Mesaje amuzante

DeletedUser29445

Va fac psihic. Doar cand vedeti ca vau declarat razboi, da-ti stergere.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Subiectul este "mesaje amuzante" nu trancaneli jignitoare intre voi.

Multumesc, reveniti la subiect.
 

DeletedUser

sper sa se primeasca dinastea bisericesti si de pe forum, Dumnezeu ni s-a aratat noua pe forum...si toti am cazut inaintea lui

Grim.Reaper astăzi la ora 00:31
Citat Prelucrare Şterge
Grim.Reaper a vândut: 500
aBBestia a plătit: 750

sa-i dea dumnezeu sanatate in o ora jumate vine 750 fier, mai am eu 780... 6 caluti :X
Dumnezo astăzi la ora 00:35
Citat
Dumnezo astăzi la ora 00:35
Citat
ii dau :))
1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. (arată)
Şterge mulţumirile
Wayne Cramp astăzi la ora 00:36
Mulţumesc Citat
Wayne Cramp astăzi la ora 00:36
Mulţumesc Citat
=))))
Grim.Reaper astăzi la ora 00:54
Citat Prelucrare Şterge
Grim.Reaper astăzi la ora 00:54
Citat Prelucrare Şterge Dumnezo a scris:
ii dau :))



esti belea...asta trebuie pusa pe extern
Grim.Reaper astăzi la ora 01:39
Citat Prelucrare Şterge
Grim.Reaper astăzi la ora 01:39
Citat Prelucrare Şterge
De aia nu is eu in top 20, eu fac exact ca la carte

http://help.triburile.ro/wiki/Ghid1
Dumnezo astăzi la ora 01:43
Mulţumesc Citat
Dumnezo astăzi la ora 01:43
Mulţumesc Citat
aia e strategia lui rakanishu :))
Grim.Reaper astăzi la ora 01:44
Citat Prelucrare Şterge
Grim.Reaper astăzi la ora 01:44
Citat Prelucrare Şterge Dumnezo a scris:
aia e strategia lui rakanishu :))



Doamne iarta-ma ca era sa-l injur :))))))))))
Dumnezo astăzi la ora 01:47
Mulţumesc Citat
Dumnezo astăzi la ora 01:47
Mulţumesc Citat
esti credincios de fire ? dau o iertare si la tine :))

un fost coleg de pe 33 , cu 2000 de puncte premium pe cont s-a apucat sa-l injure pe rakanishu :))

ala-i prost..
Prelucrarea Dumnezo astăzi la ora 01:47
Grim.Reaper astăzi la ora 01:48
Citat Prelucrare Şterge
Grim.Reaper astăzi la ora 01:48
Citat Prelucrare Şterge
credeam ca o sa zici, "te iert fiule"

Doamne ajuta-mi sa castig la loto!
AaTrox astăzi la ora 01:48
Mulţumesc Citat
AaTrox astăzi la ora 01:48
Mulţumesc Citat
spune-i sa ni le transfere si apoi poate sa-l injure:))



PS: tot dinastea bisericesti...
 

DeletedUser

Va traduc eu: Se organizeaza un Sabat unde se inchina rugaciuni duhovnicesti lu' Rahanu .Pot sa vin si eu?!hahaha
 

DeletedUser

Cavaler.Usor iun 07,2013 14:02
salut, cu cine pot discuta despre diplomatie din tribul vostru?

Cavaler.Usor iun 08,2013 12:08
Am observat ca tribul vostru de dezvolta in aceeasi zona ca si noi, si ma intrebam daca esti interesat de o alianta sau un PNA cu tribul nostru?

Wayne Cramp iun 08,2013 12:17
Buna,

Nu eu ma ocup cu diplomatia.

Cavaler.Usor iun 08,2013 12:18
poi te-am intrebat cine se ocupa si nu mi-ai raspuns, am banuit ca tu, fiind intemeietor, te ocupi.

acum imi poti spune cine se ocupa?

Wayne Cramp iun 08,2013 12:19
Nu sunt nici intemeietor, sunt pus la vrajeala pe pagina de profil, ai ceva timp liber?

Cavaler.Usor iun 08,2013 14:07
timp liber pentru?

si nici nu mi-ai raspuns la intrebare..

Wayne Cramp iun 08,2013 14:08
Da si tu niste msg la toti membri de la noi, sa vezi care e diplomat.

Cavaler.Usor iun 08,2013 14:10
aa, da? in cazul asta, cand aflii, vorbeste cu un diplomat sau conducator si spunei sa ma contacteze.

Cavaler.Usor iun 08,2013 14:10
ps: chiar ca esti dus cu capu :D

Wayne Cramp iun 08,2013 15:41
[player]RRtfk[/player] e diplomat. Acum pus in functie de Ponta. :))

"Va urma"
 

DeletedUser38065

nu inteleg cum poti pune un mesaj ca fiind amuzant cand ala isi bate joc de tine,dar de,la mintea ta.

ce amuzant e mesaju...ai fost asa dur cu el...

i-ai zis sa plece :O
 

DeletedUser43971

Wayne nu-i baga in seama pe rautaciosi , ei vor arde in Iad alaturi bisnitari si jucatori de la Steaua.
 

DeletedUser

de la Dumnezo citire, sa continuam povestea, capitoul 2 din Geneza triburilor

RRtfk a spus:
Ii trimitem invitatie?

RRtfk iun 08,2013 15:42
Salut. Eu sunt diplomatul celor din Escape. Spune ce sa intamplat? Am auzit ca ma cauti cu disperare. Eram la birt si ma cinsteam.

Cavaler.Usor iun 08,2013 15:52
te caut, dar nu cu disperare, nu stiu cine ti-a transmis informatia, dar a exagerat.

sunt curios daca va intereseaza o diplomatie cu tribul nostru.. putem incerca alianta, sau putem incepe cu un PNA, de proba, si daca totul e ok, decidem pe viitor daca devenim aliati, ce zici?

RRtfk iun 08,2013 15:59
Hmm. Ca sa facem o alianta va trebui sa indepliniti niste conditi. Iar ca PNA nu mai zic.

In primul rand sunteti cam multi in trib. In Romania e cam criza. Daca vrei alianta cu noi va trebui sa faci unele compromisuri.

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:02
**** ce sa zic, probabil nu se va intampla, eu sunt doar diplomat, dar sunt dispus sa te ascult, mai ales daca e in avantajul nostru.

la ce te gandesti cand zici compromisuri.

RRtfk iun 08,2013 16:05
Cum sa iti explic. Nu cred ca ti-au spus colegi, dar sunt exigent.

Romania ca sa ia bani de la FMI au facut compromisuri.

Voi daca vreti sa faceti performanta alaturi de noi, va trebui sa mai da-ti din jucatori afara. Sa aveti un numar de jucatori cu care sa continuati.

Apoi vom trece la pasul doi si vom discuta alti termeni.

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:07
asta e o conditie? :)) imi pare rau dar nu vad logica.. explica-te

RRtfk iun 08,2013 16:09
Pai decat multi si prosti, mai bine putini si buni? Ce nu intelegi? Vrei sa iti desenez? Daca nu intelegi din prima, imi pierd timpul cu tine si mai bine stateam la birt. Ai noroc ca m-au sunat colegi sa vin pe joc.

RRtfk iun 08,2013 16:09
"Pai decat multi si prosti, mai bine putini si buni!!"

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:12
mdah, acest lucru nu o sa se intample, cel putin nu acum, pentru a da afara trebuie sa stiu sigur ca jucatorul este prost, si o sa aflu asta pe viitor, stai linistit nu urmarim sa devenim un trib plin de ferme, doar ca la inceput luam tot, si pe urma facem selectia, :D


Pe scurt stiu exact ce vrei sa zici, dar e imposibil in momentul de fata, prin urmare lasam conditiile deoparte si te mai intreb o data.. sunteti interesati de un PNA? da sau nu? fara conditii, fiecare isi "creste" tribul cum doreste.

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:14
de acord, dar la inceput cand recrutezi 20 de playeri, 15 sunt prosti..si intr.o sapt ramane doar satul lor..farmat de ceilalti 5 playeri care din fericire stiu jocul.

plus ca daca nu recrutam ai "20 de player" (spre exemplu) poate nu aveam nici o sansa sa conving cei 5 jucatori buni sa se alature tribului...intelegi unde bat?

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:15
un lucru iti pot garanta sigur, tribul acesta nu este un trib de ferme..pentru ca daca devine, eu o sa parasesc tribul..nici mie nu-mi place sa imi pierd timpul

RRtfk iun 08,2013 16:20
Author a spus:
stai linistit nu urmarim sa devenim un trib plin de ferme, doar ca la inceput luam tot, si pe urma facem selectia

Daca iei orice rebut inseamna ca sunteti ferme. Din start.

Noi suntem foarte putini si uite ce jucatori avem. Avem si in top 20. Deci daca vrei sa faci performanta dai afara 10-20 si facem o alianta.

RRtfk iun 08,2013 16:22
La voi
Punctaj mediu: 258

La noi
Punctaj mediu: 448

Daca vrei pna sau alianta discutam cand dai afara jucatori.

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:27
hmm, deci ramai la ideea initiala.. ok, cum ti-am zis eu sunt doar diplomatul, o sa transmit conducerii informatia, si o sa primesti un raspuns.

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:28
ps: daca stiam de tribul vostru inainte, as fi intrat..

Cavaler.Usor iun 08,2013 16:30
dar acum e cam tarziu.. mi-am asumat o responsabilitate aici, si nu doresc sa fiu privit drept tradator.

RRtfk iun 08,2013 16:31
Crezi ca o sa iti simta lipsa? Au 50 de jucatori ce e unul in minus. Transmite acest mesaj conduceri si daca vor sa ma contacteze.


Apoi a ajuns pe mana mea



Grim.Reaper iun 08,2013 15:07
am gasit diplomatul de la noi din trib, cica eu as fi, ce trebuie sa fac?cu ce te pot ajuta?am inteles c ama cauti

Cavaler.Usor iun 08,2013 15:16
da, sunt curios daca va intereseaza o diplomatie cu tribul nostru.. putem incerca alianta, sau putem incepe cu un PNA, de proba, si daca totul e ok, decidem pe viitor daca devenim aliati, ce zici?

Grim.Reaper iun 08,2013 15:18
ok dar ce e ala PAN?

Grim.Reaper iun 08,2013 16:57
salut, am vazut ca ai vorbit cu betivul tribului, care nici nu stie ce rol are, faza e in felul urmator, noi avem asa in trib

1 intemeietor [player]Wayne Cramp[/player]
1 pompier [player]Morsmordre[/player]
2 asistente [player]Coana Mare[/player] si [player]Natasha Romanoff[/player]
2 cameriste secret, ca poate te dai la ele
2 menajere [player]elecktra[/player]
1 betiv [player]RRtfk[/player]=RRtfk=Rachiu Rachiu tuica florio ok?k vine de la ok
eu diplomat
2 securisti [player]Black Mamba13[/player] (cand vorbesti cu el inchide ochii, are muscatura periculoasa) AaTrox (asta e gaz toxic)
1 bodyguard [player]sargonI[/player] asta e neam cu SonGoku
1 bufon -Mr.B- (B de la fufon)
1 preot [player]Dumnezo[/player]


ai grija de acum cu cine vorbesti si nu te increde in nimeni, nici in aproapele tau

Vrei sa facem alianta?

Grim.Reaper iun 08,2013 17:02
MESAJ URGENT

Anunta-ma urgent cand citesti, avem o probelma in trib, fata lui verde imparat e pe rosu stiu ca nu intelegi asta e un cod morse pe care noi il folosim ca sa nu intelega spionii.

Cavaler.Usor iun 08,2013 17:06
aa, ba nu am inteles :D sunteti un trib de oameni dusi cu capul, cu o tenta de kterink si o nuanta de dereglati mintal :D

Grim.Reaper iun 08,2013 17:06
Cavalere usuratic, care sunt conditiile aliantei?
am vorbit cu intemeietorul si e de acord

Cavaler.Usor iun 08,2013 17:09
eu vad ca iti place sa glumesti dar totul pana la un punct, daca esti serios da-mi un mesaj, daca mai continui asa, succes in continuare :)

Grim.Reaper iun 08,2013 17:21
Tu crezi ca glumesc da?
Eu sunt moartea cu coasa [player]Grim.Reaper[/player], [player]Dumnezo[/player] sa te ierte si pe tribul tau dar avem asasini in trib, [player]Criminally Insane[/player] asa ca incepand de maine o sa fi [player]Mereu.Trist[/player], avem atac organizat cu nobili pe toti cavalerii usuratici de la tine din trib.

Stiu cine esti si cum te apleci dupa sapun, numele tau e evident, stim ca te-a cucerit [player]gogu cuceritorul[/player]. O sa facem alianta cand ne da-ti toate fetele de la voi din trib ca jertfa, si doar cele majore. Sa ne treceti pe harta, v-am trecut si noi cu roz, avem 2 pitzipoance in trib si daca nu vad roz pe harta nu presteaza nimic.

Grim.Reaper iun 08,2013 17:36
Eh am glumit si eu, dar i-a legatura cu [player]Immanuel Kant[/player], el e adevaratul diplomat, filozof si ganditor, doar ca are un IQ ridicat si poate te intimideaza cu inteligenta sa, ai grija ce ii spui si sa nu te puna dracu sa ii spui ca eu te-am trimis, ca imi vor sta picioarele unde imi sta capul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Grim.reaper(mishu) ai uitat so treci si pe ma-** la menajere .....



____________
BAD
 

DeletedUser43329

Fain mishule :))
Saracul, cauta o alianta, ce aveti cu el? :))
 
Sus