METEORITII - MeTe

  • Autor subiect DeletedUser13096
  • Data de început

DeletedUser

imi

imi cer scuze dar ,in mete pe cati de multi jucaotri buni au fost pe atati de multi au fost jucaotri slabi,sunt care au venit in NOI si au 200 si ceva de mii de puncte si toate satele lis mixte,poti sa izic ca erau buni,cine a fost bun in METE akum e in gloria
 

DeletedUser

mai sunt si in Gloria si in academia ei destui nepriceputi doar nor fi toti 700 asa buni:)
 

DeletedUser13096

Aia nepriceputi sa ramana la ei, si aia buni sa vina la noi :) Ar fi o treaba, nu?

Serios acum, daca exista cineva care sa se ocupe si de astia mici si nepriceputi, e perfect; Si chiar am pe cineva dispus sa faca asta, adik sa tzina lectii cu si despre triburi; In alte triburi nu li se acorda prea mare atentie, sunt acolo, ca sa fie, de umplutura; Ei bine, aici n-o sa mai fie asa. Aviz doamnei Primazi;poate ma copiaza la idei si zice ca si ea face la fel..ca se poarta
 

DeletedUser7711

Dupa cate vad , presimt un viitor foarte prost daca va fi condus de tine .
 

DeletedUser7711

Dupa ao analiza mai buna asupra tribului tau ma corectez ORICARE DIN ACEL TRIB ESTE CONDUCATOR NU VETI FACE FATA UNUI RAZBOI .
 

DeletedUser

Razboi cu cine?
Nici cu un sigur player mai serios nu ar face fata tot tribu`..
 

DeletedUser2821

Mare trib vedeti sa nu ma suparati ca pana maine va desfiintez=))
 

DeletedUser14318

tot ce e posibil sa se ridice daca este condus cu cap si nu se mai greseste inca o data ca prima data si ca acuma cateva zile,momentan ati cam dat cu batu in balta alaltaieri dar poate va reveniti dupa ce va veti cunoaste mai bine diplomata,o fi ea sexi -sadica dar e cam pe langa acest joc dar eu va urez bafta in continuare
 

DeletedUser13096

................................
--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tot ce e posibil sa se ridice daca este condus cu cap si nu se mai greseste inca o data ca prima data si ca acuma cateva zile,momentan ati cam dat cu batu in balta alaltaieri dar poate va reveniti dupa ce va veti cunoaste mai bine diplomata,o fi ea sexi -sadica dar e cam pe langa acest joc dar eu va urez bafta in continuare

kiolo...shhh...nu vorbi ca sa te afli in treaba. nu eu am spus ca jucatorii pe care ii conduc sunt de tot *** ,a se scuza limbajul.
nu am sa intru in discutii aprofundate cu tine. timpul le rezolva pe toate!
 
Sus