Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser

Iti dai seama ce disperati sunt,baaaa lasatii ma pe sarmanii aia mici,dati-va si voi la sacali mai mari,v-ati luat de n.w.o,marile vedete din ibidem...
Ati mai facut si fuziune sa dea *bine* la statistica..sau sa ii ajungeti pe rs in clasament?:))))
 

DeletedUser45675

dupa parerea mea,fuziunea a fost cea mai proasta mutare de pe lumea 41:D
 

DeletedUser17853


miunapoca în data de 22.12. la ora 15:44
Ce este cu voi de ma tot atacati?
vreti sa fac infarct?
de 2 saptamani m-am despartit de prietena si m-am refugiat in joc. Aici m terminati voi...
ce e cu voi.
iti voi lasa spionii in pace dar va rog sa terminati cu atacurile.
Sunt DAC si vreau PACE!Repet: iti las spionii sa spioneze, pt ca vreau pace.
Mersi daca ai inteles, daca nu...cu regret va trebui sa ne luptam.
cu stima, mihai
 

DeletedUser38023

UyifY6G.jpg


Așa să conduce un trib.. :cool:
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
wow :D se pare ca dupa ce a pierdut tot deff-ul in incercarea de a lua barbare langa mine,fancik s-a retras :D
 

DeletedUser

Acolo au fost alte povesti..alte probleme..alte personalitati (conducerea era aceiasi)..important e ca au fost..pe 36. :))
 

DeletedUser38023

Fara sa fiu deloc subiectiv, eu nu am vazut niciodata pe triburile ceva mai penibil decat Ibidem..
Trisori, slabi jucatori, slabi conducatori, ingamfati, laudarosi si dotati din plin cu capacitatea de a nu se vedea in oglinda.. Parca au mai trisat si altii si nu sunt nici primii nici ultimii ingamfati care joaca ca dreacu, dar atata mizerie intr-un singur loc nu am vazut nicaieri ..

Imi amintesc aberatiile lui Quzor: cati jucatori sunt banati in nBz? O gramada.. (doi) Cati sunt banati in Ibidem? Zero
Si au avut 20 de jucatori banati numai la ticketele Cristinei .. Nume "grele" banate, nu asa: quzor, mangotaru, ione gunner, lupomanaro etc.

:))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
detalii...totusi interesant modul in care isi tin in frau colegii din trib :))
AndRhea vezi ca ti-am facut ticket :))))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Imi amintesc aberatiile lui Quzor: cati jucatori sunt banati in nBz? O gramada.. (doi) Cati sunt banati in Ibidem? Zero
Si au avut 20 de jucatori banati numai la ticketele Cristinei .. Nume "grele" banate, nu asa: quzor, mangotaru, ione gunner, lupomanaro etc.

:))))


Da ,Radu iti amintesti cand mi-a zis noobul ala de quzor sa nu port semnatura cu joc .nu bataie de joc?

Avea dreptate ,nu am facut decat sa imi bat joc de ”unitatea,forta si ordinea” care e tribul ibidon.Cu ei nu ai ce juca ,doar sa faci misto:)))
 

DeletedUser42614

Astept de mult sa postez ceva aici, acum, ca am ce, nici nu stiu cu ce sa incep mai intai :)))))

Partea naspa e ca la noi in trib nu sunt interne..o sa trebuiasca sa luam barbare ! :OOOO
 

DeletedUser38023

Si cand va ganditi ca toata tragedia asta e din cauza lui Quzor.. Toate sufletele astea care sufera ingame.. :(

Quzor ar fi putut salva situatia, ar fi putut sa faca sa nu se ajunga aici.. Nu trebuia decat sa se filmeze cerandu-si scuze in genunchi imbracat cu o rochie de mireasa..
 
Sus