mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser3366
  • Data de început

DeletedUser3366

era un topic de top..nu știu cum de nu s-a făcut pînă acum

omul era atacat

xxxxxx dec 30, 21:16
lasa...9 atacuri zici ca e aur in satu meu...

aici am încercat o pastilă
politzotto dec 30, 21:17
..na..atunci îmi pare rău..înseamnă că nu avem ce face..eu zic să dai început nou..ca să rămăi cu trupele pe satul nou care îl faci

la un minut de la mesaj..omul a dat început nou
aici e confirmarea că m-a luat în serios


xxxxxx dec 30, 21:20
Iti place sa minti?Asa sa-ti ajute dzeu.

politzotto dec 30, 21:22
de ce?nu ai rămas cu trupele?pe bune?...omg

xxxxxx dec 30, 21:23
Sa fi sanatos :)[/I]

OBS. știu că am profitat de naivitatea sa,dar totuși aici e o lecție despre cum să nu ai încredere în toți care dau mesaje pe triburile,mai ales dacă nu sunt nici măcar din același trib
OBS.2 numele naivului l-am șters pentru a proteja cît de cît demnitatea sa
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Degeaba ai sters numele, un simplu click pe "x-uri" si trimitea direct la profilul lui :)
Ti-am editat eu ca sa nu mai fie sub forma de link.
Valabil pentru toti, daca vreti sa ascundeti nume, aveti grija la copy-paste ca se transfera cu tot cu url-ul din spate. Folositi "du-te avansat/previzualizare...." si unde este link ( deobicei cu albastru ) selectati si apasati pe iconul de mai sus cu glob si "X" rosu pe el.
 

DeletedUser26763

degeaba ai pus raka xxxx la profil ca eu ma pot uita la actele lui polizotto si aflu cine e
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Si daca era o lume mai avansata sau avea mai multe "victime", cum iti dadeai seama cu precizie care e, presupunand ipotetic si ca discutia reala a avut loc la alta ora decat cea din mesajele de mai sus ? :)

In fine, ne ducem prea departe cu "daca si parca", nu cred ca este atat de relevant sa aflam exact indentitati, daca se doreste intr-adevar sa se pastreze anonimatul...se poate.
 
Sus