Mesaje Amuzante

DeletedUser

aceasta sectiune a forumului, spune cam si care e calitatea jocului.... una pe care o detestam cu totii si nu din cauza noobilor!!!!
 

DeletedUser44200

aceasta sectiune a forumului, spune cam si care e calitatea jocului.... una pe care o detestam cu totii si nu din cauza noobilor!!!!

Mai degrabă calitatea competiției :D Eu mă întreb cum va reuși INNO pe viitor să-i motiveze pe ăștia care n-avem bani de 22.000 de PP/uri să rămânem să jucăm... cine o să rămână, evident.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Mai degrabă calitatea competiției :D Eu mă întreb cum va reuși INNO pe viitor să-i motiveze pe ăștia care n-avem bani de 22.000 de PP/uri să rămânem să jucăm... cine o să rămână, evident.

Io o sa raman sa le fac in ciuda. :D

Iti dai seama ce bine te simti cand scoti pe unu' care a bagat 20 de milioane in jocul asta ?:))
 

DeletedUser44398

pai daca nu raman jucatori fara pp-uri atunci cei cu pp-uri le au degeaba pentru ca nu o sa mai vanda nimeni resurse :))
 

DeletedUser44858

SH - LucheScaiUacar astăzi la ora 14:17 Citat Prelucrare Şterge
Laurica, nu ziceai bre ca dai stergere? :)
M-SQD - laur781 astăzi la ora 14:20 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
pai am dat stergere...la 2 kmk
SH - LucheScaiUacar astăzi la ora 14:22 Citat Prelucrare Şterge
Da` ia lamureste-ne si pe noi, garda de cate ori pe zi poti s-o activezi ? :)
M-SQD - laur781 astăzi la ora 14:41 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
de 4 ori in 24 de ore,din pacate am ferma 19 si nu o mai pot activa deloc,daca cu mine vorbeai

si bonus

garik18 în data de 11.11. la ora 18:38
ma enerveaza ca se dau mari si tari,doar asta,nici macar nu stiu situatia.
Nui nimik ma revin eu singurel :)
laur781 în data de 11.11. la ora 18:37
nu te mai contra cu el,poate uita ca garda se activeaza numai odata la 24 de ore,daca ti-a distrus-o odata toata ziua te ataca de voie,in fine,te-au umplut de sfaturi:))
 

DeletedUser14848

Apropos de garda, tipul asta s-a cam suparat ca il spionam din 6 in 6 ore si activa de fiecare data garda :))

vproFu nov 16, 12:31
Se pare ca ai o placere nebuna sa ma tot spionezi...promit sa nu sunt agresiv sunt activ mai tot timpil dar de 1 sapt sunt atacat continu si daia nu ma pot dezvolta asa ca fa-mi o placere si ataca-ma calumea sau lasati-ma in pace

m7r2l nov 16, 12:37
Hai ca esti tare amuzant :)) Daca te mai spionez vei deveni agresiv?

vproFu nov 16, 12:40
Amuzant,nu tati cine ** aici de agresivitate este doar un joc dar ma tot puneti in garda mereu :D si imi blocati productia:D, spor la ce ai tu acolo spionaj sau atac. zby

m7r2l nov 16, 12:41
Pai de agresivitate in joc vorbeam si eu, tati, ca in viata reala suntem pasnici. Oare eu iti activez garda la spioni sau tu? :))

vproFu nov 16, 12:43
nu am facut calculele bine si ma prindeti cand sunteti aproape de mine si nu imi dau seama cu ce ati plecat din sat dar asta este viata mai facem si greseli...hai spor la treaba si mai **

m7r2l nov 16, 12:45
Ok :)) Bafta! Sa dai gardienilor de mancare.

vproFu nov 16, 12:47
:))) nu prea mai am ce ... sti cum este si treaba asta cand nu le dai sa mamance si le dai drumul afara devin agresivi. asa ca mancare mai putina si multa forta de atac
 

DeletedUser

cate conturi are acest ,,man''
Master109W6 nov 23, 17:16
Ai probleme cumva? Te-am tot lasat pana acum.
Ce este cu vocabularul ala din forum?
Si observ ca te iei cam de toti, te consideri prea bun?

Cu respect,

Master


knight111 nov 23, 17:21
cu ce m-ai lasat?...
nu cumva asta e un joc liber?
ca ai tu complexe existentiale.... asta nu e problema mea si sincer, nici nu te pot ajuta.....
mai ales sa fi apreciat de ceilalti.....

knight111 nov 23, 17:22
zamolxe e altul decat zammolxe pe care il stiati voi... dinamita de pe 32....

Master109W6 nov 23, 17:23
Nu esti liber sa vorbesti ca la usa cortului la mine in trib.

Canta la alta masa. Nesimtirea nu o acceptam nici in trib si nici acest joc nu o accepta.

Cu respect,

Master
 

DeletedUser

canta la alta masa.....


cat de mult imi place aceasta expresie a geniilor neintelese.....
 

DeletedUser44398

jumate din continutul fiecarui mesaj e ocupat de

"cu respect, master " :))
 

DeletedUser

ar respecta mai mutl jocul, dar l-ar si intelege....

solicita sitter permanent la satele de aparare...:))))))))))))))))))))))
asta chiar e bun daca e ine cred eu ca e...:)))
 

DeletedUser44398

Parolele la conturi nu vi le-a cerut sa faca niste verificari mai amanuntite?
 

DeletedUser

a1c36 nov 21, 08:27
Dragi colegi va rog sa trimiteti tot ce aveti in sat ca trupe de aparare la [player]nosugarbaby[/player]. Trebuie sa se adune multe trupe si foarte repede ca sa ii spargem de tot iar atacul lui lord si nobilii pentru a 3-a oara.

Stiu ca putem!!!

Cu respect,

Master


knight111 nov 23, 17:37
cand [player]Master109W6[/player] zice sa sari.... sari

knight111 nov 23, 17:39
intrebi cat de sus...:))

knight111 nov 23, 17:53
sau e acelasi?...:)))))))))

a1c36 nov 23, 17:56
Nu ma intereseaza ce ai facut. Am primit mesaj sa te dau afara. Stie el de ce. ** cu el daca vrei ceva.

knight111 nov 23, 17:59
sa vedem cum o sa se distreze si admini mai departe...:))))


stim bine ce si cum..... te minti singur?, nu ai alta fericire decat acest oc?..:))))


distractie placuta iti doresc...

knight111 nov 23, 18:08
oricum.... seful tau e tare daca intelege melodia...
https://www.youtube.com/watch?v=Q3SWjtcmzoc

altii nu se stiu conturi alelu' ala'.....
 

DeletedUser

aaaafffffff.... de cine dau....:))

Atreides1211 ..... ai invatat macar cum sa nu ataci de pe cont suport?...:)))
 

DeletedUser44858

I-auzi, baiatul ala care a fost prima mea victima pe 37 stie cu suporti? :)))
 

DeletedUser44200

:)) Master e un băiat foarte simpatic cu care am avut plăcerea de a mă bate pe L41. Dădea mesaje prin trib unora să îi înnobileze pe ceilalți. Foarte tare tipu!
 

DeletedUser23722

:)) Master e un băiat foarte simpatic cu care am avut plăcerea de a mă bate pe L41. Dădea mesaje prin trib unora să îi înnobileze pe ceilalți. Foarte tare tipu!

Despre Lamer109W6 vorbesti ? Ai uitat cine este justin bibaru tribalistelor ? :O
 

DeletedUser44200

Dar de ce doar al tribalistelor? A tribalilor de ce nu? Discriminare pe criterii sexuale! Rușine Alexandrule.
 
Sus