METEORITII - MeTe

  • Autor subiect DeletedUser13096
  • Data de început

DeletedUser13096

Ati auzit de Pasarea Pheonix, ce-a renascuta din propria'i cenusa? Ei bine..asta vrem sa facem noi...am invatat din greseli, iar acum vrem sa ne ridicam, sa fim din nou ceea ce am fost. Politica si propaganda? Nu, e doar un anunt, mai degraba, aviz amatorilor; pe aceasta cale, chem la arme pe fostii MeTe, care au mai ramas fideli tribului si crezului nostru. Fratilor si surori, avem o misiune de indeplinit si nu ne dam batuti...
 

DeletedUser

M`am uitat acum cateva minute..
E vorba de tribul METE..are 4 membri 10000 de pct..
E pe 196 din cate`mi amintesc..
 

DeletedUser3357

M`am uitat acum cateva minute..
E vorba de tribul METE..are 4 membri 10000 de pct..
E pe 196 din cate`mi amintesc..

Asta am vazut si eu. Am crezut ca ma insel.

nu conteaza membrii sau punctele.
spor mare sa fie
 

DeletedUser

Nu prea cred ca vor ``renaste``..
Daca vor sa faca ceva..
Ar trebui sa se adune fostii membri..cei care au tinut la trib..sa dea inceput nou..toti intr`o zona..sa domine zona respectiva..poate asa vor avea vreo sansa..
 

DeletedUser

succes.
dar de ce nu ati botezat tribul "Phoenix" daca tot vreti sa renaste-ti?
 

DeletedUser

you know...respectam traditia...si numele de "mete" va fi mereu in inima noastra....si chestii dastea:)
 

DeletedUser

bafta :) dar si eu sunt de acord cu ceea ce s-a spus mai sus. sa incerci sa infiintezi un trib cu oameni raspanditi deja in zonele dominate de alte triburi e greu de tot. dar poate fi si frumos daca aceasta loialitate intr-adevar exista.
 

DeletedUser

succes.
dar de ce nu ati botezat tribul "Phoenix" daca tot vreti sa renaste-ti?

pentru k Phoenix e ocupat...e tribul "PHX"...kre din pacate s`au dus si ne`au parasit...

dar nu`i nimic...revine MeTe...de data asta vor fi cel putin 2000 de membrii...
 

DeletedUser

Eu zic ca e o pierdere de timp eu am fost in MeTe si stiu ce a fost ..frumos din partea voastra si va felicit pt tot efortul dar e prea tirziu pt.lumea 5 sa mai renasti mai ales ca cei ce au refacut tribu ...nu prea am auzit de ei...numai numele tribului imi aduce aminte in rest.....:)
 

DeletedUser13096

Eu zic ca e o pierdere de timp eu am fost in MeTe si stiu ce a fost ..frumos din partea voastra si va felicit pt tot efortul dar e prea tirziu pt.lumea 5 sa mai renasti mai ales ca cei ce au refacut tribu ...nu prea am auzit de ei...numai numele tribului imi aduce aminte in rest.....:)

pai nici n-ai cum sa auzi, pentru ca am luat-o de la capat sub alte id-uri; cel putin eu, asta am facut....

si nu e nimic prea tarziu; dar, toate la timpul lor; vazand si facand
 

DeletedUser

fiti atenti....daca pica NOI....

****...asa...prin absurd...adica...daca va pica la toti netu sau...eroare de server sau...(bla bla-uri dastea)

or sa ramana cam....600-700 de membri care nau avut oricum nicio treaba cu tribu...si raman si acu pafara....

daca cei din noul MeTe...fac invitatii masive...se scot cu cel putin 300 de membri de acolo

:D.
punct
 

DeletedUser13096

Cred c-o s-o luam usurel de data asta, pentru ca vrem sa avem timp sa cunoastem fiecare player in parte si sa formam ceva cat mai greu de distrus. Unu mi-a zis ca asta e ceva utopic, dar, nimic nu este imposibil daca vrei; n-are rost sa facem invitatii masive; e de ajuns c-am invitat toata gloria, asta doar asa, "pentru, for fun"
Cine o sa vrea sa vina, sa ceara invitatie;
 

DeletedUser12398

hahah... poate pe alta lume sa renasteti, pe l5 nu prea cred :)))

deci fa-ne sa intelegem si noi de ce tribul METE nu ar putea renaste din nou pe aceasta lume....daca stii sa te organizezi putin poti renaste imediat si cei care au fost inainte dusmanii tribului METE vor avea probleme...asta e parerea mea...mult succesMETE
 
Sus