Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39682
  • Data de început

DeletedUser46863

@Mr.B .... jucatorii aia trebuie sa fie nebuni ... in adevaratul sens al cuvantului, n-as putea sa joc intr-un asemenea trib :))
 

DeletedUser39682

pai ce impresie sa dai altora cand vezi asa lista de intemeietori/conducatori ???
 

DeletedUser33394

Capture.JPG


Dar aici cine a intemeiat tribul?
Ma intreb cum reusesc sa se inteleaga astia:confused:
 

DeletedUser46812

Nu e chiar un mesaj dar ma bucur totusi ca Eminescu traieste :D
5f22fcab83503983da32982054d4e0dd.gif
 

DeletedUser26181

Spor la citit:D

LeR0iV mai 01, 14:47
Dupa cum vedeti am reusit sa fac familia...
MAI SUNT MICI MODIFICARI DE FACUT.
PROBABIL PAPI SI TIRBUL LUI CARE SUNT JOS ACOLO SI LE SUFLA IN CEAFA 2 TRIBURI CARE VOR SA II ATACE VA VOR DA MESAJE SA VENITI LA EI.
DAR PRINA DATA ARUNCATI O PRIVIRE PE MAPA. VEDETI CUM SUNT SITUATI EI
SI CUM SUNTEM SITUATI NOI.
PAPI NU STIE SA CONDUCA UN TRIB. EL STIE DOAR SA DEA AFARA SI SA FACA FERME....
ASTEA VOR FII ALIANTELE PE CARE LE VEDETI ACUM..
PROBABIL VOM MAI FACE 1 PNA MAXIM 2. IN REST O SA RUPEM TOT.




LeR0iV mai 01, 12:14
Dragi mei.
Dupa cum stiti eu m-am chinuit foarte mult, am condus singur tribul asta, am organizat singur atacuri nu ma ajutat nimeni, nopti pierdute si tot tacamul ca sa fie bine.
Eu cu Papi am ** cu andrei sa facem o fuziune sa vina tribul WARTH acum se numesc VVV si VVV! sa facem fuziune iar andrei intemeietorul lor sa apucat de treaba si dupa 1 ora sa razgandit doar ca sa isi bata joc de el.
Ce ma deranjat foarte tare a fost faza ca el vrea ca sa dea jucatorii sub 700 pcte afara ca sa ii faca ferme si sa ramana in trib doar cei mari, in concluzie nu imi convine asta.
Pe langa faptul ca i-am intrecut la inamici invinsi, si la puncte in clasament, ceea ce nu este normal pentru un trib.
Pe langa asta, asta nu e tribul Class pe care il stiam eu.
Va spun toate astea pentru ca eu sunt dintr-o bucata si nu ma ascunde de jucatorii pe care i-am condus si ii conduc si sunteti ca familia mea, daca mor eu sau unul din trib mor cu ei pana la capat, nu ii abandonez cu face papi.
Ideea e in felul urmator eu cu andrei adica trubul WARTH care acum se numeste VVV VVV! Vrem sa facem fuziune adica sa facem un trib bun, tribul mama si 2, 3 academii.
Familie cu BGF si 2, 3 PNA bune alese pe zone.
Pe langa asta eu mai am 2 triburi care vor sa intre la noi.
Ideea e in felul urmator, vom fii trib de top, organizare si tot ce trebuie nu cum este la papi o zapaceala.
Cine vrea sa ramana cu mine, cine nu, nu supar pe nimeni.
Idee e ca trebuie sa va ganditi bine ce alegeti.
Daca el acum vrea sa dea afara jucatorii mici sa ii faca ferme cand vor avea cate 3,4 sate ce vor face? vor inobila intern jucatorii mai mici cu un sat care se dezvolta mai greu?
Cine ramane cu mine sa imi raspunda cu da, raman cu tine sau nu, nu raman cu tine.

Cu respect LeR0iV
 

DeletedUser40969

ce jucator jalnic,cat timp a avut dale papi ban pe joc a actionat repede si a furat toate academiile tribului class =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10829

uzzy1919 mai 11, 21:51
Si cum facem? Dai inceput nou acum? Sau pierdem timpul, iti distrugem apararea, tie, colegilor tai, zidurile, te farmam si te innobilam si dupa aceea dai inceput nou?

uzzy1919 mai 11, 22:27
Ai inca satul langa noi. +Nu stiu daca esti constient, dar cand esti intrebat ceva e politicos sa raspunzi.
Deci ce facem?

DarkHorseKai mai 11, 22:29
Ma pot alatura tribului? :)

Pare promitator... Sa il recrutam? Adica urmeaza sa fie atacat si e gata de tradare... Nivelul de loialitate: over 9000
 

DeletedUser26181

@uzzy esti jucator ma.
Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Jefuieşte în total 500 resurse.
Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Jefuieşte de 10 ori sate străine.

De as da si eu de deastia tupeisti ca tine langa mine sa va scot fumurile din cap..
 

DeletedUser10829

Joc, si de fapt nu joc:) Si cum joc, e cum vreau nu cum vrei tu:)
Lucrurile care conteaza pentru mine in jocul asta difera de ceea ce insiri tu acolo
So have fun
 

DeletedUser26181

Mai devreme iti aratai "muschii" pe aici si acum imi spui ca nu joci ?:))
 

DeletedUser10829

Topic de mesaje amuzante am postat un mesaj amuzant. End of story



[EDITAT DE TT]
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Mentineti discutiile in limitele bunului simt si fara atacuri la persoana.
 
Sus