Mesaje amuzante

DeletedUser44692

ma lasi sa ma bag si eu ? :)


Nu vreau sa creez polemica,dar... in cazul asta as spune ca ``unii`` cand termina argumentele , trec la jigniri
Asa cum a facut si colegul tau Muriel.Eu n-am sa pot intelege cum puteti jigni persoanele fara sa le cunoasteti.Dupa aparente?
Nu va dati seama ca este doar un joc si provocarile fac parte din acest joc?! In momentul in care se cedeaza nervos si singura arma ramane vulgaritatea, devine penibil.
In primul rand ati jignit o persoana de sex feminin. Nu ma mir deloc ca femeile ne considera niste badarani doar din cauza unora care nu au minimul de bun simt.
Reflectati putin la ce am scris , reveniti cu picioarele pe pamant si daca tot stati asa de mult on, mai cititi si cateva reguli de bonton
citez

``Odată, bărbaţii se remarcau şi prin vorbă şi prin port. Cu aerul lor nobil îşi făceau uşor drum prin societate. Prezenţa şi manierele erau cartea lor de vizita cu care reuşeau să îşi facă oriunde intrarea. Lumea le spunea, simplu, gentlemani. Astăzi puţini bărbaţi îşi mai asumă o astfel de purtare, ar putea părea nefirească, preţioasă, pretenţioasă. ``
 

DeletedUser44858

Nu vreau sa creez polemica,dar... in cazul asta as spune ca ``unii`` cand termina argumentele , trec la jigniri
Asa cum a facut si colegul tau Muriel.Eu n-am sa pot intelege cum puteti jigni persoanele fara sa le cunoasteti.Dupa aparente?

Hop, pauza! muriel nu-mi e coleg si prieten nici atat. Iar de jignit n-aveam de gand s-o jignesc pe doi... A, ca vrei tu sa te dai domn aici pt ca probabil in viata reala nu-ti iese si iti place sa joci teatrul asta ieftin, sigur, baga mare, poate te crede cineva :) Incearca totusi sa nu te mai folosesti de postarile mele doar ca sa mai aduni si tu cate una. Pana acum n-am vazut nimic interesant in postarile tale desi la prima vedere, macar prin prisma numelui de cont de aici, m-as fi asteptat la mult mai mult.
 

DeletedUser44692

Hop, pauza! muriel nu-mi e coleg si prieten nici atat. Iar de jignit n-aveam de gand s-o jignesc pe doi... A, ca vrei tu sa te dai domn aici pt ca probabil in viata reala nu-ti iese si iti place sa joci teatrul asta ieftin, sigur, baga mare, poate te crede cineva :) Incearca totusi sa nu te mai folosesti de postarile mele doar ca sa mai aduni si tu cate una. Pana acum n-am vazut nimic interesant in postarile tale desi la prima vedere, macar prin prisma numelui de cont de aici, m-as fi asteptat la mult mai mult.


Stai linistit ca nu ma folosesc de postarile tale.Nu am nevoie de postarile tale ca sa pot posta.Doar am atras atentia la anumite comportamente,Era suficient sa-mi spui ca nu esti genul.De fiecare data va scuzati cu faptele altora.
Cat despre viata reala :)
O scot din discutie
Hai sa ne limitam la un raport civilizat intr-o lume virtuala.Nu amestecam lucrurile ca va iesi o cacialma.
 

DeletedUser44858

Ma distrezi cu apelul tau la civilizatie cand tu la prima ocazie m-ai admonestat pe mine desi nu ma cunosti. Cel mai mult imi place ipocrizia ta, e plin jocul asta de exemple ca tine :)
 

DeletedUser44692

Gresesti , am judecat ceea ce vad aici, nu viata voastra afara
 

DeletedUser44858

Nu gresesc cu nimic, ti s-au sters mesajele ca-ti aratam negru pe alb :) In fine, din nou, mergi si plimba-te ca plictisesti atmosfera :) Am inteles, esti domn, du-te pe la Londra, te asteapta Elizabeth la un ceai pe la 5...
 

DeletedUser44692

Daca stau la acest joc, sa continui discutia devenim polemici :)
O seara placuta si tie
 

DeletedUser44858

Stai, cum ? Devenim polemici ? :) Iti joaca termenii feste ? :) Poate voiai sa zici ca devenim ironici unul la adresa altuia... Hai ca incepi sa devii amuzant, imi retrag cuvintele, mai ramai :)
 

DeletedUser43170

De ce e de ras ? Ca a scos trupele din sat ...
Ma uimeste prostia din zilele de azi ...
 

DeletedUser15581

Haha :))
Nu conteaza ce a facut ..important e cum Iàm raspuns eu inapoi :D
 
Sus