Mesaje funny L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

faza asta e ca aia in care faci o gluma si razi tot tu :)))

ne arati cat de amuzant esti ?:))
 

DeletedUser

borzesti a spus:
Inceputul meu e asemanator cu a lui silviu,doar ca eu eram disperat cand am luat primul sat ,ca nu mai gaseam nobilul,niste colegi tin minte ca mi-au zis ca a plecat la femei,si nu neg ca pt carteva ore am crezut=))

Nu pentru cateva clipe/momente/secunde, ci "pt carteva ore"! :D :D :D
 

DeletedUser

hahahaha patriotule.... iar fumezi prostii?

probabil tu te-ai nascut jucator profesionist... :(
 

DeletedUser

ildacica, n-ar trebui sa te bag in seama, esti un simplu executant, mai exact spus un lingau. :D Inteleg, ca prieten sa-l sustii pe borzesti, insa chiar in orice prostie sa mergeti cot la cot cu el? :D
Este pentru prima oara cand aud asa ceva, cum ca nobilul ar fi plecat la femei. :D :D :D
Sunt doua variante, ori a mintit doar asa, sa impresioneze, ori chiar asa a crezut iar asta ne duce cu gandul ca trebuie sa fii putin tralala ca timp de cateva ore (cate? 2-5-10 ore? :D ) sa crezi o asa chestie cretinoida. :D :D :D
Prin absurd, intelegeam daca ar fi folosit niste unitati de masura a timpului mai mici, insa chiar asa, cateva ore? :D :D :D

Daca borzesti vine acum pe extern si sustine ca de fapt suntem in anul 2015 iar eu o sa-l contrazic, bag mana-n foc ca sigur se vor gasi cel putin 2 lingai sa sustina ca: DA, asa este , borzesti este baiat bun, are dreptate! :D :D :D
Unul din ei ar fi prisson. ;)

PS. Nu m-am nascut jucator profesionist, pe vremea mea jucam sah, tenis de masa, fotbal......etc, nu-mi pierdeam timpul pe net (n-aveam noi asa ceva) ca acum sa nu fiu in stare sa scriu o scrisoare de dragoste unei domnisoare.
Nu exista jucator profesionist de triburi, iar calcati in strachini. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

spre deosebire de tine oameni ca si prisson nu se bag in seama pe l18 dupa ce nu mai joaca pe l18.... daca intelegi aluzia. si am tot dreptul sa ma bag in seama cand un pseudointelectual ca si tine se ia de tribul meu.
si doar asa pentru ca sa fie informat si sufletelul tau gingas nu sunt nici lingau, nici figurant. dar n-am sa iti spun mai multe, ca n-ai sa sustragi informatii cu metoda asta. iti spun numai vocea mea e intarita de marea majoritatea a familiei rip
 

DeletedUser

cine vrei a spus:
pana la urma cine sunt cei din no1?
un mare trib de noobi

cine vrei a spus:
eu sunt jucatoru care va dat peste nas

Ciocu mic, sa nu te mai aud de nevinovatul prisson.

ca si prisson .... ca si tine? :D :D :D
Locutiunea conjunctionala “ca si” este un instrument universal impotriva cacofoniilor. La tine nu era cazul. De fapt, tu nici nu stii ce-i aia si cu ce se mananca. :D

Eu nu ma iau de tribul tau, eu ma iau de nulitati ca borzesti, prisson si haita lor de aplaudaci. Tu esti unul dintre ei, daca nu te baga nimeni in seama te bagi tu singur...Undeva, candva! (frumos film! :D )

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 

DeletedUser

Mda patriotu vad ca tot mai comentezi... dar mai sti faza dintre sas si divin?
 

DeletedUser

Nu mor caii cand vor cainii! :D :D :D

Si nu sunt poet. Daca-ti place poezia automat trebuie sa fii si poet? Nu stiam.
Tie daca-ti place pestele trebuie musai sa fii pestoaica. :D

darkangel010 a spus:
Mda patriotu vad ca tot mai comentezi... dar mai sti faza dintre sas si divin?

Stai un pic, sunt eu obosit dupa o noapte de munca, insa limbajul vostru tot nu-l inteleg. Nu vrei sa-mi traduci si mie? ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus