isi batea joc de voi tocandu-va trupele. Probabil multi dintre jucatorii pe care i-ai lasat acum pe dinafara i-au trimis sprijin. Au fost buni numai sa le folositi trupele.

te doare cumva capul ce am avut eu in sat si ce trupe si la ce nivel?daca nu poti dormi noaptea de grija mea...ia un distonocalm...poate ajuta:)...si pt cultura ta mare....aveam la nivel 3 apararea pe satul 2....aaaaaaa ca am anulat nivelele la anumite trupe asta este altceva...asa ca nu mai vorbi daca nu ai dovezi!!!!!! Nu stiu care cui a tocat trupele....se pare ca iar esti dezinformat...
 

DeletedUser42487

Genul asta meschin de jucatori/conducatori au viata pe joc pe o singura lume.. pe urmatoarea poate doar daca intra cu alt nick.
Nu ii va cauta nimeni pe o lume viitoare sa joace alaturi de ei, iar locul 1 pe o lume nu are asa mare valoare ca si numele pe care ti-l faci chiar daca esti pe locul 100, conteaza mai mult faptul ca si prietenii si dusmanii stiu ca esti om de cuvant.
Lasati-i sa creasca cum vor, astia nu au niciodata viata lunga, supara pe prea multi si mereu vor gasi altii mai parsivi decat ei care sa le-o traga la un moment dat.
 

DeletedUser

Nu stiu bai papichulo de unde ai rasarit si tu dar cu asta ai dat cu batu in balta.
Pe cine crezi tu ca chemi? Esti inca la scoala ?Chemi vreunu mai mare sa ii bati pe astia pe aici?
Chemi pe dracu:))))
si intre noi fie vorba ce sa faca ? :))) tu nici nu cunosti nimic nici de 25 nici de skin nici de quit da faci pe viteazul pe lumea asta
vezi de treaba ta acolo de carte si lasa naiba triburile ca nu sunt de tine



huooooo...
 

DeletedUser32467

Ca sa mai disting putin atmosfera !

Ce se intampla cand postezi pe forumul tribului un raport de atac ?! :D
ps:Din motive de respect am ales sa nu postez numele jucatorilor, si imi cer scuze pentru cei ce se vor regasi aici !


xxx ian 07,2013 19:43 [/u]
ma poti ajuta cu un atac si cu niste nobili??

xxx ian 06,2013 14:45 [/u]
ai ceva nobili disponibili?

xxx ian 07,2013 13:54 [/u]
auzi fratioare ma poti ajuta cu ceva sa dai si tu cateva atacuri pe satu ala ca eu ma chinui de ieri sai distrug trupele si al dracu ami fenteaza atacurile se poate nam dormit dracu aseara ma poti ajuta ?

xxx ian 07,2013 10:57
ba ma ajuti sa il iau si eu acus zilele astea pe [player]CrystalAngel[/player] , posibil cu niste armata si mai ales nobili ?

xxx ian 05,2013 19:05
am si eu nevoie de ajutorul tau....vreau sa-l cuceresc pe unu [player]wergin[/player]...el nu prea are armata dar nu mai am eu trupe sa-l sparg ca mi-am pierdut armata de o gramada de ori....poti sa dai un atac cu usori te rog? Iti trimit toate rapoartele...

xxx ian 05,2013 16:33
ma poti ajuta sa il cuceresc pe asta ?[player]Lord the animal[/player]

xxx ian 05,2013 15:36
putin ajutor te rog frumos cu o buba rosie,xxx m-a rugat sa apelez la tine sa ataci un sat,iti trimit imediat si spionajul + ca trebuie sa ajunga pe el de la mine curand 2k topoare 1k cav usoara si 200 berbeci nivel 3,moral 84.Hai sa il luam si pe asta!
PS:e conducatoarea din [ally]OT[/ally]

xxx ian 03,2013 12:56
colegu ma poti ajuta si pe mine cu o curatare?citi trimit acum raportul :)

xxx ian 03,2013 10:08
ma ajuti cu o curatare?ca ai moral 100%
raman si dator

xxxian 03,2013 03:19
am nevoie urgenta de tine !
-esti singurul cu armata buna si care nu va avea pierderi mari, am atacat un jucator cu nobil si l-am lasat la adeziune 14 ieri la ora 20:45 azi la ora 2:50 avea adeziune 20 si zid 0 am facut deja nobil dar nu am armata destula, am decat [unit]axe[/unit]330 [unit]light[/unit]140 [unit]snob[/unit]1
-am sa-ti trimit si niste rapoarte ca sa vezi ca a pierdut multe trupe, de-ale lui si de ale colegilor...

-astept raspuns pozitiv din partea ta . Iti multumesc anticipat si iti spun sincer ca nu se merita sa ramana satul la ei dupa atatea trupe sparte... :D

xxx ian 02,2013 12:08
frate poti sa trimiti te rog un atac pe [player]Poison Ivy[/player] ??
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ai evitat sa pui numele jucatorilor din dialog, dar daca dam un click pe "xxx" ala...ia ghici ce apare ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus