Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44398

astae apr 14, 11:19
Ce-ai facut? Ai dormit cam mult? N-a sunat ceasul?

mahan apr 14, 11:20
:)))) E bine ca ai simtul umorului, iti dai seama co voi glumi si eu, nu-i asa?

Succes la joc

mahan apr 14, 11:24
succes la joc...

astae apr 14, 11:25
Succes la joc si tie :))

astae apr 14, 11:27
Oricum, mersi ca ai crescut minele..

mahan apr 14, 11:28
nu te-ajuta asta... insa prefer sa vorbim mai tarziu... acum ai avntaj si te crezi mare...

mahan apr 14, 11:29
insa deja zambesc cand stiu ce fata vei face in curand... :)))

astae apr 14, 11:36
O sa-ti dau o poza

astae apr 14, 14:20
Ai bagat zid 5? Degeaba..

astae apr 14, 15:26
Deja 7... e bun... las` ca-l mai daram o data

mahan apr 14, 15:35
pe bune poti doar atat? sa faci glume ieftine? chiar nu iti dai seama ca nu iei resurse si iti blochezi trupele cam 7 ore? in plus, mai am cam 3 zile pe lumea asta, cu putin noroc, 4... apoi sunt curios daca mai esti ironic. pur si simplu tu inca nu ti-ai dat seama ca ataci unde nu trebuie... ai deranjat monstrul si pacat de efortul tau sa faci trupele alea... mare pacat, dar poate ai mai mult noroc pe lumea 40... o sa fii mai invatat acolo... :))) oricum, e un joc si mai ai 3 zile sa fii ironic... apoi o sa fiu si eu, o singura data doar... :)

mahan apr 14, 15:38
apropos, stii pe ce loc sunt in joc?

astae apr 14, 15:40
e un bug, majoritatea suntem pe 0...

P.S chiar crezi ca o sa reusesti sa faci dodge si apoi sa-mi dai backtime? N-am net prin sarma...

mahan apr 14, 15:45
esti glumet, tu chiar crezi ca eu stau intr-un dodge sau back-time? nu ma intereseaza ce crezi tu, eu doar ti-am spus ce urmeaza... e ca la sah cand anunti ca dai mat in cateva mutari... de aceea iti zic ca acum e vremea ta, nu o sa iti dau resurse si nici nu vei face mare treaba, in schimb peste 3 sau 4 zile maxim tu nu numai ca vei ramane fara armata... asta ar fi usor, dar vei pune ceasul sa sune cand se deschide lumea 40, ca sa joci din nou... ai inteles acum? aicul tau a inteles, va avea aceeasi soarta daca nu imi da resursele luate inapoi, insa se pare ca nu vrea asa ca... :) tot ce ai reusit e sa ma intarzii... asta intradevar ma deranjeaza... insa daca nu era blocarea nu faceai nimic... asa ca nu pe tine sunt suparat, tu joci, ca ti-o vei lua e alta poveste...

astae apr 14, 17:16
mi-era teama ca nu o sa mai fac inamici invinsi pe tine... iti multumesc!

mahan apr 14, 17:16
:)

astae apr 14, 17:56
oricum... ai fost la fel ca aniel sau costelus... v-am invitat cu frumosul in trib... n-ati vrut, vin doar resursele :))

mahan apr 14, 18:06
care resurse ma? esti bolnav? tu la mine doar vei pierde trupe... pana vor trece 3 zile, atat. Ce te dai mare, ai rabdare pana atunci, apoi tu chiar crezi ca esti bun? Habar n-ai cum e jocul asta, tu crezi ca poti emite judecati de genul asta? Stai intr-un trib terminat, esti arogant cand spui ca ne-ai invitat cu frumosul, si peste toate astea nici nu constientizezi ca vei ramane fara sat in 3, maxim 4 zile. Esti istorie si tu inca continuui sa crezi ca ma intereseaza cum te umfli in pene... pana iti dispare satul bucurate de inamicii invinsi si de cladirile date jos. Atat. restul e rabdare... :) ma simti tu disperat? ma vezi ca tremur? habar n-ai tu de mine si cele ce le fac, insa fatul ca tu continui sa spui ca esti invatacelul din continent o sa ti se intoarca inzecit. :)

astae apr 14, 18:08
Man, n-ai cum sa-mi iei satul... Stiu ca o sa-l pui pe mitzanul, in 8 ore jumatate chiar crezi ca nu pot sa fac rost de 1 split, 2 splituri, cate splituri vreau? Sau, eventual sa blindez satul pana atunci, avand si moral mic?

mahan apr 14, 18:12
eu ma intreb cum vei juca fara ferma sau principala? in doua atacuri esti cu satul blocat... si asta daca reusesti sa feresti trupele... split poti face daca nobilii au trupe putine, insa din doua full-uri impartite in jumate cu cate un nobil la fiecare nu are cum sa te salveze... poti sa faci cate splituri vrei... :)))

astae apr 14, 18:13
Din 1 trib intreg crezi ca nu strang eu trupe sa-i rup un full la moralul pe care-l are? :)) Daca ma chinui putin cu cei din jur, ma ajuta si pt 2 fulluri

astae apr 14, 18:15
Si chiar vrei sa cred ca mitzanu a facut pe satul al 2-lea in 1 saptamana fullul, in conditiile in care cu toate la maxim fullul se face in 2 sapt?

mahan apr 14, 18:21
ai si tu dreptate... spor la adunat trupe... se pare ca sunteti uniti tare... :)))

mahan apr 14, 18:24
o sa-i spun sa nu mai dea pe tine...

astae apr 14, 18:25
Spune-i sa dea, sa fac si eu inamici invinsi :))


:))
 

DeletedUser26763

vezi nu te mai lua de pruncii mei ... chiar daca sunt prospat adoptati sunt ai mei asa ai grija cu cine te pui!
 

DeletedUser

Ăsta e baza:

Striper apr 24, 22:15
Tu ai probleme mintale ?

anduo1 apr 24, 22:17
MARS...MASCARIUCIULE.

Striper apr 24, 22:18
Eu am vorbit civilizat. Ţi-am pus o simplă întrebare.

anduo1 apr 24, 22:20
CATE LOCURI 1 AVETI IN TRIB,MASCARICILOR,MMM???


CINE IA ADUS PE ASTIA IN DIPLOMATIA TRIBULUI NOSTRU,MMM???



DATI-LE DELETE.

anduo1 apr 24, 22:21
CATE LOCURI 1 AVETI IN TRIB,MASCARICILOR,MMM???


CINE IA ADUS PE ASTIA IN DIPLOMATIA TRIBULUI NOSTRU,MMM???



DATI-LE DELETE.

Striper apr 24, 22:21
Vorbeşti singur ? Ai pilot automat ?

anduo1 apr 24, 22:21
CATE LOCURI 1 AVETI IN TRIB,MASCARICILOR,MMM???


CINE IA ADUS PE ASTIA IN DIPLOMATIA TRIBULUI NOSTRU,MMM???



DATI-LE DELETE.

Striper apr 24, 22:22
N-am înţeles, poţi să repeţi te rog ?

anduo1 apr 24, 22:24
SUNT JUCATORI FOARTE SLABI CARE CAUTA acoperis in alianta noastra:


DATI-LE IN GURA....:)))

Striper apr 24, 22:24
Ai scris asta şi pe forum de vreo 10 ori.. Altceva mai ştii ? Ştiu că poţi !

anduo1 apr 24, 22:25
SUNT JUCATORI FOARTE SLABI CARE CAUTA acoperis in alianta noastra:


DATI-LE IN GURA....:)))

Striper apr 24, 22:26
Dacă mai zici încă o dată promit că îţi dau un premiu.

anduo1 apr 24, 22:32
DIN 64 DE INSI...CATI SUNTE-TI IN TRIB...


NU AVETI NICIUNUL NICI UN RAPORT DE ATAC,MMM?????????


BAAA DIN 64 DE INSI,MMM?????????

anduo1 apr 24, 22:32
BA CHIAR NE CREDETI :pROSTI,MMM???

Striper apr 24, 22:33
Coreeeeect ! Mi-e milă de tine.

anduo1 apr 24, 22:33
BA CHIAR NE CREDETI :pROSTI,MMM???

anduo1 apr 24, 22:33
BA CHIAR NE CREDETI :pROSTI,MMM???

Striper apr 24, 22:34
Bravo băiatu' !

anduo1 apr 24, 22:35
MARS ...MASCARICIULE.

Striper apr 24, 22:35
Atăt ştii ?

anduo1 apr 24, 22:36
DIN 64 DE INSI...CATI SUNTE-TI IN TRIB...


NU AVETI NICIUNUL NICI UN RAPORT DE ATAC,MMM?????????


BAAA DIN 64 DE INSI,MMM?????????
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:confused:

simpluxgreu apr 26, 16:04
Buna... mai aveti vreun loc liber in [ally]FOC[/ally] pentru un jucator activ? ... mersi anticipat pentru raspuns... toate cele bune!

LadyLethal apr 26, 16:11
buna,imi dai siter 2 minute?

simpluxgreu apr 26, 16:16
Da.... dar motiveaza cererea pls.

LadyLethal apr 26, 16:17
?

simpluxgreu apr 26, 16:18
ai facut o cererea... deci e corect sa o motivezi.

LadyLethal apr 26, 16:20
eu am facut sau tu ai facut sa intri in trib?:))

simpluxgreu apr 26, 16:24
am facut cere pentru a fi primit intr-un trib...nu sa dau sitter :) ... tu ai cerut : imi dai siter 2 minute? ... te-am raspuns Da, dar sa imi spui de ceri sitter fara sa dai o motivare.
 

DeletedUser44497

radutcosmin apr 24, 03:03
stai in banca ta si lasa-l in pace pe anihilatorul93

sirisac apr 24, 12:22
otherwise ?

radutcosmin apr 24, 12:40
:)) o sa vezi

sirisac apr 24, 12:46
abia astept :D

sirisac apr 25, 00:21
nu te supara,dar e contul tau ala? ca daca e, il impartim juma-juma, si nu mai zic nimanui.. ce zici?

radutcosmin apr 25, 02:27
:)) ii contul unui prieten..

radutcosmin apr 25, 02:27
si stai calm o sa te impartim pe tn ;)

sirisac apr 25, 12:44
Nu-i stres :))

sirisac apr 26, 22:59
pritene.. o intrebare am.. s-a intamplat vreodata sa fii ferma ?? :D

sirisac apr 27, 10:02
Oh my God , they kill Kenny !! :)) you bastards !! :D

stii animatia? :))

nu cred ca stie animatia :)

ps: Kenny il chema pe nenea paladinu meu ..

pojzex
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44497

uitandu-ma la inamicii tai invinsi , imi pot imagina de ce spui asta , iti place sa joci exact precum in descrierea tribului in a carui academie esti..

uite , asa pentru cultura ta, au mai fost cateva astfel de victorii , dar nu mai am toate rapoartele, se sterg foarte repede la mine (nu bag bani in puncte premium , tigari sau alte tampenii d'astea) ..

5amu.png
 

DeletedUser41602

DeletedUser26763

preot mai 06, 21:26
De la Domnul citire
Binecuvintat fie cele ce trimite cite 100 din fiecare umilului slujitor al Celui de Sus ,[player]nightevil92 [/player],greu incercat de chinurile celui rau cu mult potop si amenintare.
Si iaca blestem si focul gheenei pentru al de nu trimite sprijin.Fusta sa nu vada inspe mii de zile dei barbat si barbatii sa fuga de sluta dei femeie.

Deci haide dara-ar dracii cite un pic pentru om.Se exlude cel ce face milioane de ani.

Taica popa saiz

sper nu ma injure careva, dar mie mi s-a parut foarte amuzant.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus