Mesaje funny

DeletedUser4133

Verbal, Oro, doar verbal :)))) Fa repede alianta sa nu apuce sa strige la tine ;))
 

DeletedUser

Chiar ma duc acum in genunchi si ma rog de ea :)))

credema eram pe jos de ras cand am vazut mesajul =)))
 

DeletedUser36524

Pentru toti fanii mei :))

Pentru toti fanii mei :D

Berthier astăzi la ora 01:10
Acesta nu este sfarsitul. Acesta nu este nici macar inceputul sfarsitului. Acesta este poate sfarsitul inceputului. (Winston Churchill)

Dragi colegi

Am sa incep acest discurs spunadu-va tuturor, ca sunteti deja ca o familie pentru mine. Dragostea pe care ati aratat-o acestui trib imi arata, respectul pe care mi-l purtati si eu va asigur ca munca pe care conducerea o depunde zilnic pentru ca voua sa va fie bine, arata cat de mult sunteti pretuiti in acest trib, The Last Legion.

Am luat de-a lungul vremii unele decizii care i-au nemultumit pe unii. Am concediat elementele slabe, si mi-am asumat vina. I-am enervat pe unii si sunt mandru de asta. Am impartit dreptatea cum am stiu. Am fost prea dur cu cativa, prea indurator cu altii dar am facut tot ce am putut sa ne mearga la toti bine, sa coexistam in pace si intelegere. Nu v-am cerut niciodata prea mult, dar v-am dat intodeauna totul. Gresesc?

Dar...

Soldati...

N-avem puteri si chip de-acum
Sa mai traim cersind mereu,
Ca prea ne schingiuiesc cum vreu
Stapani luati din drum!
Sa nu dea Dumnezeu cel sfant
Sa vrem noi sange, nu pamant!
Cand nu vom mai putea rabda,
Cand foamea ne va rascula,
Hristosi sa fiti, nu veti scapa
Nici in mormant!

(George Cosbuc)

De maine incepem lupta pentru pamant. De maine se vor ridica eroii dintre anonimi, spadele se vor deosebi de ciomege si sulitele de bet(z)e. De maine vom incepe sa cadem. De maine vom incepe sa ne ridicam. De maine vom incepe sa dam tot ce avem mai bun sau , va jur , ca peste o saptamana, nu vom mai fi pe aceasta harta. Farmati si atacati toata zona voastra, inainte sa va atacea ea pe voi. Fiti ZEI inainte sa fiti caini ! Daca e sa cadem, sa cadem cu glorie. Daca e sa invingem sa invingem cu mandrie.

Dar este oare drept
Sa mori sub ziduri si sub pietre
Pe fuga pus mereu?
Mai bine drumul cel mai greu
Pustiurile sterpe
Marsul prin muntii cei inalti
Incununati cu nori
Si scut in scut
Cu toti frati
Murim cuceritori
(Berthier - Last - L26)

De maine vreau sa vad ca dati tot ce aveti mai bun in voi. Gata cu spamul, gata cu vorbitul. Fara promisiuni, fara regrete, de maine atacam. De maine ne imbracam in glorie.

Soldati
Va mai intreb, cum v-am mai intrebat de atatea ori!!!

SOLDATI
VA VOR LIPSI ACUM CURAJUL SI HOTARAREA??
 

DeletedUser36524

Aia care ma tot iau la misto pe acest forum :)) Ii consider ca fiind fanii mei nr. 1 :p
 

DeletedUser2821

Aia care ma tot iau la misto pe acest forum :)) Ii consider ca fiind fanii mei nr. 1 :p

Te-ai facut de ras cu mesajele alea si acuma incepi sa dai intentionat astfel de mesaje ca sa arati ce ? Ca tu de fapt le dadeai la misto sau ce ? Las-o mai usor , mai bine fa o luna pauza , ca sa te uite lumea pe aici , nu e nevoie de atatea mesaje la ' misto ' sa speli rusinea.
 

DeletedUser

last@warrior astăzi la ora 10:37
Ai dori sa vi la noi an tribul [ally]FAQ[/ally] ?
Daca esti activ si ai experienta ati vom asigura un loc
unde toti suntem uniti si nimeni nu este lasat la greu .

Astept raspunsul tau .

Cu stima si respect [player]last@warrior[/player]

Destul de funny sa primeasca un intemeietor al unu trib astfel de mesaje de la un trib care este rang 2 pe L26 :eek:
 

DeletedUser

clasamentele actuale sunt egale cu zerrrrro barat , abia dupa ce vor aparea nobilii putem vorbi despre clasamente
 

DeletedUser

Destul de funny sa primeasca un intemeietor al unu trib astfel de mesaje de la un trib care este rang 2 pe L26 :eek:

last@warrior astăzi la ora 10:28
Ai dori sa vi la noi an tribul [ally]FAQ[/ally] ?
Daca esti activ si ai experienta ati vom asigura un loc
unde toti suntem uniti si nimeni nu este lasat la greu .

Astept raspunsul tau .

Cu stima si respect [player]last@warrior[/player]


iurka astăzi la ora 10:29
Imi dai conducere?

last@warrior astăzi la ora 10:30
nu se pote

iurka astăzi la ora 10:32
Atunci nu vin.

Nu esti singurul care a primit asa ceva :D
 

DeletedUser

la nivel de conducere sigur nu rezista


de aceea pana dispare protectia si inca 2-3 saptamani, clasamentele sunt mincinoase

Chiar nu ma asteptam sa urcam asa mult in clasament in perioada aceasta. Asta inseamna ca ori noi ne-am dezvoltat mai repede decat speram, ori lumea nu e asa buna precum cred eu
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
@Berthier, maresale vreau sa fac parte din armata ta :D

Acum la modul serios, triburile au nevoie de legende si de povesti. Mie mi se pare simpatic modul tau de a conduce, chiar mi-ar fi placut sa stau sa citesc povestile in tmp ce trimit gardienii la farmat. Sper sa ai si cu cine juca.


PS: Ii faci concurenta lui Cavalleras la scris povesti :|.
 

DeletedUser36524

:)) Da, asa este, ma bag in seama si eu :)) Imi place sa imi vad numele pe forum

@chevyx - poanta cu moartea caprioarei este o idee excelenta :p :)) Raman dator

@adaneur - am facut in 16 ore, doua fuziuni si jumatate si nu stiu pe unde as mai putea un jucator :D Ce nume de jucator ai?
 
Sus