mi-a furat CP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

salut am si eu o problema cu contul meu premium dupa cate am vazut mi-au fost transferate punctele premium la x3NNz fara ca eu sa fac acest lucru nu sunt 2-3 puncte ca sunt 1130 din cate tin eu bine minte...as dorii conducerea daca se poate sa ma ajute cu treaba asta pt ca totusi am dat un ban sa joc aici...
 

DeletedUser24788

ai lasat sitter la cineva sau cum ca altfel nu se putea decat daca ai lasat sitter sau iti mai stie cineva parola
In cazul in care ai lasat sitter nu te poate ajuta nimeni ... scrie clar "trebuie sa lasi sitter unei persoane de incredere" bafta in joc!
 

DeletedUser5809

Ca sitter nu poti sa transferi PP, doar daca a dat parola si atunci se face responsabil.

Trimite un ticket la admini si vezi daca pot sa te ajute.
 

DeletedUser

am lasat sitter doar la intemeietorul meu de trib...si lui i-am lasat in urma cu o saptamana daca nu mai mult nu cred ca el ar face asa ceva...nu las sitter la oricine...
 

DeletedUser

nu frate nu am dat la nimeni nici o parola nici un cont nu imi stie nimeni contul
 

DeletedUser

pp-ul ti l-a transferat cineva caruia i-ai dat parola , siterul doar poate activa pp pe cont nu poate si transfera catre alt cont
 

DeletedUser39696

poate a dat injumatatire ... sau poate ai o parola simpla .....
 

DeletedUser

nu am dat parola la nimeni....nici contul nimic...parola nu e chiar asa de simpla...
 

DeletedUser

asa am sa fac multumesc frumos baieti de ajutor:) bafta multa in continuare si daca mai am ceva stiu unde sa ma duc ms mult:)
 

DeletedUser

Apropo de parole, era un prunc pe triburi, prieten de-al meu si avea parola ceva de genul: "satuldelangabaiamarecumfacidreaptadintautiidesus"
:D

Sparge-o!!!
 

DeletedUser24788

daca ai program si te pricepi sa decriptezi in cateva ore contul e spart ;) ... PS asa parola lunga nu ai voie cat era maximul 32litere?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus