Mesaje amuzante!!!!!

  • Autor subiect DeletedUser24374
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Sincer ma gandesc de ceva timp daca sa interzic sau nu genul asta de threaduri, totusi pentru ca o discutie privata sa devina publica trebuie acordul ambelor parti, asta pe langa faptul ca singura utilitate a acestui gen de thread ( in majoritatea cazurilor ) este de..."cum sa mai facem misto de noobi", ceva de genul asta, de multe ori frizand ridicolul si penibilul, asta chiar daca si noi am fost incepatori, dar nah...ca in armata ( cine a facut-o, stie ).
Vorba frizerului...un dobitoc cu 3 clase, doar ca avea o tresa in plus si cateva luni de armata mai mult, se credea dumnezeul dumnezeilor, dar in rest mirosea a idiot si daca prostia ar fi durut ar fi mers urland pe strada :D

PS... m-am referit strict la armata, orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.
 

DeletedUser

Stii ce e amuzant la mesajul tau ? ca te-a facut varza :))
Mi s-a acrit de astfel de discutii in care "smecherasi " ca tine incearca sa-si injoseasca/umileasca/ia peste picior adversarii din joc.
Ati invatat si voi jocul si acum va dati interesanti pe aici prin numele de joc, prin aroganta cu care vorbiti etc.

Uite ca de data asta un smecheras si-a luat-o.

Noapte buna.

Vai de capul nostru...
 

DeletedUser

Stii ce e amuzant la mesajul tau ? ca te-a facut varza :))
Mi s-a acrit de astfel de discutii in care "smecherasi " ca tine incearca sa-si injoseasca/umileasca/ia peste picior adversarii din joc.
Ati invatat si voi jocul si acum va dati interesanti pe aici prin numele de joc, prin aroganta cu care vorbiti etc.

Uite ca de data asta un smecheras si-a luat-o.

Noapte buna.


Tu ce'ai patit ma ?nu stai bine pe scaun ?am auzit de tine .pe L26 .ti-am stat si sitter cand ai fost bagat la intern apoi tipai ca nu i-a lasat iubitei tale macar un sat =)) stai linistit in banca ta .eu eram sitter la sKlembar si m-a amuzat ce scria ala si am continuat sa conversez .daca tie nu ti se pare amuzant ,mergi mai departe .dar vezi sa nu te impiedici
 

DeletedUser16781

In primul rand mesajul citat de tine nu iti era adresat. Cel caruia i-am scris acel mesaj si-a sters postul care era situat sub mesajul tau ...de aici si confuzia.

In al doilea rand nu am fost bagat la interne ,nu am avut timp de joc si am lasat sitter sa se imparta satele celor cu care am colaborat,fiecare de pe unde dorea. De cand joc jocul asta nu am fost bagat niciodata la interne,cu atat mai putin pe l26 unde ma cunosteam destul de bine cu cei din NRV. Si oricum,ce legatura are lumea 26 cu ce discutam noi aici ? Daca esti asa tare combate-mi mesajul de mai sus nu te lega de lumi anterioare

In al 3-lea rand ,nu era iubita mea ,eram niste amici foarte buni si daca tot am renuntat la lume am zis hai sa mai pastram un sat asa de amintire dar na, au mai fost si persoane care au vazut doar "sate gratis" nu si ultima rugaminte pe care o avusesem.


Si in ultimul rand ,de ce sa stau in banca mea ? E forumul destul de mare pentru toti ,nu ? :p

Hai sa nu continuam cearta ca nu am chef, am incercat mai sus doar sa-ti combat "jignirile". Spor la joc !
 

DeletedUser

Puteai sa citezi si tu ...am avut o zi extrem de nasoala azi si mno ,intelegi tu ...hai sa bem .a castigat Steaua .sa fie veselie !
 

DeletedUser2147

Sincer ma gandesc de ceva timp daca sa interzic sau nu genul asta de threaduri, totusi pentru ca o discutie privata sa devina publica trebuie acordul ambelor parti, asta pe langa faptul ca singura utilitate a acestui gen de thread ( in majoritatea cazurilor ) este de..."cum sa mai facem misto de noobi", ceva de genul asta, de multe ori frizand ridicolul si penibilul, asta chiar daca si noi am fost incepatori, dar nah...ca in armata ( cine a facut-o, stie ).
Vorba frizerului...un dobitoc cu 3 clase, doar ca avea o tresa in plus si cateva luni de armata mai mult, se credea dumnezeul dumnezeilor, dar in rest mirosea a idiot si daca prostia ar fi durut ar fi mers urland pe strada :D

PS... m-am referit strict la armata, orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.


de acord cu tine, dar cu unele rezerve. Primul mesaj postat, al lui nemesyss, e chiar amuzant. Fara jigniri, fara sa rada pe baza a "cat de bun si experimentat sunt eu, tu incepator noob", pur si simplu, a prins omul, cerea parca sa i-o faci.

Restul, nu prea au vreo parte amuzanta.
 

DeletedUser29445

Sper sa nu ceara colegu' drepturi de autor! :D


s3vraj aug 14,2013 14:17
dc stai sitter la o pers din alt trib?

CARBONN aug 14,2013 16:20
propietarul e plecat din tara de vineri si revine deseara,si m-am gandit sa va ajut cu un jucator cu experienta :)

s3vraj aug 14,2013 17:27
muta siterul pe mine acuma. sau il scot.

CARBONN aug 14,2013 17:35
scoate-l....oricum eu am intrat fara sa-i spun lui....daca pe mine m-a lasat inseamna ca raspund de contul lui :p

s3vraj aug 14,2013 17:40
ok . are x

s3vraj aug 14,2013 17:40
lol.. ai la 2 ?:| =))

CARBONN aug 14,2013 17:41
afara cu ei :))))
 

DeletedUser

candva topicul asta era sarea si piperul forumului , chiar cand eram si eu incepator la randul meu si am descoperit forumul am luat toate topicurile astea la rasfoit si le-am citit . nu va grabiti sa ma catalogati , pe vremea aia erau doar 10-11 lumi deschise + prima clasica nu 35 ca acum . apoi intram pe forumurile noilor lumi doar pentru a citi mesajele funny . oricum , cam de pe la lumea 17-19 pana in prezent mesajele funny care iti provoaca un zambet sunt in proportie de maxim 5% . restul de 95% sunt mesaje in care 1 dintre actori de screme ( scuzati termenul ) sa scoata ceva funny din el . mai bine v-ati lasa de meseria asta , nu aveti talent .
ati gasit un noob ? in loc sa radeti de el puneti mana si invatati-l sa joace , nici voi nu erati mai breji cand ati dat primele comenzi pe joc .
o seara super sa aveti .

ps
10+ pentru c.razvan
si @raka : in loc de mesaje funny mai potrivit ar fi numit topicul asta 'ineptiile de zi cu zi'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43078

personal nu am gasit haz niciodata intr-un astfel de topic, nu am citit nici macar o singura "farsa" sau cum s-o numi treaba asta, nu mi se pare corect sa fie expus asa ceva din moment ce e mesaj privat. tine de morala si etica fiecaruia ..pentru unii o fi hazlie treaba asta dar.. e prea copilareasca.. se poate si fara, rakanishu.. tot respectul daca o sa interzici acest gen de topic-uri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus