Mesaje funny

DeletedUser

nu cred ca e tocmai potrivit postul pentru acest topic,dar simt nevoia sa postez :D

-Domnule general suntem inconjurati de inamici din toate partile.
-Ce facem?
-Foarte bine soldat.
-Atacam in toate partile.

eu sunt inconjurat numai din partea dreapta , ce fac ? :D


© toate drepturile rezervate : Johny90
 

DeletedUser41008

sunt speedywar....
in primul rand tin sa imi cer scuze daca am deranjat cu ceva pe cineva ... in al doilea rand ... sunt de parere ca baietilor carora le place viata au tot dreptul sa isi bata joc de fra... intelegeti voi frati :p ... sa zic asa ... in al doilea rand ... tot baietilor carora le place viata si nu stiu sa aduca jigniri le place sa faca misto ... :p ... si sa faca oamenii slabi sa se exteriorizeze cred ca avem un model chiar in posturile anterioare ... :p acest model se pare ca a ramas doar la un anumit nivel ... neinteles noua sau voua celor care intelegeti ... pentru cei intelegatori respect deplin ... :p .... ma fratilor daca ne place sa bem si sa ne jucam si nu ne intelege nimeni are cineva ceva cu noi ? :)))) sa fim sinceri :p.... nu jignim pe nimeni doar le dam de inteles daca vor sa inteleaga spre exemplu :


Claudiu - T B K M astăzi la ora 18:40
salut dragutule!...aduna muult sprijin tu pe satele tale , aduna....sa le umplii pe toate , ok?....


ne crezi cam prosti am impresia :))

SpeedyWar astăzi la ora 18:40
du-te ma si plimba ursul ca rugineste lantul cand te intorci o sa rezolv cu plata ...

Claudiu - T B K M astăzi la ora 18:41
tu umple-ti satele acolo...ca tu vei avea marre nevoie , o sa te asaltam in week-end..numai ful-uri vei primi...baga mare!

SpeedyWar astăzi la ora 18:42
eu nici nu am nevoie de sprijin din trib pustiulica ... poate primesc de la prieteni indepartati ferme :) ... si cand o sa ajunga posibil sa jok doar pe atac sa va vad atunci ...

SpeedyWar astăzi la ora 18:42
cu cine crezi ca vorbesti ma pustiu ?

SpeedyWar astăzi la ora 18:42
voua va e frika si sa va luati de un fulg de la mine ... asa ca alta va fi tinta pe mine vor fi fake-uri :)) adios amigo ... make me miss u ca incepi sa ma plictisesti de la un timp asa ca te rog fa-ma sa`mi fie dor de tine ...

SpeedyWar astăzi la ora 18:44
si in afara de asta pentru jucatori tai nici nu am nevoie de sprijin :)))

SpeedyWar astăzi la ora 18:44
am fost sitter la destui de multi jucatori atacati ...

Claudiu - T B K M astăzi la ora 18:45
stiu puiule tot ce misca in tribul tau..stiu exact cum sa va joc...mai vedem cine ce si cum...

oricum , bestial organizat pe [player]rio20cm.[/player]....iti dau punctul din oficiu , plus un punct pentru incercarea aia cu postul la admini...

2 din 10 , nu e rau :)


in afara de asta daca jucam investim bani nu cred ca ne convine ca un pustiu de 18 ani care probabil se crede hacker si face schimbari de ip-uri ... sau probabil are diplome IT (Internet Tehnology) sa zicem ... sa incerce sa ne joace pe degete nu ? .... daca si eu intru pe sa zicem http://www.proxy4free.com si imi schimb ip-ul asta inseamna ca imi pot face si eu 5 conturi ? ca un maniac sa zic asa si imi permit sa zic asta pentru ca am dreptate .... mie unul imi place viata ma distrez in viata de zi cu zi si cand ajung acasa ma mai amuz uneori ... eu sunt un jucator mai slabutz dar imi place totusi sa ma amuz cu jucatori mai slabi ca mine ... dar nu multi cont ... sa revenim ... daca tot jucam acest joc sunt de parere ca , chiar daca jucatorii au ip-uri diferite ar trebui sa se tina cont (ca la militie de 1. vocabular. 2. orele online 3. stilul de joc) asta cred ca nu ar dauna foarte mult jocului ci ar face sa fie un joc cu adevarat corect si fara de manevre ... ... ... sa zicem domnul Claudiu - T B K M din pacate nu a reusit sa ia nici un sat de la mine ... eu am luat sate de pe alt cont al lui ... asta stiind fiecare dintre voi niciodata nu putem face rapoarte publice in sitter din cate stiu eu de acum 3 ani ... va rog sa va uitati la mesajele si numele satelor lui Di0nys0s ... Pisy ... sa inteleg ca jargonul asta se vorbeste doar intre fete deci nu accept o adresare ca asta ... asta sa fim sincer e daor intre ... ... stiti voi imi cer scuze ca va cer asta ... o zi placuta si in caz ca nu am dreptate va rog sa ma corectati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda ce sai faci uni **** sa joace doar gura de ei. Frumos speedy... daca ar fi jocu asa...
 

DeletedUser41008

tinand cont de postul meu , as dori sa nu faca toti agramatii post-uri ci doar cei care se descurca cat de cat la gramatica romana ... va multumesc anticipat
 

DeletedUser

37.gif
 

DeletedUser41008

nu darkangel010 dar asta este adevarul daca avem legaturi sau prieteni admini asta nu inseamna ca ne putem crede "hackeri" folosind pur si simplu site-uri pentru change-ip sau chestii de genul si sa facem pe inteleptii poate altii sunt mult mai intelepti decat ei si tac .... daca tot ne jucam vreau sa jucam curat ... si asta imi place ... daca eu sunt mai bun ca tine de ce ai nevoie de 3 4 conturi sa imi faci fata ? .... asta pentru inteligenti ... ca sunt multi inteligenti pe aici din cate am observat ...


Avantajul omului inteligent este că poate face pe prostul ori de câte ori are chef. Woody Allen ... va urez success in cunostintele generale si daca aveti timp mai cititi si voi cate ceva ... credeti-ma va prinde bine ... asta a fost ca o povata ... gramatica romana e destul de grea .... dar totusi in acelasi timp e destul de usoara ...
 

DeletedUser

speedy calm tata...ca o sa tot ai parte de asa ceva :) joaca si fa-ti si tu cunostinte ca sa poti sa ii contracarezi
 

DeletedUser

nu darkangel010 dar asta este adevarul daca avem legaturi sau prieteni admini asta nu inseamna ca ne putem crede "hackeri" folosind pur si simplu site-uri pentru change-ip sau chestii de genul si sa facem pe inteleptii poate altii sunt mult mai intelepti decat ei si tac .... daca tot ne jucam vreau sa jucam curat ... si asta imi place ... daca eu sunt mai bun ca tine de ce ai nevoie de 3 4 conturi sa imi faci fata ? .... asta pentru inteligenti ... ca sunt multi inteligenti pe aici din cate am observat ...


Avantajul omului inteligent este că poate face pe prostul ori de câte ori are chef. Woody Allen ... va urez success in cunostintele generale si daca aveti timp mai cititi si voi cate ceva ... credeti-ma va prinde bine ... asta a fost ca o povata ... gramatica romana e destul de grea .... dar totusi in acelasi timp e destul de usoara ...

24.gif
24.gif
36.gif
 

DeletedUser41008

cavalleras cred ca am jucat impreuna pe lumea 21 pana la ridicarea tribului ... eu de obicei ma plictisesc repede cand nu am cu cine .... ... ... dar daca gresesc cu ceva te rog sa argumentezi daca exista anumite argumente ...
 

DeletedUser41008

speedy calm tata...ca o sa tot ai parte de asa ceva :) joaca si fa-ti si tu cunostinte ca sa poti sa ii contracarezi

nu sunt nervos fra ... nu vreau sa critic pe cineva anume dar ... daca tot postam la mesaje funy macar sa postam in continuare :p .. sunt putin ametit da totusi cred ca scriu mai bine eu unu ametit ... ... ... fata de ... ... ... nu inteleg anumite idei :p
 

DeletedUser

nu sunt nervos fra ... nu vreau sa critic pe cineva anume dar ... daca tot postam la mesaje funy macar sa postam in continuare :p .. sunt putin ametit da totusi cred ca scriu mai bine eu unu ametit ... ... ... fata de ... ... ... nu inteleg anumite idei :p

oricum nu conteaza

4819...tu posteaza acolo mesaje ca sa radem :)
 

DeletedUser41008

pai bro eu le dau si lor mesaje sa radem.... pacat ca multi nu le inteleg ... dar macar este cineva sa le inteleaga ...
eu am invatat o lectie .. ca sa treci prin viata asta trebuie sa fi bandit ... sa fi bandit este mai greu pentru ca ai nevoie de capacitate psihica ... :p ... capacitatea psihica doar ne nastem cu ea nu o obtinem pe parcurs (deci totul se intampla la nastere) ... ceva in genul multumesc mami ca mi-ai dat viata sau te urasc mami ca mi-ai dat viata ... aici putem obseva caractere diferite ...... :p ... deci probabil o sa fiu considerat un ochelarist care sta non stop la calculator sau poate nu ... :p ... nu pierd nici un grad nici nu mi se adauga vreunul .... ... dar totusi ... sa fim seriosi fara sa facem desconsiderari ... daca ne juca macar sa jucam curat nu ?
 

DeletedUser41008

asta tinand cont ca anumiti admini nu sunt in stare sa ia masuri pentru multi cont ... pentru ca probabil nu stiu sa foloseasca comenzi (nu vreau sa jignesc pe cineva doar vreau sa invat) ... putem ajuta si putem face script-uri pentru detectarea ip-urilor false sau socks 4, socks 5 sau cum numesc ei ... ... asta doar daca nu suntem pe mana cu ei si le dam avantaje ... am facut o plangere care nu a fost luata in considerare si am primit mesaje ca si cum ar sti ce plangere am facut ... sa fim seriosi ... om fi jucatori pe site-ul asta dar probabil cunoastem cat de cat psihologie si oamenii car vor sa dovedeasca ceva ... dupa cum am mentionat in mesajele anterioare ... claudiu stia ca am facut o plangere ... si probabil stia si rezultatul ... inca nu stiu daca se poate atentiona un admin principal pentru lumea 26 care cu adevarat sa ia masuri referitoare la anumite chestii ...
 

DeletedUser41008

mai bine ma intrebai : ce bem ?... si te invitam la mine sa vezi :p
 
Sus