Mesaje funny

DeletedUser26839

speedy in primul rand ca sa fie un joc corect ar trebui sa fie admini corecti. Adica eu daca am jucat cu un admin ii scriu sa ma ajute... sau stai ma ca eu am pile la ala nu-mi da pedeapsa... ca asa iti piere tot cheful de joc cand vezi decizii luate pe baza de prieteni, pile etc....

complet eronat..dar n-are rost sa detaliez...
 

DeletedUser

complet eronat..dar n-are rost sa detaliez...

detaliaza... iti zic eu ca toti admini au ajutat cel putin odata pe cineva... acuma sincer ia zi un admin care nu a ajutat vreodata un player care il cunostea
prin luarea unui ticket mai repede... prin favorizarea jucatorului dar pe pariu ca orice admin a ajutat pe cineva pe cunostinte, pile ...
astept detalile
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
loran1 în data de 28.10. la ora 23:21
Intra pe forum la rubrica general si
vei gasi lista satelor de blindat

Fiecare jucator are obligatia sa ia in primire un sat
si sa trimita zilnic trupe aparare in masura posibilitatilor nu va forteaza nimeni sa goliti satele de trupe da 10,15,20,,,unitati nu va cade nimic daca trimiteti

Daca fac control si gasesc nu trimiti esti concediat pe loc...daca cedeaza blindajul toti suntem mancati
Nu exista nu trimiti ..gata cu indiferenta

Decretut intra in vigoare de azi
De maine incep controalele
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
loran1 în data de 08.10. la ora 18:30
Atentie

Daca nu ai 500p nu acceptam sa fi pe galben


vezi daca ai 500 de puncte ti-=ai castigat dreptuls a fii pe galben:)
 

DeletedUser

crarcanel astăzi la ora 22:50
Salut,scz de deranj,am renuntat de curand la joc si am ramas cu punctele premium..daca esti interesat mai am 2450 le dau la doar 50 de ron macar sa mai recuperz si eu ceva.inca odata scuze de deranj si spor la joc(oferta valabila pentru ce din bucuresti cu care ma pot intalni si pot face tranzactia pe loc,pentru cei din provincie doar daca trimiteti bani inainte eu nu trimit punctele primu)


ete-l si pe cracanel.. vrea sa mai recupereze si el ceva..
 

DeletedUser38860

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:22
am vrut sa ajut un coleg sa ia satul ala ... te rog scoate trupele din satul tau fiindca mie nu imi trebuie acel sat si e mai bine ca sa nu pierdem amandoi trupele, poti lua satul inapoi dupa aceea...
repet... mie nu imi trebuie acel sat... il iei inapoi ;)

Zdrk astăzi la ora 22:25
Am prins man. Insa exista o singura problema , materiile pentru taleri si nobili de la cine le recuperez? Zi-mi care atac al tau e cu nobil.

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:27
toate sunt cu nobili.. eu oricum iau satul ala ... am atac masiv.. dar ca sa nu pierdem trupele amandoi ... nu o sa mai trebuiasca sa faci taleri... faci direct un nobil.. dar vreau ca sa nu pierdem trupele ... ca nu cred ca iti convine sa faci si trupe si nobili

Zdrk astăzi la ora 22:27
Sa te cred , sa nu te cred?

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:28
frate am vrut sa il ajut pe ala sa ia satul... nu am stiut ca o sa il iei tu, uitate sa vezi ce sate am... nu imi trebuie un sat de 1000 de pt

Zdrk astăzi la ora 22:30
Am vazut. Uite cum facem : Dupa ce iei acel sat , eu trimit nobil imediat dupa atacul tau si il iau inapoi. E ok asa? :)

Zdrk astăzi la ora 22:32
[coord]264|479[/coord] - Am auzit ca iei satul asta ?

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:32
atacul meu ajunge pe la ora 4 ... eu nu stau sa retrag atacul la ora aia... sa stii ca ultimul atac sunt 600 topoare.. poti sa le ataci daca vrei ... nu ma intereseaza 600

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:32
da.. satul ala am sa il iau eu..

Zdrk astăzi la ora 22:33
Fii atent aici ca eu nu ma joc ! Apropo , trimite-mi niste resurse pe satul principal sa fac nobilul ! Ca altfel nu ti-l las.

EddyN1k3sSs astăzi la ora 22:35
eu nu negociez aici... tiam zis daca vrei sa ai trupe treaba ta... eu am atac masiv ... daca vrei sa nu pierzi trupele scoatele din sat ca nu le scoti pt mine..

Deci are atac masiv , da? M-a convins sa ii las satul :( .
 

DeletedUser

Faza e ca pe lumea asta eu nu mai joc :)) tineam contul ca sa pastrez legatura cu cativa prieteni :D
 
Sus