Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser13947
  • Data de început

DeletedUser

[video=youtube;kcx8SCax_cE]https://www.youtube.com/watch?v=kcx8SCax_cE[/video]..... nu-l intelegeti voi, dar el chiar stie ......:))))))))))
 

DeletedUser6843

30b0l8h.jpg



strategie
 

DeletedUser

stai numai sa-l vezi pe acel leu..... chiar te distreastra pana il blochezi la mesaje....
 

DeletedUser

=)))) da,e chiar amuzanta aceasta declaratie mai ales ultimele 2 puncte
 

DeletedUser40808

Nu inteleg cum mai ai curajul sa postezi pe extern dupa ce ai injurat adminii :))
 

DeletedUser46530

Îmi pare rau domnule preot pacatos, dar nu am idee despre ce vorbești.

Și da, sunteţi chiar așa amuzanti.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Din seria ”Mare e gradina Domnului”(daca aveti rabdare sa cititi pana la sfarsit,finalul e..:confused::confused::confused:)

Domnu feb 27, 20:47
Astăzi se pare că Domnu și-a întors chipul și spre voi. Tu, fata mea, împreună cu toți ceilalți păgâni care te slujesc, sunteți invitați la mine în Rai... Pe cei activi, cu simțul umorului, inteligenți și pioşi îi voi păstra aici aproape. Unii dintre voi vor primi chiar funcții speciale în grădina mea. Nu sta pe gânduri și adu-ți oamenii aici. Urmați calea cea dreaptă. Doamne ajută!

Domnu feb 27, 20:47
Uăi...

LadyLethal feb 27, 20:56
azi nu am chef de fuziuni

Domnu feb 27, 20:59
Mă îngrijorează să aud asta. Din ce în ce mai multe suflete se afundă și mai tare în păcat. Aștept 24 de ore. Dacă nu văd niciun semn, oferta expiră

LadyLethal feb 27, 21:04
mai bine fuzionam invers

Domnu feb 27, 21:05
Tu ceri umanizarea luceafărului. Meriți?

LadyLethal feb 27, 21:07
ai baut prea multa aghiazma

Domnu feb 27, 21:08
Eu nu am nevoi fiziologice. Mă insulți, dar te iert. Nu eu voi regreta ulterior

LadyLethal feb 27, 21:10
si eu te iert

Domnu feb 27, 21:11
Pentru ce?

LadyLethal feb 27, 21:14
pentru ca sa nu raman datoare,ma ierti -te iert.Pricepi?

Domnu feb 27, 21:18
Modul tău agresiv de a vorbi e aproape sfidător. Te scuz și pentru asta. Se explică. Așa cum spune un vechi proverb arab, dacă ești prea aproape de un munte nu îi vezi măreția"... Tu nu poți observa măreția mea incomensurabila tocmai pentru că ești prea aproape de mine. Niciun muritor nu se poate aștepta ca însuși Domnu să vorbească cu el

Domnu feb 27, 21:19
Ah tastatura asta diabolică. Mă face să greșesc cu autocorrectul ei. Sper că înțelegi

LadyLethal feb 27, 21:21
clar ..cand incepe sa iti vorbeasca Domnu e cazul sa treci la Xanax

Domnu feb 27, 21:23
Nu sunt adeptul acestor practici. Aceste substanțe de fapt îți alterează trupul și îți pătează sufletul. Nu apreciezi când cineva își bate joc de cadoul meu. O convorbire cu mine e miracolul, darul suprem pentru un muritor, este absolutul.

Domnu feb 27, 21:24
MORȚII MAMII EI DE TASTATURĂ CĂ IAR ÎMI PUNE LITERE AIUREA. BLESTEM!

LadyLethal feb 27, 21:25
nu te poti integra singur in absolut?:))

Domnu feb 27, 21:27
E Samsung. Vai mama lui. E unealta diavolului. Îl folosesc pentru diversitate. Dacă totul ar fi divin m-aş plictisi. Nu tu bătaie, nu tu striptease, doar ingeraşi plictisitori.

Domnu feb 27, 21:54
Tânără domniță, eu voi lua o mică pauză așa că îți urez noapte bună. Sper ca dimineața zilei de mâine să facă lumină în mintea ta și să poți lua decizia corectă. Singura decizie corectă. Somn ușor, muritoareo

LadyLethal feb 27, 21:56
parca nu aveai nevoi fiziologice:)noapte buna..sper maine sa apari cu o noua personalitate:p

Domnu feb 28, 10:45
sal... am auzit de la astia de aici ca **** ce povesti ca tata sar fi dat la tine si alte dastea in bip...chiar daca sterge conversatiile io shtiu tot... ii o chestie de familie... na io voiam sa zic ca imi pare rau... nui normal ce face

Domnu feb 28, 10:50
ba pe mine ma depasheshte sincer chestia asta. adik in bip ai atatea creaturi pe atatea planete si tu fix la oameni te duci... El se crede in poveshti cred...*** se tot da la muritoare clar e ceva in neregula.... poate crede in povestea aia cu zeus de sa transformat in taur de a seduso pe printesik feniciana care se numea europa... nah si o duze zeus asta pe gagica in creta, bip si de aici vine numele continentului care stati voi... asha zice legenda ... numai ca moshu asta probabil nu s-a prins ca deja avem destul continente si ca toate au nume... deci ba.. io zic sa acceptzi scuzele ca nu e cu intentie. si aici sus avem instincte
 

DeletedUser27882

Îmi pare rau domnule preot pacatos, dar nu am idee despre ce vorbești.

Și da, sunteţi chiar așa amuzanti.

Tresh, maine poimaine ai bac-ul, canalizeaza-ti energia in aceasta directie si lasa frustrarile deoparte . E ridicol comportamentu-ti!
 

DeletedUser46322

:)) Varsta nu defineste maturitatea" O sa rad si la 36 de puncte... Era o propunere nu ai acceptat-o,FELICITARI!.

O zi placuta.. :p
 

DeletedUser39368

adyyy09 mar 06, 02:36
Ți-ai luat teapa prietene din păcat sunt activ 23 din 24 de ore ! Asa ca calmeazate !

HellDragon mar 06, 02:43
Mai vedem daca mi-am luat teapa :))

adyyy09 mar 06, 02:44
Crede-ma Ca da !

HellDragon mar 06, 02:44
Mi-e de ajuns sa vad nivelul fermei ca sa imi pot da seama cat poti duce :D

HellDragon mar 06, 02:45
Asa ca gata cu mesajele ;)

adyyy09 mar 06, 02:46
Muhahahaha :)))))))

HellDragon mar 06, 02:47
Razi ca strutul la ciment :))

adyyy09 mar 06, 02:48
** frumos prietene si nu jigni ca rămâi fără cont

HellDragon mar 06, 02:50
Ti-am vorbit frumos :))) Strutul este o pasare scumpa .
Toti sunt prietenii mei :))
 
Sus