Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser34349
  • Data de început

DeletedUser44389

ce va mai place. sa inteleg ca voi v ati nascut profesori nu ? hmmm
 
Scor reacție
98
kk-maka astăzi la ora 23:24
...
varga14 astăzi la ora 23:24
Sunt ofiter la fortele navale...stiu ce se intampla...credeti ca la televizor va este prezentat totul ?...cetatenii sunt asa de naivi
kk-maka astăzi la ora 23:22
:))
kk-maka astăzi la ora 23:22
...
varga14 astăzi la ora 23:21
Al 3-lea
kk-maka astăzi la ora 23:17
ce razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:13
Pt ca incepe razboiul
kk-maka astăzi la ora 23:11
dar din ce cauza ?
varga14 astăzi la ora 23:08
Pentru ca ma las de joc
kk-maka astăzi la ora 23:01
de ce ?
varga14 astăzi la ora 23:00
Nu
kk-maka astăzi la ora 23:00
nu ai dori ca pe 11 martie sa ni te alaturi ?
varga14 astăzi la ora 22:54
?
kk-maka astăzi la ora 22:08
esti ?


DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:38
interesant,
varga14 astăzi la ora 23:38
Nu pot oferii detalii...voi credeti ca totul e la intamplare ? ....revolutia din Ucraina....scutul anti-rachete de la Kogalniceanu,sosirea distrugatorului ;)...numai ca au inceput usor usor sa se dea cartile pe fata...iar dupa 14 martie se vor da mai multe detalii populatiei...cat de curand va fi reintrodus serviciul militar obligatoriu
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:31
aha, si sti cand va incepe acest razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:29
Veti vedea ;) nu pot da detalii aici
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:28
ce razboi ? de unde sti ?
varga14 astăzi la ora 23:28
Pt ca incepe razboiul
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:27
de ce te lasi de joc ?>


lasati-va de joc! :))
 
Ultima editare:
Scor reacție
209
Foloseste optiunea exporta, sa apara frumos mesajele.

Ce idei au unii :)).

guy fawkes feb 20, 20:14
auzi ar fi posibil o schimbare intre noi ? eu doresc sa joc in zona aia a ta cu niste prieteni si daca e eu iti dau ce am si tu imi dai ce ai

Daredevil MephistO feb 20, 20:22
N-ajungi cu nobilul.

guy fawkes feb 20, 20:25
nu tatutu eu iti dau contul meu tu mi-l dai pe al tau prin schimbare de mail..si gata

Daredevil MephistO feb 20, 21:10
Mai joc si pe alte lumi din pacate.

guy fawkes feb 20, 21:10
aa aiurea asa
 

DeletedUser45492

kk-maka astăzi la ora 23:24
...
varga14 astăzi la ora 23:24
Sunt ofiter la fortele navale...stiu ce se intampla...credeti ca la televizor va este prezentat totul ?...cetatenii sunt asa de naivi
kk-maka astăzi la ora 23:22
:))
kk-maka astăzi la ora 23:22
...
varga14 astăzi la ora 23:21
Al 3-lea
kk-maka astăzi la ora 23:17
ce razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:13
Pt ca incepe razboiul
kk-maka astăzi la ora 23:11
dar din ce cauza ?
varga14 astăzi la ora 23:08
Pentru ca ma las de joc
kk-maka astăzi la ora 23:01
de ce ?
varga14 astăzi la ora 23:00
Nu
kk-maka astăzi la ora 23:00
nu ai dori ca pe 11 martie sa ni te alaturi ?
varga14 astăzi la ora 22:54
?
kk-maka astăzi la ora 22:08
esti ?


DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:38
interesant,
varga14 astăzi la ora 23:38
Nu pot oferii detalii...voi credeti ca totul e la intamplare ? ....revolutia din Ucraina....scutul anti-rachete de la Kogalniceanu,sosirea distrugatorului ;)...numai ca au inceput usor usor sa se dea cartile pe fata...iar dupa 14 martie se vor da mai multe detalii populatiei...cat de curand va fi reintrodus serviciul militar obligatoriu
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:31
aha, si sti cand va incepe acest razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:29
Veti vedea ;) nu pot da detalii aici
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:28
ce razboi ? de unde sti ?
varga14 astăzi la ora 23:28
Pt ca incepe razboiul
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:27
de ce te lasi de joc ?>


lasati-va de joc! :))

Bre asta nu prea ii o gluma :)) De se intampla asa ceva nu mai stam noi asa linistiti la pc pe triburile.
 

DeletedUser44048

kk-maka astăzi la ora 23:24
...
varga14 astăzi la ora 23:24
Sunt ofiter la fortele navale...stiu ce se intampla...credeti ca la televizor va este prezentat totul ?...cetatenii sunt asa de naivi
kk-maka astăzi la ora 23:22
:))
kk-maka astăzi la ora 23:22
...
varga14 astăzi la ora 23:21
Al 3-lea
kk-maka astăzi la ora 23:17
ce razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:13
Pt ca incepe razboiul
kk-maka astăzi la ora 23:11
dar din ce cauza ?
varga14 astăzi la ora 23:08
Pentru ca ma las de joc
kk-maka astăzi la ora 23:01
de ce ?
varga14 astăzi la ora 23:00
Nu
kk-maka astăzi la ora 23:00
nu ai dori ca pe 11 martie sa ni te alaturi ?
varga14 astăzi la ora 22:54
?
kk-maka astăzi la ora 22:08
esti ?


DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:38
interesant,
varga14 astăzi la ora 23:38
Nu pot oferii detalii...voi credeti ca totul e la intamplare ? ....revolutia din Ucraina....scutul anti-rachete de la Kogalniceanu,sosirea distrugatorului ;)...numai ca au inceput usor usor sa se dea cartile pe fata...iar dupa 14 martie se vor da mai multe detalii populatiei...cat de curand va fi reintrodus serviciul militar obligatoriu
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:31
aha, si sti cand va incepe acest razboi ?
varga14 astăzi la ora 23:29
Veti vedea ;) nu pot da detalii aici
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:28
ce razboi ? de unde sti ?
varga14 astăzi la ora 23:28
Pt ca incepe razboiul
DarkAngeL.SpeeD? astăzi la ora 23:27
de ce te lasi de joc ?>


lasati-va de joc! :))


Te rog eu frumos nu mai intra pe extern si pune mesaje amuzante care nu sunt amuzante.
Daca tu crezi tot ce e la televizor e clar... nu ai auzit inca de fenomenul brain wash? Sau tu crezi ca totul este roz... uite iti dau un pont cand o nava americana era in Marea Neagra l-a televizor s-a spus ca nu are nici o treaba cu ce se intampla in Ucraina si este acolo pentru evacuarea oamenilor de la Soci in caz de s-o intampla ceva... adevarul? Ei se duceau cu bani si cu armament pentru a mentine stabila revolutia din Ucraina.
Pana acum Ucraina a fost granarul Rusiei si de aceea rusii vor sa ia Crimeea... pentru ca este la granita cu Rusia si asta inseamna un punct strategic.. Americanii de fel nu pot pierde ocazia unei noi colonii....
Deci esti foarte slab !
 
Scor reacție
98
Te rog eu frumos nu mai intra pe extern si pune mesaje amuzante care nu sunt amuzante.
Daca tu crezi tot ce e la televizor e clar... nu ai auzit inca de fenomenul brain wash? Sau tu crezi ca totul este roz... uite iti dau un pont cand o nava americana era in Marea Neagra l-a televizor s-a spus ca nu are nici o treaba cu ce se intampla in Ucraina si este acolo pentru evacuarea oamenilor de la Soci in caz de s-o intampla ceva... adevarul? Ei se duceau cu bani si cu armament pentru a mentine stabila revolutia din Ucraina.
Pana acum Ucraina a fost granarul Rusiei si de aceea rusii vor sa ia Crimeea... pentru ca este la granita cu Rusia si asta inseamna un punct strategic.. Americanii de fel nu pot pierde ocazia unei noi colonii....
Deci esti foarte slab !

bre :)) fiecare cu punctul lor de vedere, nu ma interesat acest subiect, :)
 

DeletedUser45492

In gluma , in serios , agitatia marinarului a fost amuzanta.
 

DeletedUser43649

Titlu Propunere
Jucător iuan cu coasa
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

iuan cu coasa în data de 15.xx. la ora xx:xx
Salutare.
Sunt iuan cu coasa si am jucat pe Lumea 29,singur vreo 5 luni
atacat de toate triburile din l29.
SI am rezistat singur impotriva lor, si nu era o lume cu flama.


Doresc sa fac un trib, nou in k54,format numai din jucatori noi
Care sa inceapa sa joace de azi alaturi de mine.
Pe un cont nou, pe care il vom invita prin sistemul invita jucatorii,pentru a fi dat langa mine pe harta.

Imi doresc un trib, care sa joace la moral si care sa aiba cele mai multe trupe din zona.

Din cauza protectiei 20 la 1, veti fi aparati de joc timp de 2 luni.
Orice jucator are 1000 de puncte, nu poate fi atacat de unul care are peste 20.000

Cum putina lume are sub 20.000 aici la jumatatea hartii veti putea farma linistiti si sa faceti trupe.

Este forte important sa nu treceti de 1000 de puncte pana nu aveti cel putin 10.000 de trupe 6000 si 4000

Doresc un trib, in care lumea are construit doar cazarma 15,principala 10, ferma 20 si pana iesiti din protectie fara zid.
Dupa ce umpleti ferma 20, abea atunci veti mai constuii ceva in sat
SI anume ferma 21.


Daca doresti sa joci un joc adevarat,in mijlocul hartii,atacat de cei mai buni jucatori si nu la margine cu noobi, astept mesajul tau.

Mutumesc.
Yours,Radu




:)
 

DeletedUser45193

E tare toată treaba asta daca acest mister o face :-? Am si eu noobi pe langa mine care ba nu ii pot ataca pe raport 20:1 :)) Simona bine ca vrea sa faca in k54 si nu in k55:))
 

DeletedUser11365

Chiar a facut asta..tribul are 48 de membri deja..nici eu n-am crezut..nu are toate tiglele pe casa,dar are ambitie in schimb..
 

Zone

member
Scor reacție
15
Sau trib cu conturile proprii:) Greu de crezut ca ar fi intrat 48 jucatori diferiti la aceasta idee la putin timp dupa ce si-a exprimat planul public.
 

DeletedUser44075

scutul anti racheta este la Deveselu :D si nu la Kogalniceanu (aici este aeroport si ...)
 
Sus