Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42678
  • Data de început

DeletedUser

din categoria munca in echipa:))

Rheea230 astăzi la ora 23:03
Mulţumesc Citat
i s.au furat o gramada de resurse...patetic,si eu ce ar trebui sa fac? sa-mi rup armata ptr unu ce nu se implica? astept un rapsuns....
 

DeletedUser

Sa vina. Ca si eu ma simt persecutat. Fiv-ar vacantele ale dreacu .Fiv-ar Caracalul al dreacu.Acolo se duc toti negrii persecutati politic :D

Shhh...liniste ca eu tocmai am scapat de juma de vacanta...nu vreau sa-mi iau din nou punctulete...si oricum singurul negru care se duce in vacanta esti tu :p
Eu cred ca nea Adenauer nu se mai uita pe aici ca el e bun la suflet si nu vrea sa ne dea puntulete =)))
Si sa fiu si eu pentru prima data on topic aici...aduc un mesaj dupa speciala :D
Regele Razvy feb 12,2013 12:42
Salut,iti propun o fuziune intre noi...daca dorim sa facem ceva aici atunci ar fi bine sa o ducem la sfarsit...ce zici?

Razvan

spawn15 feb 12,2013 12:52
Oooo...ce propunere interesanta. O sa propun in Consiliul celor 10 acest subiect. Asteapta sa deliberam si te anunt ce hotaram.

Regele Razvy feb 12,2013 12:53
Ok...dar ce consiliu de 10 aveti voi?

spawn15 feb 12,2013 12:58
Pai deocamdata asteptam sa mai crestem in level sa putem sa putem sa le dam summon si celorlalti membrii ai consiliului...eu nu am putut aduce decat un membru pana acum si sunt destul de slabit. Dupa ce imi revine forta inapoi o sa imi aduc si restul Consiliului.
 

DeletedUser

Nu ca noi era 2 membrii si ei vreo 7...stie asa cat de cat matematica...cu jocul sta el mai prost :)))
Nici macar nu facusem forumul tribului si ei deja sareau sa facem fuziune...cred acum ca a fost o greseala. :( Trebuia sa ma alatur lor ca altfel ma vor da la margine acum :((((
 

DeletedUser40689

Mesajul urmator e intr-o anumita masura amuzant da si cam...trist as zice .

ione.gunner feb 14,2013 02:16
Da ce se intampla la voi ? vad ca se dau jucatori afara , se primesc inapoi...

ione.gunner feb 14,2013 10:54
Aha , nu vrei sa vorbesti , lasa ca te fac eu sa strigi atunci .

radu179 feb 14,2013 11:20
treaba ta dar nu vad de ce ti-ai pierde trupele degeaba ,

ione.gunner feb 14,2013 11:23
Ca sa strigi daca tot nu vrei sa vorbesti , ma enerveaza aia care nu imi raspund cand le scriu .

radu179 feb 14,2013 11:29
dar tu nu stii ca am vorbit si la inceput candam zis ca nu prea imi place sa vorbesc

ione.gunner feb 14,2013 11:41
Nu cred ca am mai scris , da in mod sigur o sa tipi , si stai linistit ca nu imi pierd trupele degeaba :)

ione.gunner feb 14,2013 11:42
Poti baga un spionaj de curiozitate ca nu ma deranjeaza :))

radu179 feb 14,2013 11:46
dar eu nu prea sunt curios si credema ca stiu ca ai atac pe sat

ione.gunner feb 14,2013 12:06
Ei na...ia zi si mie ce am :)

ione.gunner feb 14,2013 23:06
Ia te uita...credeam ca ai dat inceput nou , lasa ca o faci maine , azi nu am avut eu timp destul .

ione.gunner feb 14,2013 23:10
Oare alea sunt toate trupele mele....

ione.gunner feb 15,2013 11:43
he he , l-am rezolvat pe vecinu tau , noroc ca am avut pierderi minime , asa urmezi tu acum :)

radu179 feb 15,2013 11:48
ba tu te bagi in seama cu japca cred ca ar trebui sa te duci la un doctor si sincer imi este mila de tine,te dai mare ca esti ajutat de altii ca in rest esti...murata:)

radu179 feb 15,2013 11:49
ti-ai inghitit limba?

ione.gunner feb 15,2013 11:50
Ma dau mare ? cu ce ba Costele ?

Si mie o sa-mi fie mila de tine , putintica rabadare numa :)

radu179 feb 15,2013 11:55
off saracu de tine

ione.gunner feb 15,2013 11:56
Ce are de a face limba cu scrisu , tu scrii cu limba ? mi-e mila de tine :(

ione.gunner feb 15,2013 11:56
Pai raspunde la ce te-am intrebat Costele , ai facut niste afirmatii , pe ce baza ?

radu179 feb 15,2013 11:58
ba taci ca deja imi provoci greata

radu179 feb 15,2013 12:01
te-ai suparat?

ione.gunner feb 15,2013 12:06
Iti provoci greata cand te uiti in oglinda ? asta chiar e o problema .

Dupa cum vorbesti in mod sigur locuiesti la Ciorogarla din Deal , acolo pe la voi nu v-au invatat sa vorbiti mai civilizat ?

ione.gunner feb 15,2013 12:11
Lasa ca iti scot eu greata , sa mi se intoarca trupele acasa doar mai Ciorogarla din Deal :))

Acum cred ca stai si te gandesti de unde stiu ca esti .

radu179 feb 15,2013 12:12
eu de obicei vorbesc frumos dar cand vad asa persoane ca tine care nu stiu ca acesta este doar un joc si nu pot face diferenta fata de viata reala atunci vorbesc exact cum vorbesc acum,dar ti-ai pus si tu un nume smecher ca nu puteai sa iti pui numele real adica Gheorghe ca asta e nume de cioban si te crezi foarte smecher si poza de la profil cred ca te prinde bine ca nu se vede fata ca asa pot dormi si eu linistit noaptea:)))

ione.gunner feb 15,2013 12:15
ione mi se spune mai Ciorogarla din Deal :)) iar daca ai stii putintel engleza ai intelege ce e si cu poza si cu gunner .

Engleza e limba care se vorbeste in Anglia .

Gheorge e nume de cioban ? Gheorge e nume de roman mai Istvan leonardo .

ione.gunner feb 15,2013 12:16
Eventual te exprimi frumos , cu mine e scrii , nu vorbesti :))

radu179 feb 15,2013 12:22
sincer imi face placere sa te enervez ca asa fac eu cand gasesc cate un ... de nici nu stie cum il cheama ione e un nume dar nu zic ca deja ai spus tot cand ai zis ca ti se spune ione

ione.gunner feb 15,2013 12:29
Bre Nea Caisa , fuga si vorbeste cu prietenele tale gastele , sunteti la acelasi nivel intelectual .

Hai pa si-un praz verde .
Sa vorbeasca trupele , ai rabadre 55 de minute doar .

radu179 feb 15,2013 12:31
te astept iubire:)))si nu te enerva ca iti creste tensiunea

ione.gunner feb 15,2013 12:33
Author a spus:
daca esti tipa te-as intelege , desii nu imi plac alea cu creierul cat o molusca , daca nu...nu te duce la gaste , viziteaza gascanii .

Lasa ca iti arat eu iubire , numai sa nu plangi .

radu179 feb 15,2013 12:35
vai de tine

ione.gunner feb 15,2013 12:43
Vedem noi de care o sa fie vai .

ione.gunner feb 15,2013 16:14
Nea Opinca , ce nu ai intels tu a fost ca vecinul tau a fost adevarata tinta de la inceput :)

radu179 feb 15,2013 16:27
taci ca imi bag ... in gura ta da b.u ce esti tu habar nu ai cum te cheama si imi bagam eu multe in a ta gura dar sincer nu am chef dupa ce ca te superi si ma blochezi la mesaje

radu179 feb 15,2013 22:31
Domnule [player]ione.gunner[/player] te rog din suflet sa ma ierti ca am vorbit asa ca nu am stiut ca vorbesc cu un copil de gradinita care se plange la parinti(colegii din trib) dar asta e iti doresc noapte buna...

radu179 feb 15,2013 22:50
vezi ca ti-am dat jos botnita asa ca poti latra dar sa nu musti ca ti-o pun l-a loc,ok?



Omul cand a aflat ca nu el a fost tinta reala ci vecinul lui a facut o criza de nervi ( sau mai multe ) de parca el si nu vecinul lui ar fi ramas cu fieraria si ferma la 4 .

Unde e consideratia acordata adversarului care joaca corect ? mie daca mi-ar fi facut careva festa asta l-as fi apreciat , de ce naiba sa-l jignesc ?

A avut si el o tactica interesanta , mi-a scris si m-a blocat , mi-a scris si m-a blocat :))

cred ca l-am impresionat totusi , mi-a copiat textul de la profil ( de mai multe ori inca ) si numele satului , cred ca am un admirator fanatic :))

radu179radu179
Puncte: 2.209
Loc: 1909
Inamici învinşi: 668 (7423.)
Trib: S.O.A.
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Invitaţie în trib
» Adaugă ca prieten
» blochează
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate (1) Coordonate Puncte
Tiger tiger burning bright 469|455 2.209
Text personal
Text personal Nici o fapta buna nu scapa nepedepsita. " Fii om, fii drept şi recunoaşte că, pe deasupra ambiţiilor, intrigilor şi urilor, este Patria, este veşnicia neamului, şi că acolo trebuie să ne întâlnim totdeauna, chiar dacă nu ne înţelegem de fiecare dată. " Protejat de Sf. Petru si ione.gunner. Daca ma atacati , cand o sa zdranganiti din oase pe la Poarta Raiului s-ar putea sa va treziti cu un sut in fund . Text personal
Nici o fapta buna nu scapa nepedepsita.

" Fii om, fii drept şi recunoaşte că, pe deasupra ambiţiilor, intrigilor şi urilor, este Patria, este veşnicia neamului, şi că acolo trebuie să ne întâlnim totdeauna, chiar dacă nu ne înţelegem de fiecare dată. "

Protejat de Sf. Petru si ione.gunner.
Daca ma atacati , cand o sa zdranganiti din oase pe la Poarta Raiului s-ar putea sa va treziti cu un sut in fund .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

Nu am zis ca e neaparat amuzant , e umor negru .
Plictisitor fiindca nu l-ai inteles .
 

DeletedUser42520

Nu am stat sa citesc tot mesajul,deoarece incepusera sa fie mult prea plictisitor,cel penibil din acea conversatie esti tu.I-ai dat mesaj,ti-a spus clar ca nu are chef de vorba,si incepi sa-i spui ca-l faci sa urle daca nu vorbeste,ca inca e pe harta ca n-ai avut timp,blabla,ai dat-o in penibilitati absolute.Nu stiu ce varsta ai,dar glumele alea probabil mi se pareau amuzante la 14 ani,poate nici atunci.
ione.gunner feb 15,2013 11:43
he he , l-am rezolvat pe vecinu tau , noroc ca am avut pierderi minime , asa urmezi tu acum

radu179 feb 15,2013 11:48
ba tu te bagi in seama cu japca cred ca ar trebui sa te duci la un doctor si sincer imi este mila de tine

Ca bine ti-a zis.Nu va inteleg,nu puteti juca in liniste? Macar de faceti o gluma buna,o conversatie placuta,nu amenintarile zilnice pe care le primesti de la toti prostii.Nu fac nicio referire la tine,ca nu te cunosc. Mai citeste o data conversatia ta,si inca o data,si inca o data.Dupa pune-te in locul celuilalt jucator,si mai citeste conversatia de 2-3 ori.Noroc.
 

DeletedUser

Nu am zis ca e neaparat amuzant , e umor negru .
Plictisitor fiindca nu l-ai inteles .

Stii ce s-a inteles din mesajul postat?
Ca ai incercat sa incropesti o conversatie cu acel jucator, ai vazut ca nu are chef de tine si te-ai ofuscat, ti-ai pierduta cumpatul si ai trecut la amenintari gratuite iar mai apoi, ca sa fie meniul complet, ai inceput sa jignesti.
Ce sa zic, cu totii te aplaudam, esti mare domn, ai un caracter exceptional, Bravo!!!
 

DeletedUser40689

Voi scrieti da nici macar nu ati citit tot , daca nu ati facut-o barem nu va mai dati cu parerea .

1 .L-am facut sa creada ca il atac , a cerut sprijin si a fost blindat .
2. Colegul lui care era pe atac a ramas descoperit , nu l-a bagat nimeni in seama cand a cerut sprijin .
2. Nu eu l-am jignit primul , si cand am facut-o desii alea sunt mai curand ironii , nu cred ca se compara cu ce a scris el , si tot eu sunt ala blamat ? :))

Da , sunt un mare domn si am un caracter exceptional , nu trebuie sa imi zica nimeni asta :)

@adii92 ce ai scris tu mi se pare....adica nu citesti tot da emiti judecati negative despre mine ? si la sfarsit imi spui sa recitesc eu mesajul de mai multe ori ? mai lasa-ma...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu mai fiti artagosi si judecati dupa aparente. Caracterul nu se vede in nici un caz pe un forum de statistica si propaganda al unui joc de razboi..fiti seriosi.Mai ales dupa un mesaj ironic.
In jocul asta caracterele periculoase sunt intocmai jucatorii pasnici. N/ai sa le citesti niciodata.
Caracterul lui Ione este acceptat si respectat in Ibidem. E de ajuns.
 

DeletedUser35216

Nu mai fiti artagosi si judecati dupa aparente. Caracterul nu se vede in nici un caz pe un forum de statistica si propaganda al unui joc de razboi..fiti seriosi.Mai ales dupa un mesaj ironic.
In jocul asta caracterele periculoase sunt intocmai jucatorii pasnici. N/ai sa le citesti niciodata.
Caracterul lui Ione este acceptat si respectat in Ibidem. E de ajuns.

sincer? nu ma asteptam sa ii iei apararea... eu nu am vazut nici un fel de strategie sau vreo urma de umor negru...
se pare ce nu am nici un fel de urma de haz in mine...
 

DeletedUser

v-ati pierdut hazul pe lumile vechi , mai nou nici aia ce-i considerati noobi pe langa voi nu mai pun botul la incercarile voastre de a scoate ceva funny pe seama lor ;) in 5 pagini nu este nici un post care sa ne smulga macar un mic zambet ...
 

DeletedUser21870

ione mi se cam pare ca radu ti-a cam dat cu tifla...degeaba de tai tu mare grande ca ti-ai cam furat-o.si sa mai si postezi pe extern...asta da incostienta-ca sa nu o numesc altfel....
 

DeletedUser21870

Nu am stat sa citesc tot mesajul,deoarece incepusera sa fie mult prea plictisitor,cel penibil din acea conversatie esti tu.I-ai dat mesaj,ti-a spus clar ca nu are chef de vorba,si incepi sa-i spui ca-l faci sa urle daca nu vorbeste,ca inca e pe harta ca n-ai avut timp,blabla,ai dat-o in penibilitati absolute.Nu stiu ce varsta ai,dar glumele alea probabil mi se pareau amuzante la 14 ani,poate nici atunci.


Ca bine ti-a zis.Nu va inteleg,nu puteti juca in liniste? Macar de faceti o gluma buna,o conversatie placuta,nu amenintarile zilnice pe care le primesti de la toti prostii.Nu fac nicio referire la tine,ca nu te cunosc. Mai citeste o data conversatia ta,si inca o data,si inca o data.Dupa pune-te in locul celuilalt jucator,si mai citeste conversatia de 2-3 ori.Noroc.

de unde ma.....ca nu pricepe.....
 

DeletedUser40689

ione mi se cam pare ca radu ti-a cam dat cu tifla...degeaba de tai tu mare grande ca ti-ai cam furat-o.si sa mai si postezi pe extern...asta da incostienta-ca sa nu o numesc altfel....

Mai , da e grele pentru voi ? cum mi-a dat cu tifla ? cum ma dau mare grande si cum mi-am furat-o ?

Fiindca i-am spus Nea Caisa ( Nea arata respect totusi , Caisa e ceva bun , nu i-am zis Cactus ) si ca sta la Ciorogarla din Deal voi considerati ca l-am jignit ? asta e ironie , nu jignire , dar taci ca imi bag ... in gura ta da b.u ce esti tu habar nu ai cum te cheama si imi bagam eu multe in a ta gura si alte asemenea ce mai sunt ??

Nu am sa explic care e rostul mesajului fiindca vad ca n-am cui , oricum , cine intelege , intelege .

Inconstiente sunt postarile celor care nu au nimic de spus si totusi posteaza , nu a mea , daca tineti neaparat pot explica ce a vrut sa insemne mesajul respectiv , teama mi-e ca si asa nu or sa inteleaga toti :D
 
Sus