Mesaje amuzante

DeletedUser38225

Anti-India ... mare jucator , mare caracter si oricum, daca atat ti-a scris tie ai scapat ieftin :D
 

DeletedUser38225

Un exemplu de cum procedeaza triburile ce nu pot face nimic pe harta cu trupele.


microlicurik aug 02,2013 00:28
Buna seara!

Va contactez in numele familiei [ally]D9[/ally]. Am dori sa deschidem discutii referitoare la stabilirea unor relatii diplomatice cu familia [ally]H.V[/ally]

Oana

cer diplomatie ca sa aiba cum sa atace pe la spate, saracii au invatat si ei o "schema diplomatica", aceea de backstab si vor sa o incerce cu toata lumea acum.

CorL3one aug 04,2013 10:19
Putem discuta o clipa ?

Anonim aug 04,2013 10:20
da, spune. revin si eu in 15 minute.

CorL3one aug 04,2013 10:21
Ce diplomatie aveti cu HV?

Anonim aug 04,2013 10:36
razboi

CorL3one aug 04,2013 10:37
Ok bv. Intram sapt asta : [ally]Run![/ally] [ally]Bullet[/ally] [ally]D9[/ally] (si academiile) [ally]-TMG-[/ally]

Anonim aug 04,2013 10:38
O sa comunic mai departe, apreciem gestul.

CorL3one aug 04,2013 10:39
;).Ma gandeam ca va creste moralul;)

Anonim aug 04,2013 10:41
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Inamic 34 3 1.530.835 729.649
2 Alianţă 3 34 402.273 2.080.639


[ally]Aka[/ally] ne-au tradat dupa ce ne-au convins sa intram in razboi.. acum au fuzionat. Granita de est nu mai exista practic... In 2 zile noi am pierdut 8 sate si am luat doar 1.. O sa fie greu.

CorL3one aug 04,2013 10:45
O sa venim noi acolo ...Ca intram noi in partea asta. sapt asta abia ne ocupam granita si vemi tot tribul acolo.;)

Anonim aug 04,2013 10:46
am inteles, spor la treaba atunci!

CorL3one aug 04,2013 10:46
;)

Cam asta e conducerea D9 si de astfel de nimicuri si strategii de 2 bani este reprezentata familia D9. Bravo baieti, va descurcati minunat, tineti-o tot asa ;)
 

DeletedUser3357

Pai dupa o discutie cu emy, cei din D9 au rupt diplomatia cu RUPE aseara... Si erau cei mai buni prieteni, familia gods cu familia D9, prieteni de prieteni.
Imi place ca toata lumea se crede mai buna decat H.V, si imi mai place si rosu de pe harta, cat mai mult rosu .

"-sarmulita suntem inconjurati"
"-foarte bine soldat, putem ataca in toate partile"
 

DeletedUser

Pai dupa o discutie cu emy, cei din D9 au rupt diplomatia cu RUPE aseara... Si erau cei mai buni prieteni, familia gods cu familia D9, prieteni de prieteni.
Imi place ca toata lumea se crede mai buna decat H.V, si imi mai place si rosu de pe harta, cat mai mult rosu .

"-sarmulita suntem inconjurati"
"-foarte bine soldat, putem ataca in toate partile"

Normal,cand unii nu-si vad lungul nasului,se ajunge si aici :)
cica nu pot ataca la 15 ore pe mvp,dar sa trimita full-uri la 20 de ore pot..cand e vorba de rea vointa nu stau la discutii,multumesc!
 

DeletedUser42349

Dragi prieteni din HV :)) , vreti sa va atacam si noi de la 50 de ore?nu ne suparati :D :D :D :)))
Mai am si eu cativa prieteni pe acolo , ce ziceti o punem de`o piftie pe "zeii" astia? [glumesc]
 

DeletedUser38225

Sunteti bineveniti dragilor, doar sa ne anuntati din timp ca sa va primim cum se cuvine, covor rosu si toate cele :D
 

DeletedUser42349

Ce binevoitori sunteti, normal ca vor sa se bata toti cu voi :D , sunteti prea buni cu ei :))
 

DeletedUser44200

In afara de masurat morcovi pe extern... ceva amuzant se poate? :D
 

DeletedUser38225

Eu asta inteleg prin covor rosu, ziduri inalte si parade de trupe, defilari de sulite, spade, arcuri si expozitii de catapulte :D
 

DeletedUser

Intotdeauna primul loc este ravnit de orice trib.

Tribul de pe primul loc trebuie sa suporte anumite lucruri :)) . Nosugarbaby cu siguranta este asaltat cu tot felul de mesaje .....

Cat despre dimplomatie..... diplomatia este ceva de genul "cutu, cutu, pana ce pui mana pe o piatra" , iar in zilele noastre :))...te poti astepta la orice.
 

DeletedUser38225

Nosugarbaby cu siguranta este asaltat cu tot felul de mesaje .....

.

printre altele, uite unul pe care l-am gasit eu ceva mai amuzant

=hubble= aug 06,2013 20:27
as dori mult sa fac parte din tribul vostru ,daca e posibil..
Sunt foarte activ, am experienta , 18+...
Mersi !


Ce sa inteleg eu de aici, vrea sa faca parte din trib, dar se recomanda ca fiind "cu experienta, 18+ si ca foarte activ"...
jocul acesta nu inceteaza sa ma uimeasca
 

DeletedUser

printre altele, uite unul pe care l-am gasit eu ceva mai amuzant




Ce sa inteleg eu de aici, vrea sa faca parte din trib, dar se recomanda ca fiind "cu experienta, 18+ si ca foarte activ"...
jocul acesta nu inceteaza sa ma uimeasca
DACA E MACAR VREUN PIC DE AMUZAMENT IN MESAJUL ALA INSEAMNA CA EU SUNT MARE DOBITOC SI NU INTELEG UNDE E ASCUNSA GLUMA.
Ala seamana cu anut de matrimoniale.Cred ca vrea sa te f........... hahahaha
De azi inainte nici ca mai deschid rubrica asta de balarii .Doar in cazul in care vad ca exista vreun post marca nemessys . :D
 

DeletedUser43811

Cam asta e conducerea D9 si de astfel de nimicuri si strategii de 2 bani este reprezentata familia D9. Bravo baieti, va descurcati minunat, tineti-o tot asa ;)

Strategii de 2 bani . Vrei si tu 1 ban?
Pacat ca aici erau mesaje amuzante . Cred ca umorul tau lai uitat pe strada.
 
Sus