Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42678
  • Data de început

DeletedUser43245

lenta1 mar 08,2013 16:45
Buna!Fac parte din tribul =S-N= si as dori sa opresti atacurile oferite noua.Pana la urma acest razboi nu aduce nimic bun doar pierderi.Am vazut la Diplomatie si avem multi aliati unii chiar mari si daca ne aliem cu ei si in lupta e posibil sa pierdeti din cauza presiunii.Daca vei opri aceste lupte eu unu ii voi spune sefului si le va opri si el desigur.Accepta-mi oferta pentru ca e momentan cea mai buna.

lenta1 mar 08,2013 16:50
Si-asa razboiul aduce pierderi ambelor parti.Iti dau un exemplu:Cel de-al Doilea Razboi Mondial in Estul Europei.Voi sunte-ti germanii si avansati repede iar noi rusii si pierdem repede, dar soarta va veni impotriva voastra si veti pierde.Totul este posibil daca exista o strategie buna si armata destula, deci te rog opreste aceste lupte.

lenta1 mar 08,2013 18:02
Si ca sa te conving voi incerca sa-i conving pe cei din tribul meu sa acceptam o suzeranitate tribala(in cazul nostru voi fiind suzeranii).Pe scurt in caz de razboi vom intervenii in lupte si razboaie cu un numar de trupe redus la fiecare jucator, asa adunandu-se trupe destule.Ce zici, e favorabil?

scama?RO mar 08,2013 18:02
am sa discut cu colegii mei si te anunt !

...astia razboinici , nu ciulucuri !

dintre cei care au razboiul in sange
 

DeletedUser

"avem multi aliati unii chiar mari si daca ne aliem cu ei si in lupta..."

Asta a fost penala. =))
 

DeletedUser

Buna seara,in primul rand as dori sa ma prezint pt cei care nu ma cunoasteti ma numesc valli alias Alpha Wolf. si sunt intemeietorul acestui trib.din cauza unor probleme de sanatate am fost nevoit sa lipsesc o perioada de timp din activitatea tribului dar l-am lasat pe mana unor oameni de incredere si am observat ca s-au descurcat de minune asa cum ma si asteptam ,acest lucru fiind posibil si cu ajutorul vostru.prea multe acum nu va pot spune deoarece inca nu ma pot implica efectiv in conducerea si administraea tribului si academiilor.insa incepand de luni am sa fiu 100% atunci cand voi da o circulara in care vor fi expuse doleantele si asteptarile mele in ceea ce va priveste.

Va multumesc,respectele mele
Alpha Wolf.
 

DeletedUser26181

Buna seara,in primul rand as dori sa ma prezint pt cei care nu ma cunoasteti ma numesc valli alias Alpha Wolf. si sunt intemeietorul acestui trib.din cauza unor probleme de sanatate am fost nevoit sa lipsesc o perioada de timp din activitatea tribului dar l-am lasat pe mana unor oameni de incredere si am observat ca s-au descurcat de minune asa cum ma si asteptam ,acest lucru fiind posibil si cu ajutorul vostru.prea multe acum nu va pot spune deoarece inca nu ma pot implica efectiv in conducerea si administraea tribului si academiilor.insa incepand de luni am sa fiu 100% atunci cand voi da o circulara in care vor fi expuse doleantele si asteptarile mele in ceea ce va priveste.

Va multumesc,respectele mele
Alpha Wolf.

Si ce doleante si asteptari a avut?:eek: ..
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Mesaj tragico-comic.

PacosteT 1 mar 31,2013 21:35
orice incepator stie care e fake si care e real, nu te mai chinui, oricum pe 8 cedez satele si ma mut pe cealalta lume. Ca sa te oftici un pic iti reamintesc ca eu am luat un sat de la tine asa ca....s-a vazut cine stie sa joace la momentul respectiv. O seara frumoasa, eu ma duc la somn ca am si alte treburi de facut nu doar sa invat copii sa joace triburile. Bafta. Apropo...ai uitat sa spionezi satul 1...iti spun eu, are 900 catapulte cu paladin cu flama...nu ai trupe pe toate satele sa il ciufulesti macar.

PacosteT 1 mar 31,2013 21:37
curiosule...ha, ha, ha...

Daredevil MephistO mar 31,2013 21:48
Tu vrei sa pari amuzant sau ce? :)) Ai luat sat curatat si innobilat de mine pentru ca l-am preluat cu tot cu atacuri, nu ca ai fi tu mare jucator. Ia uita-te aici la datele acelui sat http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=village&mode=conquers&id=11261.
In 30 si ceva de minute nu ma incadram cu sprijin ca altfel nu-l luai.
Poate ai vrut sa zici ca de frica ca o sa dau la recuperare ai cerut repede invitatie in academia GLN, eu fiind in tribul mare si am renuntat sa te mai atac, sa-mi recuperez satul ;).

iubaretzzzzz mar 09,2013 20:22
Fiecare membru este rugat sa trimita putin sprijin la [player]myhayy[/player] pe oricare sat!!..nu conteaza ora...este intr-o zona destul de delicata,deci apelez din nou la voi...va multumesc... :)

Daredevil MephistO mar 09,2013 21:38
[player]PacosteT 1[/player] e slab si vroiam sa-l innobilez, mai ales ca mi-a furat un sat dupa ce l-am curatat si innobilat :(.

iubaretzzzzz mar 09,2013 22:35
poi ce sa zic,hotarastete...il dau afara?...

Daredevil MephistO mar 09,2013 22:56
L-ai verificat? Are trupe? Nici nu stiu ce sa zic. Sa nu fie spion.

iubaretzzzzz mar 09,2013 23:28
are trupe...lam verificat...maine ii mai bag o verificare...

Daredevil MephistO mar 10,2013 08:00
Ok. Nici de kkmaka asta sau cum ii zice nu stiu nimic :)).


E bine ca ai flama, si eu o am.
Imi pare rau ca mergi la somn, chiar vroiam sa imi dai cateva lectii :(.

PacosteT 1 apr 01,2013 08:11
ti-am dat o lectie...mai incearca...

PacosteT 1 apr 01,2013 08:15
si iubaretzzzz....a demonstrate cat de bine stie sa joace....unde e acum? Tu esti super jucator, te cunosc de pe lumea 31...dar nu ai experienta mea. Incerci sa dai lectii unuia care joaca de 7 ani, da lectii unuia cu punctele tale nu te da rotund cand ai 4 sate in plus. bafta...Ti-am dat o lectie de joc, de aparare, pe 8 incepe o lume noua te-am pupat...pe portofel.

PacosteT 1 apr 01,2013 15:53
ai cam ramas fara gloante? nu mai ai cu ce sa tragi? parca erai super erou in spatele celor 7 sate....

PacosteT 1 apr 01,2013 17:43
doamne cata prostie...ai vrut sa omori 3 nobili odata? Cine te-a invatat sa joci amice? Vai de tine...esti jalnic....

PacosteT 1 apr 01,2013 21:53
satele le voi ceda altui jucator, tu esti penibil nu le meriti, habar nu ai de jocul asta. Mai putem juca luni de zile si nu reusesti sa iei macar un sat din astea trei.

PacosteT 1 apr 02,2013 10:28
iti lingi ranile?

PacosteT 1 apr 03,2013 08:36
te-ai lasat de joc? Ai inteles pana la urma ca esti pe langa cu sportul asta?

Daredevil MephistO apr 05,2013 10:07
Am avut sitter 4 zile, pe unu prost gramada se pare :)).

Daredevil MephistO mar 31,2013 21:52
De data asta plec cateva zile, pe bune. Nu ca data trecuta. Ai timp sa te ocupi si de contul meu?

Daredevil MephistO apr 01,2013 06:03
Vezi ca am un sat rezervat de la pacoste asta care mi-a dat mesaj. S-ar putea sa il iau, s-ar putea sa nu. Daca il iau, dai si pe celalalt.

PacosteT 1 apr 05,2013 12:03
asa se spune acum...nu ai avut curajul sa fi sincer. Asta e...e un joc pana la urma. daca era asa cum spuneai aratai si discutia cu "prostul"...oricum nu mai conta. O zi frumoasa si spor la dezvoltare. ne vedem daca vrei pe lumea care incepe pe 8.

Daredevil MephistO apr 05,2013 12:12
apr 05,2013 09:54 79.112.193.157
apr 04,2013 17:56 92.81.178.242 x
apr 04,2013 10:22 92.81.178.242 x
apr 03,2013 14:47 92.81.178.242 x
apr 03,2013 09:15 92.81.178.242 x
apr 02,2013 15:10 92.81.178.242 x
apr 02,2013 13:27 92.81.178.242 x
apr 02,2013 12:05 92.81.178.242 x
apr 02,2013 01:38 92.81.178.242 x
apr 01,2013 18:37 92.81.178.242 x
apr 01,2013 13:18 92.81.178.242 x
apr 01,2013 10:25 92.81.178.242 x
apr 01,2013 03:45 79.112.214.137

Nu ma crezi, asta e. Nu vezi ca nici macar nu ti-a deschis mesajele? Asa face un sitter cu bun simt.
I-am lasat intai mesaj pe joc, apoi l-am prins pe mess inainte sa plec. Cand l-am sunat sa vad cum se descurca a zis ca ramasese adeziunea la 7 si ca mi-a pierdut toate trupele si cam atat. N-a zis ca a dat cu 3 nobili odata :)).

Oricum, tu n-ai fost in stare sa-ti dai seama ca cele 4 fake-uri nu erau nobili. Ti-am citit aberatiile si m-am crucit. Am 7 sate, dar 5 de aparare din cauza bisericilor. Pe tine te faceam cu un full jumate daca nu dadeau gres nobilii cum mi-a zis asta :p.

Per ansamblu, mi-ai placut. Cica te duci la somn da ai stat sa muti flama duminica seara :)).

PacosteT 1 apr 05,2013 15:27
stiam sigur ca alea 4 atacuri nu erau nobili, trebuia sa fi mult prea fraier sa ataci direct un sat nespionat cu nobili, problema a fost ca nu am avut eu timpul necesar sa mut flama cu catapulte dincolo altfel pierdeai totul din start. Oricum atacul ala cu 3 nobili odata a pus Capac...prostiei. Intamplator stiu cum joci, am auzit de tine de pe alte lumi. Iti doresc multa bafta in continuare si daca ne-am suparat la un moment dat...hai sa lasam uitarii, e un simplu joc. Cu stima.

Daredevil MephistO apr 05,2013 17:00
daredevil_mephisto: cum sa trimiti 3 nobili intr-un atac? plus toate catapultele
daredevil_mephisto: iar de recrutat, pwla
C Bogdan: Ti-am zis cand m-ai sunat ca am atacat aiurea si de recrutat nam reusit prea grozav. Ca de ieri nam net. Sunt pe telefon
daredevil_mephisto: offff
daredevil_mephisto: lasa sitter la mine ca iti am eu grija de cont

Da explica-mi si mie. Am trimis trenul in graba ca la 6 aveam masina. El zice ca a ramas adeziunea la 7-8. Apoi a trimis 3 nobili cu tot cu catapultele pe satul cu adeziunea scazuta? Abia cand a venit de la facultate. Asa a zis. Oricum, trupele se refac dar eu am mai jucat cu el mai demult si stia sa joace :)). Nici paladinul nu mi l-a mai refacut.

PacosteT 1 apr 05,2013 18:52
bafta vecine si distractie placuta in continuare. daca te bagi pe lumea viitoare, intra in N-E. Succesuri...:)))

Daredevil MephistO apr 05,2013 21:46
Cand esti inconjurat de noobi, jocul e o pierdere de timp. Nu cred ca mai intru pe vreo lume. Bafta si tie.

PacosteT 1 apr 05,2013 22:33
daca apucam sa ** mai demult probabil puteam sa facem treaba buna impreuna...asta e...lipsa de comunicare. Bafta.


Ce-mi plac astia care dau cu mine de pamant, apoi imi zic ca sunt de treaba, sau ceva pe acolo :)).
Si sitterii! Ador sitterii care fac boacane.
 

DeletedUser

Reclama mesajul folosind optiunea "Anunta jignirea" si modifica postul tau de mai sus, pana iau masuri mozii, ca nu-ti va folosi la nimc sa argumentezi ca asa a scris ala in mesaj iar tu doar ai reprodus. Limbajul e neregulamentar...
 

DeletedUser

Ieri, un pitic de-al meu de pe creier, unul cu ceva intiativa si fara instinct de conservare, imi da una zdravana dupa ceafa si aveti mai jos rezultatul:
congres mai 04,2013 10:49
Din acest moment, pana Marti, 07.05.2013, ora 08:00 nu mai atacati niciun jucator activ, cu sau fara trib, cu sau fara diplomatie, chiar daca va ataca. Va aparati si atat.
Astept confirmarea ca ati inteles si va veti conforma.

Sa va fie mielul crocant, cozonacul aromat, vinul parfumat si familia aproape!
Sarbatori fericite!


[player]Congres[/player].

congres mai 04,2013 11:27
Tribul [ally]Zarg[/ally] va ureaza sarbatori fericite!
Circulara de mai jos a fost trimisa membrilor acestui trib si garantez respectarea ei.
Va rog sa transmiteti mai departe acest mesaj si catre academii, prieteni, sau catre cine considerati.

Respect, [player]Congres[/player].

Mesajele acestea au fost trimise de către congres mai departe.

xxx mai 04,2013 18:34
asta ii doar inspre tirbul zarg da?

congres mai 04,2013 18:36
N-am inteles...
Aceasta circulara priveste si implica raspunderea DOAR a tribului meu. Nu vorbesc in numele celorlalte. Noi am luat aceasta initiativa. Celelalte triburi nu stiu ce fac...

xxx mai 04,2013 18:38
pai ar trebui sa ne fi spus asta de ceva vreme sa cadem deacord...** zic ca asa era corect...poate pregate-am ceva atacuri asupra unui coleg acuma de pasti...
asa mi se parea corect si cred ca asa era si ce-l mai corect....
o sa ** si cu colegi...sarbatori fericite....

congres mai 04,2013 18:43
Nu trebuie sa fiti de acord cu nimeni si nimic. Am spus ca NU implica reciprocitate de niciun fel. Si nu avem ce negocia din timp. Vreti sa atacati? Atacati. Chiar nu este nicio problema si nu trebuie sa va dau eu binecuvantarea ca s-o faceti. Dupa cum ai observat eu mi-am pregatit jucatorii si pentru aceasta eventualitate. Noi am oferit, dar voi nu sunteti obligati in niciun fel sa primiti. Poate ar fi cel mai bun moment, pentru voi, pentru ca aveti garantia mea ca NU vom riposta pana la data si ora din circulara. Ne vom apara si atat. Dupa aceea, Dumnezeu cu mila!

xxx mai 04,2013 19:38
ok.......



Se pare ca tine chestia cu "Ataca-ma ca nu ripostez". Cred ca baga frica-n ei mai tare decat orice amenintare.
=)))))))))))

N-am pus numele ca eu prefer sa am amuz pe seama continutului mesajului, nu a expeditorului.
Si, cum nicio fapta buna nu ramane nepedepsita, ieri am avut ocazia, prima data de cand joc acest joc, sa intru in coliziune cu viata reala care si-a cerut drepturile cu prea multa vehementa ca s-o ignor si de data asta. Prin urmare, prima oara de cand a murit tatal meu, si sunt mai bine de 15 ani de-atunci, ma hotarasc si eu sa merg la mormantul lui in seara de Inviere. Ca orice crestin (crestina macar prin botez, daca nu prin convingeri, ca nu prea-s dusa de multe ori la biserica, la propriu), pregatesc si eu ce e de pregatit ca sa faci treaba gospodareste intr-o asemenea ocazie si plec voiniceste de-acasa. Pana la vreo 2-3 km de cimitir, strada goala, masini ici si colo. Zic in sinea mea: "Taci, ca-i bine! Avem noroc." Mai bine imi muscam limba, ca dupa primul viraj spre cimitir, explozie de masini si de oameni! O mare de oameni, de nu aveai loc sa arunci un ac. N-am fost niciodata constienta ca Iasul are atatia oameni si atatea biserici, iar experienta mea la volan chiar isi demonstra utilitatea maxima...La cimitir, coada de masini, turma de politisti, locuri de parcare ioc, pana pe la vreo 3-4 km de cimitir. Am zis ca-si lasa bunica masina asa departe, nu musai de teama ca o sparge careva, ci pentru ca e prea departe iar le mine lenea e cat casa. Nu merg pe jos decat daca arde. Aseara am decis ca nu ardea, asa ca, am intors spre casa. Dupa ce l-am lasat pe fiul meu la casa lui, hotarasc, tot in sinea mea, sa ma duc macar la slujba de Inviere, la una din bisericile din cartier, ca tot ma cadorisise un var cu o lumanare de 1 metru. Si asta, tot prima oara in vreo 20 de ani. In cartier, rauri de oameni! Locul meu de parcare din fata blocului, gol! Si, cum o asemenea minune nu se intampla niciodata la miezul noptii, am profitat de ocazie si m-am cantonat acasa, ca era deja prea mult. M-oi duce astazi la tata, ca e tot o zi si asta iar el stie ce poama de fata a avut la casa.
:)

Hristos A Inviat!
 

DeletedUser

Mda...Aia e...Se pare ca mai am de invatat multe...Nu le mai da si tu idei, ca nu despre jucator am postat, ci mesajul lui.
:)
 
Scor reacție
209
andreea pisicuta mai 12,2013 21:44
Cum sa te faci de ras pe Lumea 32 in 10 pasi!

Cum singura optiune a Familiei HV a ramas cea de a se face de ras pe Lumea 32, va prezint cei 10 pasi pe care trebuie sa ii urmati pentru a nu da gres:


1. Trebuie neaparat sa faci parte din familia HV.
Pasul asta l-ati pascurs deja pentru ca altfel nu primeati mesajul.


2.Cearta-te cat mai mult cu colegii de trib pe sate parasite si pe innobilari interne.


3.Nu cere sprijin.
Doar conducerea primeste sprijin masiv pe sate. Tu daca ceri sprijin ajungi la innobilare interna.


4.Daca esti in granita nu pierde sate.
Daca pierzi sate esti consideret amenintare la adresa innobilarilor interne facute de conducere si ajungi pe lista neagra.


5.Fa-te pres inaintea conducerii!
Lasa-te calcat in picioare si nedreptatit de deciziile aberante ale conducerii.


6.Miau - miau!
Bravo! Ai trecut de primii 5 pasi si ai scapat de innobilare interna! E timpul sa treci la fapte. Orice ar zice cineva din conducere tu trebuie sa aprobi si sa raspandesti mesajul printre necredinciosi, oricat de penibil e mesajul... Nu conteaza, totul e sa observe conducerea ca "te implici". Poti avea chiar tupeul de a propune noi strategii, oricum conducerea nu are nici una.


7.Da si mie!!!!!
Ai intrat in gratiile conducerii. E timpul sa cersesti niste drepturi. Ce ai de pierdut? Daca ai noroc le primesti. Daca nu, ajungi la innobilare interna(oricum ajungeai, deci nu pierzi nimic daca incerci)!


8.Ham - ham!
Acum ai drepturi! Nimeni nu mai e ca tine! Poti sa faci ce vrei tu! Chiar sa iti innobilezi colegii, care te-au ajutat la greu, fara sa ai nici un motiv. Motivandu-te doar setea de sate! Poti chiar sa te razbuni pe cei care te-au suparat in trecut!


9.Vedeta serverului.
Te-ai facut remarcat destul in trib. E timpul sa te cunoasca tot serverul pentru "talentul" tau.



10.Primirea felicitarilor!
Dupa ce ai muncit ca sa te faci remarcat pe tot serverul trebuie sa primesti si medalia de aur:


Acum ca stiti pasii urmati de conducerea familiei HV poate e timpul sa va intrebati daca vreti astfel de conducatori care sa va faca de ras din toate punctele de vedere?!? Cat o sa ii mai suportati?? Cat o sa mai credeti toate gogosile lor? Planeta se scufunda pentru VOI!
Va place cum stati in razboiul cu noi??


Ce aveti de gand sa faceti??


PS:In conformitate cu legea 365/2002 , acest mesaj nu este si nu poate fi considerat spam, deoarece:
- contine datele necesare de identificare
- acceptare de primire a ofertei nu va implica financiar
- adresa d-voastra a fost gasita pe un site public,TW Stats
- acest mesaj va este adresat cu scopul de a va invita sa beneficiati de serviciile noastre si nu reprezinta o intoxicare.
Pentru ca intelegem si apreciem intimitatea d-voastra ne cerem scuze daca acest mesaj a ajuns din greseala la dvs, iar daca doriti sa nu mai primiti astfel de mesaje in viitor va rugam sa dati un reply la acest mesaj indicand numele care doriti sa fie sters din baza de date.
Va multumim !


Mesagerule, tu esti bre? E doar un joc. Parca asa imi spuneai. Ce daca se pierd sate? Asa e jocul. Inceteaza sa te mai rogi de fiecare sa vina la voi. Esti penibil rau.
 

DeletedUser35216

Mesajul e de pe skype... dar m-a amuzat rau.

[17:24:19] Florin Aka @tomo: ii dau eu lui flod ip
[17:24:27] Florin Aka @tomo: toata saptamana trecuta
[17:24:34] Florin Aka @tomo: am primit flod din pantelimon
[17:24:37] Florin Aka @tomo: cu ip de bucuresti
[17:24:39] Florin Aka @tomo: si de la el de acolo
[17:24:43] Florin Aka @tomo: las ca ii fac vizita

discutia e despre mine... eu sunt ala care fac si dreg =))
abia astept momentul in care o sa ma acuze ca a vazut in oglinda din baie,tinta de la un sniper! =))
 

DeletedUser

Nu am putut niciodata sa suport genul de jucator care:
-Nu a reusit niciodata in viata lui sa faca ceva pe jocul asta... dar se da rotund...
-Nu stie de capul lui... dar isi da cu parerea de altii...
-Are decat o singura explicatie despre cat de slab e "el are si viata reala"
-Tine si cu dintii de o functie intr-un trib... pentru ca stie ca nu e in stare sa o capete a doua oara...pt ca nu e in stare de nimic.
-Intra pe un cont si incep ei sa faca modificari... chiar daca e un simplu sitter.

Cei care se regasesc in randurile de mai sus... Ii rog sa ma ocoleasca!



Se stiu acele persoane care iau in serios jocul si nu stiu sa isi respecte colegi si adversari.
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Lord of Hell oct 23,2013 17:04
de ce ma ataci?

Lord of Hell oct 23,2013 17:05
e frumos asa sa ne atacam intre noi?

Lord of Hell oct 23,2013 17:11
bravo de voi sunteti cei mai tari

Lord of Hell oct 23,2013 17:13
i-ti este rusine sa **?

Lord of Hell oct 23,2013 17:23
nici nu sti cum se intoarce roata

rosskii oct 23,2013 17:42
exact nici nu stii cum se intoarce roata
interesant cine ti-a stat siter?

Lord of Hell oct 23,2013 17:47
nu a stat nimeni sitter eu am fost

rosskii oct 23,2013 17:47
pai si dece m-ai blocat,in plus la astama mai intrebai dece nu raspund????

Lord of Hell oct 23,2013 17:49
am uitat ca te-am blocat pe tine si pe puf
eram nervos aseara

rosskii oct 23,2013 17:57
daca-i lasa-i satul lui bogu atunci cand te-am rugat nu era sa se ajunga la asta!
inca undeva departe imi mai iesti pieten!

candva, cand am intratin miau la mesajul de intampinare scria:Nu exista usa se iesire, atunci am decis, eu, lordpuf,bogu89, shade33 si razvy9851,sa o facem!
niciodata n-m fost alatui de miau.., niciodata nu i-am sprijinit(decat in cazuri exceptionale)! cand am vazut ca mi-ai spus ca sunt un tradator,am incercatsa-ti dovedesc ca nu sunt,si te-am ajutat!
am crezut,si inca mai cred ca-mi esti prieten,si spercanu ma insel.

ma insel?

rosskii oct 23,2013 18:00
sincer imi este rusine sa te atac, dar n-am de ales,pt ca nu sunt sigur ca tu nu ma vei ataca!

Lord of Hell oct 23,2013 18:02
cu atacurile de aseara si acum eu ce mai fac cu contul ?

rosskii oct 23,2013 18:07
nu stiu ce sa zic:(
incearca sa ** cu lordpuf,dar mai intai deblocheaza-l,si incearca sa-i castigi increderea,dar trebuie sa alegi esti doar cu noi sau contra noastra alta optiune nu exista,daca ramai neutru esti inamic!

trimite-i mesajul asta!

Lord of Hell oct 23,2013 18:09
da voi de ce atacati pe cei din miau?
nu se putea ajunge la o intelegere ?

rosskii oct 23,2013 18:10
imediat iti explic!

rosskii oct 23,2013 18:34
1 pas a fost cand au facut alianta cu zarg! au facut alianta exact cu 24 de ore inainte sa inepem s-o atacam pe [player]leiaa[/player], daca ne lasau, acum [player]leiaa[/player]nu mai era sa fie pe langa noi!

2pas a fost cand doi de doi si midnight au refuzat sa joace pe culuar(cum joaca aia din zarg),pt ca trebuia sa cedeze o gramada de sate(lordpuf a cris pe forum simai mult dejumatate au fost deacord)

lordpuf a spus:
LordPuf în data de 09.10. la ora 22:21
vreau sa le multumesc in primul rand acelor jucatori care au fost deacord sa schimbam strategia de joc dar nu in ultimul rand si celorlalti care probabil nu stiu ce se intampla, eu am incercat sa incep ceva dar m-am lovit de baietii de la butoane care ne conduc, se pare ca ei nu vor o restructurare a satelor pe motiv ca nu i-am anuntat desi inca nu incepusem nimic..in fine asta nu e motiv sa bagi un jucator la interne..o seara placuta tuturor!:)


conducerea insa nu a fost deacor!in plus la asta adiz 13 ia promis 20de sate lui lord puf si doidedoi n-a vrut sa i le dea fiindca era siter pe cont! si de aia l-au bagat la interne!ca sa nu le faca probleme, [player]doidedoi[/player] l-a concediat!

bogu si eu am inceput sa-l sprijinim, il sprijineam si eu dar stergeam rapoartele,ca sa nu le vada doidedoi cand ii lasam siter!

cand a fost creat tribul [ally]pisi[/ally],am plecat toti cei care nu mai puteam sa suportam minciunile lor!
si acum dam in miau din cauza ca neau jignit amarnic, sa stii ca dam doar in cei care au refuzat sa vina cu noi(tu insa esti exceptie, te atacam ca sa fim siguri ca nu ne vei ataca)!

Generalizat:
doidedoi e prietena buna cu [player]congres[/player], de aia au facut alianta,netinand cont de parerile noastre!

trebuiau sa cedeze prea multe sate(luate tot din interne)

l-au bagat la interne pe lordpuf si bogu, si dupa aia au inceput sa-i atace!


tu poti decide cand sa oprim atacurile, trebuie doar sa alegi, si sa demonstrzi ca-mi mai esti prieten!


PS:
inca nu parasi tribul [ally]miau..[/ally]!

rosskii oct 23,2013 18:36
mai poti sa opresti atacul care l-ai trimis pe mine??

rosskii oct 23,2013 18:42
ai citit cu atentie?

Lord of Hell oct 23,2013 18:43
??????

Mesajele acestea au fost trimise de către Lord of Hell mai departe.


;););)
 
Sus