Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
3 idei , total pe langa subiect , si fara logica .

locul poate sa insemne si la fel de bine poate sa nu insemne , sunt o multime de motive , nu exista doar lumina si intuneric mai goagle si probabil ca intunericul este doar absenta luminii .

Tu esti convins de multe lucruri , de Mos Craciun , Gerila , Zana Zanelor....

Daca chiar vrei sa imi raspunzi raspunde la ce am scris , lasa basmele astea , paraseste putin lumea imaginara in care te afli .

Am un profund dispret fata de astia care scriu fara nici o noima , sunteti ca niste porumbei care se aseza pe niste statui , stiti sa faceti un singur lucru .


Te incadrezi perfect si tu alpinistule .

Nu tin minte sa ma fi parasit curajul vreodata .

Sa iti traduc; renunta la prentetiile de diva ca nu te prind. Ce merite ai tu atat de deosebite incat sa ai astfel de pretentii, ingame sau außer.
"locul poate sa insemne si la fel de bine poate sa nu insemne" sau altfel spus "iarna nu-i ca vara", "sa fie bine sa nu fie rau" etc...
Ia mai zi de ce sunt eu convins, pare ca astrele te sfatuiesc bine. Te ajut eu, sunt convins de tine.

Dispretul tau ma intereseaza foarte putin spre deloc, esti un nimeni din toate punctele de vedere. Dar ce sa vezi, nu numai ca fac mai multe lucruri dar uneori le fac deodata, pun pariu ca asta nu ti-a iesit niciodata. As continua dar chiar nu imi pasa atat de mult de tine incat sa-ti dau explicatii.

Succes!
 
Ultima editare:

DeletedUser38023

3 idei , total pe langa subiect , si fara logica .

locul poate sa insemne si la fel de bine poate sa nu insemne , sunt o multime de motive , nu exista doar lumina si intuneric mai goagle si probabil ca intunericul este doar absenta luminii .

Tu esti convins de multe lucruri , de Mos Craciun , Gerila , Zana Zanelor....

Daca chiar vrei sa imi raspunzi raspunde la ce am scris , lasa basmele astea , paraseste putin lumea imaginara in care te afli .

Am un profund dispret fata de astia care scriu fara nici o noima , sunteti ca niste porumbei care se aseza pe niste statui , stiti sa faceti un singur lucru .


Te incadrezi perfect si tu alpinistule .

Nu tin minte sa ma fi parasit curajul vreodata .

Servus, bai sate de barbari! :D
Cum este sa nu mai esti?
 

DeletedUser

Sa iti traduc; renunta la prentetiile de diva ca nu te prind. Ce merite ai tu atat de deosebite incat sa ai astfel de pretentii, ingame sau außer.
"locul poate sa insemne si la fel de bine poate sa nu insemne" sau altfel spus "iarna nu-i ca vara", "sa fie bine sa nu fie rau" etc...
Ia mai zi de ce sunt eu convins, pare ca astrele te sfatuiesc bine. Te ajut eu, sunt convins de tine.

Dispretul tau ma intereseaza foarte putin spre deloc, esti un nimeni din toate punctele de vedere. Dar ce sa vezi, nu numai ca fac mai multe lucruri dar uneori le fac deodata, pun pariu ca asta nu ti-a iesit niciodata. As continua dar chiar nu imi pasa atat de mult de tine incat sa-ti dau explicatii.

Succes!

O planta cand gandeste....scrie niste chestii...
[QUOTE"locul poate sa insemne si la fel de bine poate sa nu insemne" sau altfel spus "iarna nu-i ca vara", "sa fie bine sa nu fie rau" etc...][/QUOTE] mai goagle , ai spus ca locul in clasament nu conteaza , eu sunt de alta parere , uneori conteaza , alteori ba , asta depinde de mai multi factori , nu are nici o legatura cu "iarna nu-i ca vara" dar asta e problema cand gandeste mai mult goagle ...

Ce merite ai tu atat de deosebite incat sa ai astfel de pretentii, ingame sau außer.
ce pretentii am mai ? :))

Iar ai scris mult si aiurea , nu vad nici o legatura cu ce am scris eu in prima postarea , de fapt ce scrii tu e fara sens , nu imi dau seama ce vrei sa spui , mai bine desenezi , e complicat pentru tine cand trebuie sa insiri mai multe cuvinte , isi pierd sensul .

Servus mai Imoral , salut si celorlalte....care te insotesc , care e legatura mea cu contul blocat , cu satele barbarizate ? stiti foarte bine ca in momentul cand mi-a fost banat contul eu nu renuntasem de ceva vreme la lumea aia , asa ca....in afara de faptul ca a fost contul meu o data...care e legatura mea cu ce a fost apoi ?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Am eu unul extem de amuzant pentru RS .De fapt e o circulara data de un membru destoinic al Ibidonului dupa ce a constatat cu stupoare ca atacurile pe el erau reale ,nu fake.:)))

adriada ian 06, 09:55
Dupa ce am vazut ce s-a intamplat la mine as avea o intrebare:
[player]Dark Ethernal[/player], te-ai schimbat fata de atunci cand te-am cunoscut pe L26? Multicont, Innobilari interne altele decat multiconturile, PP ilegale, tii tot deful acasa, nu iti consumi niciodata niciun atac pt un sat cucerit de coleg ?? Mereu ai fost la conducere, dar niciodata nu ai fost un Conducator! De ce ai tu pana la urma drepturi si de ce le vrei ?
Lory, ori cum vrei tu ori afara? Pe bune? Din respect pt [player]LegionNegro[/player] nu am dat parasire trib in secunda cand am auzit prima oara...nu dau 2 bani pe niciun trib de pe harta, crezi ca mi-era frica ca voi fi dat afara din Trib? Daca voi mai juca triburile pe oricare alta lume te voi vana ca pe o vulpita si te voi strivi intre dinti mei de lup schilod si naiv
Steluta, hmm....asa si-asa...dar incerci sa duci cu zaharelul cam mult
[player]mangotaru[/player], Toata Stima si Respectul, daca vom fi dusmani pe alte lumi voi evita sa te atac chiar daca tu ma ataci, te voi face sa renunti, oricum cel mai probabil vei juca in acceasi formatie si nu imi vei face probleme cu niciun organizat (in cazul in care apuc sa ma dezvolt cat de cat). In rest....Iti admir dedicatie, munca si iti urez succes in continuare.
Sa nu crezi ca stii ce e aia strategie, nu vei sti niciodata, e prea tarziu sa inveti pt ca ...efectiv...nu te duce capul.....bah.....scuze ca te-am complimentat cu acest bah .....nu stii sa vorbesti...nu poti gandi...nu ai o treaba cu jocul...sa nu mai zic ca nu stii ce inseamna organizat, si acum tin minte "stii cat s-a muncit la organizatul asta?" care bah ca nu ati luat niciun sat ca a fost gandit de tine. tu nici nu citesti ce iti scriu colegii dar vorbesti pe ce scriu.....esti dus cu capul....te crezi superman doar pt ca porti chilotii peste pantaloni. cand cineva spune altceva decat vrei tu nu stii decat sa te certi...esti copil mic si prost si asa vei ramane toata viata, indiferent cati ani ai. Auzi si tu la tine ca daca nu era Ibidem eu eram scos de mult din joc de RS:))):)))) daca nu era ibidem nu ma ataca RS (bip)!!!! Dar tu nu ai cum sa gandesti asa ceva. As?? ?? ?? ??? asul mai mic ca 2, mai mic ca 3 mai mic ca 4 etc mai mic ca popa, dar si un preot e posibil din sf biserica e mai strateg ca tine. Sfat (totusi): NU te mai ocupa tu de organizate!

Nu va grabiti sa faceti tichet ca oricum..dupa organizatul asta (Obi thing si atacurile RS) eu nu mai rezist mai mult 3-4 sapt...deci...de ce sa-mi mai pierd timpul..nu am de gand sa postez cele 3 pagini de rapoarte de curatari nobili si sub 20 de fake-uri. Pacat ca nu voi putea vedea si restul de 80 de rapoarte de atac....
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
ursulpolar2 ian 08, 15:39
Ba tu esti prost sau faci pe prostul?
Ce vrezi ca faci?Parasind Ibidemul de fapt ai adus distrugerea tribului.Cine sunt eu nu te intereseaza insa pe mine nimeni nu ma va innobila,absolut nimeni, nici tu nici GTG nici NIMENi.

Deci ori vi inapoi in >ibidem si distrugem GTG, ori eu te crap pe tine si tot tribul tau,va fac bucati,va omor, va pun inima in teapa.

Ai de ales,Eu unul nu ma las innobilat de GTG.
Deci alegi ori vi, ori eu te omor pe tine in realitate

obi*wan ian 08, 16:01
ce faci ma?

obi*wan ian 08, 16:07
daca tot te crezi Dumnezeu,spune cine esti, si apoi sa vii sa vorbesti cu mine.

ursulpolar2 ian 08, 17:00
Ti-As spune cine sunt dar apoi trimiți nobili pe mine, îți zic doar atat ca eu nu voi fi innobilat și ca o sa.am capul tău pe tava de masa


Mesajele acestea au fost trimise de către obi*wan mai departe.



Wow ,doar eu sesizez disperarea acestui membru Ibidem care si-a facut cont sa dea asemenea mesaje?:eek::eek:

Rau ati ajuns...
 

DeletedUser42349

Cred ca aici ar fi cel mai corect pus

Titlu Tribul Army Friends a declarat război tribului Nervos!
Expediat feb 11, 2015 01:39:48
Tribul este acum în război cu Army Friends!

Nume război: Razboi in Rusia

Declaraţie:
Noi pe harta, voi pe forum.

Lasa ca e bine ca ploo !

Creste pateu, se ineaca porcii...

Nu ma intelegi..


1-0 pentru limba romana :eek::rolleyes:
:D :D :D :D :D
 

DeletedUser36684

sparta153 în data de 19.02. la ora 19:32
:)))))) deci mor de ras cu ce o dai :)))) joc acest joc de 8 qni de zile asa ca stiu viitorul de pe orice lume, iar aceasta lume pot spune ca este deja castigata, dar ma bucur sa vad cq dusmanii sunt optimisti
Natasha Romanoff în data de 19.02. la ora 19:30
sunteti mult prea increzatori .asta o sa va si distruga :).e o batalie mentala aici :)
sparta153 în data de 19.02. la ora 19:29
se poate, dar sigur nu va fi asa
Natasha Romanoff în data de 19.02. la ora 19:29
va astept :).s-ar putea sa nu va convina ce o sa vedeti :)
sparta153 în data de 19.02. la ora 19:28
problema e ca nu atac singur, cand vei fi atacata vei fi serios
Natasha Romanoff în data de 19.02. la ora 19:27
astept sa ma ataci :).preamarite jucator :).Sa vedem cine face tam tam :)
Natasha Romanoff în data de 19.02. la ora 19:23
:)) mai vedem :) si ai grija cum folosesti cuvintele :)
sparta153 în data de 19.02. la ora 19:20
merci cu cele 4 atacuri am facut trofeuo cu asasin de nobili
sparta153 în data de 19.02. la ora 18:59
stai sa vezi ce o sa fi scoasa de pe harta in curand, pacat ca ai fost proasta:(
Natasha Romanoff în data de 19.02. la ora 18:57
trupele se refac :).daca ai ajuns sa te bucuri la un asa nimic :).inseamna ca mai ai mult de munca :)
sparta153 în data de 19.02. la ora 18:56
pacat de trupe



8 ani si inca ii mai trebuie :)

Semnat Natasha Romanoff
 

DeletedUser36684

Puncte: 909.996
Loc: 23
Inamici învinşi: 19.270.255 (1.)



Sunt Noob? ieri la ora 16:52
Destul de bine jucat,insa ai avut si sate blindate bine:))
oricum bravo insa ai avut mare noroc,la mustata am scapat unele sate:))


belusyy ieri la ora 20:24
Foarte frumos !! bafta
belusyy ieri la ora 20:23
Foarte faine spliturile blindajele acceptabil jucat:)


leto astăzi la ora 14:17
au dat pe tine pe care te considera cel mai tare din Nerv..
leto astăzi la ora 14:19
cel putin asa mi-a zis un vecin de-al meu..:)


Memo.Mai ai multe de invatat din lumea 41 :)
 

DeletedUser

Dragilor, pentru statistici si pentru micile dispute dintre voi aveti alte topicuri.

Vom redeschide acest topic dupa ce vom face putina curatenie.

O seara buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37481

Necromana astăzi la ora 22:44
nu stiu daca nu e cumva putin abuz de sitter..dar o sa interesez..
Necromana astăzi la ora 22:28
ms ca ai retras sprijin de unde erai sitter..
 

DeletedUser37481

DaNuTzA14 astăzi la ora 23:31
bolnava rau smartcarter si cei care o urmeaza...nu ne intereseaza basmele vostre.....

Au inceput sa dea mesaje de pe conturile fantoma :).Asta cred ca e shaolin,dupa cum scrie
 

DeletedUser38023

img


Astia din AKA/Ts au o sansa: sa ii innobileze intern pe Shaolin si Sunt noob? .. Ei au facut cel mai mare rau aliantei noastre si implicit tribului AKA/Ts.. Singura vina a celorlalti din conducere a fost lipsa de curaj sa ii ejecteze pe parazitii astia.. :)
 

DeletedUser43680

Aka/Ts - YdnErTs. astăzi la ora 06:23 Mulţumesc Citat Prelucrare
Am citit ce s-a postat mai sus si ma simt obligat sa dau exlicatie, pentru cei ce nu stiu ce s-a intamplat defapt in nord, adica pierderea masiva a multor sate proprii dintre ei.
Primul pas al celor din RS, a fost sa comande primului rand de carite -SR (cel de-al doilea fiind compus din cei care au iesit de curand din trib) si sa atace jucatorii ce m-au sprijinit, pentru a-mi retrage sprijinul din nord.Din 52 de sate (cate aveam in nord), doar 26 imi mai erau sprijinite. Am o parte din rapoartele retragerilor (pentru cine contesta asta)
Al doilea pas, a fost sa-l atace pe YdnErTs organizat (toate atacurile sa ajunga in aceasi zi/ora/minut/secunda), atacuri ce s-au dovedit a fi fake-uri.
Al treilea pas, a fost sa ma atace de la distante cuprinse intre 35-30 de ore, ajungand intre orele 8-9 dimineata, numarul de atacuri ajungand la peste 600.

Tot sprijinul propriu ce-l aveam in nord l-am trimis la YDN, pentru ca atacurile lui nu pareau a fi fake-uri. Subliniez : sprijinul a fost trimis inaintea lansarilor pe mine, nemaiputand fi retras ulterior.

In ziua cu pricina, TOATE atacurile pe mine, s-au dovedit a fi REALE, nobilii fiind trimisi din scurt (1 ora), imediat dupa atacuri.
Am facut zeci de split-uri impreuna cu dark lake, patrykana si YDN. Faceam split-uri si cu 2000 de cai, dar la un moment dat au inceput sa trimita nobilii cu cate jumatate de full sau chiar cu full-ul pentru a evita spliturile. Le-am spart peste 400 de full-uri de atac si peste 150 de nobili. Pentru cei care nu cred am peste 1000 de rapoarte in arhiva.


Acestea fiind spuse, Valar the Conqueror daca taceai filosof ramaneai !


:)))))))))))) De azi dimineata rad non stop de noobu asta .Mai bine taceai tu shaoline si ramaneai filozof:D:D:D
 
Sus