Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ehehe...


Oau... va sa zica am fost expus pe forum la mesaje amuzante... e o premiera... insa nu e chiar asa de amuzant, voi fi mai prevazator data viitoare... :)))

Intre timp respectivul si-a salvat satul (e blocat de Innogames de ceva vreme), si tribul lui mi-a oferit 3 sate deja... acum e amuzant mesajul, intradevar... va anunt pe calea asta ca mi-a expirat ban-ul si pe forum...
 

DeletedUser

Stiu, inca astept un raspuns de la raka la un e-mail... in zona lui merge greu netu`... **** cum face t-train-urile... :)
 

DeletedUser26763

doar spam mesaje amuzante numai sunt :/ defapt am eu vreo 2-3 da nu le pun :)) ca nu sunt chiar asa amuzante :p
 

DeletedUser26763

aleczander mai 11, 20:26
Cum este posibil un jucator de 1500 puncte sa distruga toata zona di juru lui adica pe jucatori nostri din jurul lui.
Mai sunteti o multime de jucatori aici langa el si l-ati lasat sa isi bata joc de voi.
In acest moment il ataca pe [player]Lord Harap Alb[/player] care a iesit din protectie de cateva minute.
va facut fermele lui ,nu sunteti in stare de un atac organizat impotriva lui.RUSINE sa va fie .nu stiu dc mai jucati.cred ca va place sa fiti ferme.

Vreau sa vad un atac organizat impotriva satului [coord]458|359[/coord] imediat .cei din zona organizati-va si vreau sa vad rapoarte cu atacuri.
Daca nu cooperati imediat si nu contraatacati o sa va dau afara din trib pe toti aia din zona care ati devenit fermele lui.
TERMEN PANA MAINE SEARA

scuze la cei care nu trebuia sa ajunga circulara,am scris la toti sa vedeti pt ca e valabil pt toate zonele


:)
 

DeletedUser45689

salut vreau sa va anunt ca cei din tribul X care au punctajul mai mic vor veni aici deoarece vom face o fuziune cu Y si ne trebuie 20 de locuri libere asa ca cei ce nu tin pasul vor parasi tribul!

Vreau ca: cei peste 700 de punte sa o tina tot asa :))

cei intre 500-700 sa ajunga la 1000 de puncte

cei sub 500 de puncte sa ajunga la 800 de puncte


DURATA : O SAPTAMANA!

CEI CE AU ATACURI SI AU NEVOIE DE SPRIJIN SAU SA ISI REFACA ZIDUL SI CHESTII DIN-ASTEA SA IMI SPUNA EI VOR AVEA CERINTE DIFERITE
Pfff...asta este o circulara din academie :)
 

DeletedUser

Un mesaj "romanticomic" :)

PureMagic în data de 10.05. la ora 20:47
ma bucur mult ca suntem aliati :)) Te-ai extins frumos, imi place! Pot sa iti propun o chestie?

Iti scriu in prealabil poate nu esti on acum.

Sa exterminam tot ce este in juru nostru si sa luam toate satele, si astea mici chiar daca au 300 puncte alea sa le dai level doar la resurse si ti le trimiti dintr=-un sat in altu si investesti 70% din resurse doar in soldati si ferma! Vrei sa luam amandoi tot din zona noastra? Pe o distanta de ~5 ore sa avem noi 2? Peste 2-3 zile am si eu curte nobila iar peste 7 zile cam asa o sa incep sa adun satele din jur, pana atunci daca vrei sa facem amandoi chestia asta poti sa incepi cu spionaje si trupe....o sa ajungem sa dominam tot continentu :)) doar sa facem o alianta dinasta secreta..nici macar la prieteni sa nu ma ai si sa rupem tot....nu stiu, suna tentant? Nu o sa ne mai trebuiasca nici trib, o sa avem puncte noi 2 cat un trib intreg!

Daca nu suna tentant iti doresc succes la joc :*
 

DeletedUser45565

davydone iun 01, 13:32
Buna vreau si eu niste sprijin am avut 2 atacuri si ma am 2!
Vad ca au pus ochii pe mine cei din [ally]H-39[/ally] si vor sa faca un organizat mai multi pe mine!
Vreau ca sprijinul sa ajunga noaptea intre ora 24:00 si 08:00 dimineta!
Rezist eu pana atunci!
Vreau sprijin pe satele de mai jos mai mult pe cel mare!
[coord]561|441[/coord]
[coord]561|446[/coord]

Va multumesc anticipat si am incredere in voi ca ma veti ajuta!
Cu mult respect [player]davydone[/player]



Atac SPARTA-003 (SPARTA-003 (SPARTA-003 (561|446) K45 ) K45 ) K45 Haida ! (Haida ! (Haida ! (570|428) K45 ) K45 ) K45 hugo111boss 20.1 astăzi la ora 13:08:43:326 0:02:14
Atac SPARTA-001 (SPARTA-001 (SPARTA-001 (561|441) K45 ) K45 ) K45 hugo111boss (hugo111boss (hugo111boss (577|427) K45 ) K45 ) K45 hugo111boss 21.3 astăzi la ora 13:24:09:002 0:17:40
Atac SPARTA-001 (SPARTA-001 (SPARTA-001 (561|441) K45 ) K45 ) K45 Scumbag (Scumbag (Scumbag (532|493) K45 ) K45 ) K45 andrei3535 59.5 astăzi la ora 18:27:40:266 5:21:11

Takeshi Tikano iun 01, 13:39
esti sigur ca trebuia sa imi dai mesajul asta?:))

davydone iun 01, 15:14
Eu nu te oblig !

Takeshi Tikano iun 01, 15:14
uita-te la profilul meu

davydone iun 01, 15:16
Asa si!

davydone iun 01, 15:16
CE DACA ESTI IN H asa se ajuta spartanii!

Takeshi Tikano iun 01, 15:17
sunt din h-39. tu imi ceri sprijin ca te ataca h-39.

davydone iun 01, 15:18
:)) da ce are ma daca esti cu adevarat fost spartan trmiti daca nu intr-o luna o sa cada H!

Takeshi Tikano iun 01, 15:19
cum sa iti dau ma sprijin ca te ataca tribul meu?=))

davydone iun 01, 15:19
Stai sa vezi daca se mai poate reinviem sparta daca nu pe 40 sigur luam locurile 1,2,3!
This is Sparta!


genius
 

DeletedUser

O greseala gramaticala se scuza, dar omu persista.
Lord MyobeliXx iun 26, 23:41
Multumesc foarte mult... Ai plecat din familie foarte usor si acum esti gata oricand sa declari razboi.... Si nu mai spune ca va bateti cu asasinii ca a-ti fi fost distrusi pana acum...

shaormabaws iun 26, 23:42
poti sa te uiti pe pagina tribului nostru, la victime. am luat pana acum 5 sate de la asasini. ps: se scrie ati nu a-ti

Lord MyobeliXx iun 26, 23:48
Se scrie a-ti cand ti are rol de pronume si dupa el urmeaza un infinitiv eu asa stiu si oricum nu asta conteaza , ideea era ca ai spus ca nu imi ataci membrii din trib , dar ai facut-o...

shaormabaws iun 26, 23:49
du te ba la scoala....

Lord MyobeliXx iun 26, 23:51
:)))) bine prietene vrei sa spui ca nu este asa , poti sa te duci pe google daca vrei :))))

shaormabaws iun 26, 23:53
http://dan-blog.ro/cum-este-corect-a-ti-sau-ati.html

shaormabaws iun 26, 23:53
eu iti dau tichet, ce faci aici e o jignire grava la adresa intregii limbi romane

Lord MyobeliXx iun 27, 00:31
Si eu ce am spus cu infinitivul prietene? :)))

shaormabaws iun 27, 00:32
uite cum facem, eu postez asta pe forumul extern de mesaje amuzante, sa vedem cui ii da lumea dreptate.

Lord MyobeliXx iun 27, 00:33
Bine dar posteaza impreuna cu linkul tau ok?

shaormabaws iun 27, 00:33
pun tot, needitat

Lord MyobeliXx iun 27, 00:35
Foarte bine :)

[/quote]
 

DeletedUser43520

visina noua astăzi la ora 01:10
:)))))

Mesajele acestea au fost trimise de către visina noua mai departe.

CalaveraChe în data de 22.07. la ora 21:07
Ferme def???????????? ca naiba sunt acelea???"_)

visina noua în data de 22.07. la ora 19:43
Va rog sa-mi comunicati numarul de ferme def disponibile pt a putea sprijinii niste sate in granita.

Multumesc!
 

DeletedUser45675

visina noua astăzi la ora 01:10
:)))))

Mesajele acestea au fost trimise de către visina noua mai departe.

CalaveraChe în data de 22.07. la ora 21:07
Ferme def???????????? ca naiba sunt acelea???"_)

visina noua în data de 22.07. la ora 19:43
Va rog sa-mi comunicati numarul de ferme def disponibile pt a putea sprijinii niste sate in granita.

Multumesc!


tocmai din cauza inganfarii jucatorilor ca tine scade masa jucatorilor care stiu sa joace triburile pe acest joc,ce iti era sa ii explici? asta e o rusine ca nu stie ce este aia o ferma deff/attac?
tu cand ai inceput sa joci triburile ai stiut dragule ce inseamna aia ferma deff? sa nu ne batem cu pumni in piept pt cine am ajuns si sa uitam cine am fost .
sunt oameni care incep sa invete ,sau chiar acum s'au apucat de jucat triburile si trebuie sa invete sa joace nu? si cine trebuie sa ii invete? astia care stiu deja,daca ii batjocorim sau ii luam la misto cand nu stiu ceva,automat acestia vor fi scarbiti de joc si isi vor lua jucariile si se muta pe alt joc! tu te'ai nascut invatat?

Gandeste'te mai bine a2'a oara cand vii aici si postezi ceva de genu,ca nu ai mai multa minte ca el daca razi de el pe extern pt o chestie de genu!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus