Metode de a castiga un razboi

DeletedUser3372

Ei lasa, nu conteaza foarte mult asta :))

Dar ti-ai fi placut sa joci inainte.. Se juca mult mai fair-play.

Deci, sa inteleg ca in curand ne arati si pe lumea asta ce-ai invatat tu pe 14? :)
 

DeletedUser30118

Ce spune el nu e rau...probabil i-a spus claudiu ce a gasit la noi pe un cont care avea 50 de atacuri:)

Oricum, aparare ca aparare, dar in atac ala care le primeste in loc sa faca trupe, face cladiri:))
 

DeletedUser3372

Asta era inainte, acum vesnicul PP iti permite Managerul de cont, care-ti usureaza mult munca.. Doar resursele si timpul ce le mai pierzi.. :)
 

DeletedUser

Nu cred ca poti sa iti dai seama din ce scriu eu cum joc si cum gandesc, credema , pentru ca sunt destul de diferit

Cand jucai tu pe L14, nu era pusa in practica metoda catapultelor
Eu am invatato de la damatis care facea 150 catasi/sat
Mi s-a parut frumos si parca darama prea putin asa ca am facut 300, apoi 350 apoi 640 catasi/sat :D
Mi-a luat ceva timp sa ii fac si pe ceilalti sa intealaga anumite lucruri si vad ca acum merg bine,bine
Mai au umpic si inchid lumea

Si damatis stie de la fermata..

Interesante metodele.. :) Mai ales cea a lui sentiment.
 

DeletedUser

ma tot uit aici si nu reusesc sa imi dau seama unde am scris ca metoda sa inventat pe L14 lol ... :) serios acuma

ii ziceam lui orochimaru sa intrebe pe cineva de pe L14 ca el a jucat acolo la fel si eu(mesaju era pt. orochimaru) ... ia jucatoru asta de care zic fermata la fel a jucat si el acolo


orochimaru - deci nu ai inventat nimic nou nu ai o strategie speciala... insemana ca esti la fel oricare conducator ... atunci intreabrea este dc esti greu de citit ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ei lasa, nu conteaza foarte mult asta :))

Dar ti-ai fi placut sa joci inainte.. Se juca mult mai fair-play.

Deci, sa inteleg ca in curand ne arati si pe lumea asta ce-ai invatat tu pe 14? :)

Nu ca nu am cu cine sa joc asa aici


ma tot uit aici si nu reusesc sa imi dau seama unde am scris ca metoda sa inventat pe L14 lol ... :) serios acuma

ii ziceam lui orochimaru sa intrebe pe cineva de pe L14 ca el a jucat acolo la fel si eu(mesaju era pt. orochimaru) ... ia jucatoru asta de care zic fermata la fel a jucat si el acolo


orochimaru - deci nu ai inventat nimic nou nu ai o strategie speciala... insemana ca esti la fel oricare conducator ... atunci intreabrea este dc esti greu de citit ?

Nu ma consider special. Doar ma bucur ca sunt cativa de pe L14 care au ramas cu sechele din cauza mea :D
Roata s-a inventat dar prima data era din piatra.Acum arata mult mai bine decat atunci :D
Cam asa e si cu aceasta strategie

Totusi eu am venit cu o strategie si vad ca in afara e a mea si a lui ramos, nu prea se baga nimeni sa mai zica ceva. Doar comentarii la aceste doua strategii.

Veniti si voi cu idei. Poate mai furam si noi cate ceva :D
 

DeletedUser41991

Parerea mea e ca un razboi se castiga in primul rand cu rabdare.
 
Sus