Mesaje amuzante

DeletedUser

Conul Al3cu astăzi la ora 15:26
daca ai resurse si vrei sa facem schimb pe pp dami 1 pm vorbeste si cu colegi tai cumpar oricat se poate:D


:D
 

DeletedUser44200

Nu zic ca-i amuzant... dar poate mai sunteti unii pe langa CD.
PS: Eu eram sitter.


(un text de revedere, mai putin important)

Editorul nov 24,2013 16:52
Ma enerveaza astia care se lauda ca joaca de ani de zile si dupa toata experienta asta sunt la fel de nestiutori ca-n prima zi :)

Respect incepatorii. Ii ajut. Ii incurajez. Dar incepatorii cu aere de vedete ma deranjeaza.

achilleskingg nov 24,2013 16:54
man joc de mult ,nu ma laud ,imi place sa imi laud tribul si chiar *** ma laud ,doar in descriere la profil atat :))) d-asta nu ma suporti tu ?
pe alte lumi nu aveam prea multa experienta in conducere si nici nu porea stateam ca nu aveam chef,ca puteam sa merg in cel mai tare trib si sa termin lumea cu ei,dar am vrut sa fiu unde imi sunt prietenii :)

achilleskingg nov 24,2013 16:56
iar cu real

noi cu ng,sparta si bullet de maine vom da pe familia real ,uitati mai jos motivul


Author a spus:
Anonymous free în data de 23.11. la ora 19:02
si zile ca vreau sa incepem in forta familiea real o s ainceapa cu 3 razboaie mari
unu cu voi contra sparta si alte 2 la fel de puternice
vor sa ii rupa pe aliatii nostrii si sa dea apoi pe restul ... nu accept asta
lam prostit din vorbe pe sefu lor sa vad ce zice si a zis ca pe sparta vor da ,si iam zis sa ne ajute sa va exterminam si a zis ca se mai gandeste,ca dupa sparta dam pe voi :))) dc crezi cati zic asta ? pt ca mam inteles ** cu editorul si nu vreau sa ascund nimic,nu permit sa imi atace cnv prietenii ...d-aia vreau sa scap de real .*** nu scapam acuma,nu mai avem cand

achilleskingg nov 24,2013 16:57
eu nu am nimic cu nimeni ,dar cand cnv imi ameninta aliatii si prietenii cu caracter cum sunt sparta,eu nu permit,imi bag pl ,dar nu permit asa **.ori lupt si castig ori mor luptand

Editorul nov 24,2013 17:00
N-am zis ca nu te suport. Ca om, poate esti ok. Ca jucator / conducator insa lasi mult de dorit. M-au amuzat la culme teoriile tale cu "Mega-aliante", "dominatul lumii in a doua zi de joc" si "prietenie universala".

Si te-ai revoltat cand ti-am zis ca vorbesti prostii.

==========================================================

Bai frate! Cum sa scapi de REAL? Cu ce naiba ii iei? Ii ataci, ei isi activeaza garda. Tu pierzi trupe de 10.000 resurse si farmezi 2.000. Iar ei nu pierd nimic! Si aia din Real, si aia din Sparta si tu vorbiti prostii. Sunteti culmea.

De un milion de lumi va tot vad si m-am saturat sincer. Dureaza luni de zile sa distrugi un trib bun. Si iti trebuie nobili sa le iei sate sau catapulte sa le darami.

Ceea ce vrei tu sa faci este o risipa de trupe si resurse care pe viitor se va simti.

Editorul este un baiat foarte ok si ma mira ca sta sa te asculte. Poate asta este el de treaba.

O sa-ti scrie el cand revine. Pana atunci abtine-te sa mai scrii. Imi risipesc ochii citindu-te.

achilleskingg nov 24,2013 17:02
:)))d-asta e el conducator,pt ca el stie sa ia deciziile bune
*** dam acu in ei si ii facem ferme iin viitor ne va durea in pla,*** ii lasam sa creasca vor avea si ei nobili si trupele lor ne vor sfarama in 2 saptamani ,trebuie sa le rupem capu cand sunt mici,cand cresc ne vor rupe ei
 

DeletedUser30374

Tribul BULLET se dezice de orice fel de discutii in care este implicat fara stiinta conducatorilor si anume a mea! Daca o sa am ceva de comunicat in legatura cu vreo alianta / familie, am sa o spun eu, nu altcineva!

Sanatate.
 

DeletedUser

l37 e deschisa pe 20.11 , nu putea fi vorba de atac in data de 17 :cool: mesajul e de pe alt server :eek:
 

DeletedUser44743

Da , este de pe speciala . Insa tipul este si pe 37 ,din ce am inteles povestea continua ...
 

DeletedUser44743


Ştii cum stă treaba ? Pe la sate , animalele işi fac nevoile pe unde apucă , dar dacă ploua acele excremente nu miros , ( nu put , pe româneşte ) , însă cum iese soarele treaba se strică , la fel şi mirosul .
Aici ne simţeam bine , râdeam , trecusem de partea de nervozitate , însă ai apărut tu . Şi nu precum ciupercile după ploaie , ci precum exemplul de mai sus .

Eu spun să ne calmăm şi fiecare să stea în banca lui . Semnătura ta vrea să însemne ceva , cum că ai fii educat .
Pâi cum vine asta ? Căci afirmaţiile tale nu arată altceva .

sa-l ia acasa ori sa-si ia o camera impreuna

Jenant ...

L.E : Scuze celorlalţi , nu voi mai continua această ,,dispută'' cu domnul de mai sus .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Care mai de care ii auzi....spun ca au destula experienta si au mai jucat pe lumea 1 si lumea 3...

Ma dar toata lumea a jucat pe lumile astea ?!!!!
 
Sus