mic mic da fac multe :p

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17820

Ma uit asa la G-M-R -ul asta ce puternici sunt ,la un momendat nu mai au avut nevoie nici de forum si l-au sters . imi plac de ei ca sunt prieteni (asa am vazut scris la trib ) vreau si eu sa merg la ei da nu ma primeste zeiţa lor gloria pt ca sunt mic , dar poate se razgandeste ca am experienta si le refac forumul . Ce ziceti ?




propuneri!!!
Pagina: >1< [2] [3]
lau21 în data de 07.01. la ora 20:57 Citat Prelucrare Şterge
prima propunere e retragerea drepturilor la toata lumea, doar drept de invitatie si forum ascuns la uni dintre noi, si propun ca drept de conducere sa aiba max 10 persoane nu 50.
Kkody în data de 07.01. la ora 20:57 Citat Prelucrare Şterge
CORECT !
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 20:57 Citat Prelucrare Şterge
CLAR! Deci...m'am enervat rau acum :(((((
sweet.angel în data de 07.01. la ora 20:59 Citat Prelucrare Şterge
sunt de acord si eucu asta ca deja aveau o grammada de mebrii drept in conducere sinu mai stiai ce pe cine sa intrebi... [unde a disparut tot forumul?]
spedipra în data de 07.01. la ora 20:59 Citat Prelucrare Şterge
ai dreptate ...lau21 io cred ca ar trbui sa iba DREPTURI doar COMANDANTII si DIPLOMATII nu cei care au multe puncte :D ..
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:00 Citat Prelucrare Şterge
a disparut lista neagra..sa vezi acum nebunie; bine ca n'a sters rezervarile de la aliati
Kkody în data de 07.01. la ora 21:01 Citat Prelucrare Şterge
daca nu se scot drepturile inca nu e tarziu sa stii !!
Kkody în data de 07.01. la ora 21:01 Citat Prelucrare Şterge
Primazi Sa scoti cat mai urgent la toti drepturile !!!!
Kkody în data de 07.01. la ora 21:02 Citat Prelucrare Şterge
nu cred ca cineva ar avea ceva de obiecatat ca i se rad drepturile nu ?!
cobraionel în data de 07.01. la ora 21:03 Citat Prelucrare Şterge
voi ati vazut ca sant sittere din alte triburi cu drepturi complete la noi in trib //// eu nu stiu sa fi intemeiat acest trib
sweet.angel în data de 07.01. la ora 21:04 Citat Prelucrare Şterge
a disparut tot mai putin grupele generalul si rezzervarile:|sau au disparut doar la mine?:-?
spedipra în data de 07.01. la ora 21:04 Citat Prelucrare Şterge
Cine a facut asta sa stie cai un mare NESIMŢIT prea multi oameni au pus suflet in tribul asta ,au pierdut TIMP pentru noi....SI DREPT rasplata UITE....NU AM CUVINTE..
cobraionel în data de 07.01. la ora 21:08 Citat Prelucrare Şterge
cineva care nu a avut loc de lista neagra a facut asta ////parerea mea
spedipra în data de 07.01. la ora 21:10 Citat Prelucrare Şterge
cu un CONTROL amanuntit oare nu se poate afla.??? unul din trib a facuto ..asa ca STA ascuns acuma...
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:21 Citat Prelucrare Şterge
ce control amanuntit...ca nu se vede nicaieri
primazi în data de 07.01. la ora 21:22 Citat Prelucrare Şterge
scopul a fost lista neagra si jucatori banati..inclusiv sate de recuperat..
Draven în data de 07.01. la ora 21:23 Citat Prelucrare Şterge
primazi a scris:
scopul a fost lista neagra si jucatori banati..inclusiv sate de recuperat..


CLAR !
spedipra în data de 07.01. la ora 21:26 Citat Prelucrare Şterge
sigur ii mana lui ykzlcn sau NOI
spedipra în data de 07.01. la ora 21:26 Citat Prelucrare Şterge
avem caini dea lor aici in G-M-R
sweet.angel în data de 07.01. la ora 21:30 Citat Prelucrare Şterge
avem cu siguranta da nu putem invinovati pe nimeni fara dovezi...


Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:32 Citat Prelucrare Şterge
deci, lui danniell si lui doctor, sa li se dea drepturile..ca ei sigur nu's; degeaba si le'au scos; Draven, de ceneu ce sti?
spedipra în data de 07.01. la ora 21:39 Citat Prelucrare Şterge
http://www.twstats.com/ verificati aici cei care au avut drepturi ..si uitativa la TRECUTUL LOR...poate asa mergem cat de cat pe urmele lui ...
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:41 Citat Prelucrare Şterge
pai asa stim si noi cine a avut drepturi; iar trecutul nu cred ca conteaza; PS nu va uitati la al meu :))))
spedipra în data de 07.01. la ora 21:42 Citat Prelucrare Şterge
**** ce sa spun ...Dar increderea in membrii sa pierdut in TOTALITATE...au ajuns "virusii " astia sa fie si DIPLOMATI
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:46 Citat Prelucrare Şterge
eu in continuare o sa'i banuiesc pe oamenii lui mush...ca doar el se plangea cu "cat a muncit pt forumu" asta
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 21:48 Citat Prelucrare Şterge
si au fost sterse intentionat anumite teme doar ca sa ne indrepte pe noi intr'o directie gresita..parerea mea;
primazi în data de 07.01. la ora 21:54 Citat Prelucrare Şterge
draven - girez
shade - girez
bogdaluk- girez eu pentru el, il plus nu era on
stelsh - la fel
icekool - girez pentru el,nu era on
kkody - girez pentru el
giongioni- girez pentru el, nu era on
catalin 8585 - girez pentru el, nu era on
the blue - nu era on
spedipra - girez , am incredere
primazi în data de 07.01. la ora 21:56 Citat Prelucrare Şterge
ceneu, la fel- am incredre

cu siguranta mai sunt jucatori pe care nu i-am mentionat
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 22:00 Citat Prelucrare Şterge
dap; girez pentru reegele radu...era pe alt joc :))
julio love-girez
girez si pentru judecatori

mai girez pentru draven, popincalin, doctor, lau, danniell, valy44
Reegele Radu în data de 07.01. la ora 22:01 Citat Prelucrare Şterge
oups =)))) :))) multumesc shade :">.
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 22:01 Citat Prelucrare Şterge
dar, mai mentionez ca chestia cu prietenii on sau nu, nu e foarte exacta; am probe, in sensul ca eu eram pe joc azi dimineata si valy ma vedea cum ca nu's
spedipra în data de 07.01. la ora 22:05 Citat Prelucrare Şterge
**** cine si care ...posibil sa fi fost cineva care stie PAROLA NUMELE unui diplomat sia facut treaba in 5 minute si a iesit ..sa fi fost de acord cu cineva...ceva trebuie sa fi fost ..treb sa luom in calcul toate optiunile..Cei care suntem cu tribul asta de la BUN inceput nu cred ca siar putea permite o chestie de genul acesta ...
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 22:08 Citat Prelucrare Şterge
hmm..mi se pare aiurea sa fi fost cineva care stia parola si nume; plus ca astea nu se dau, si daca se dau, poate la persoane in care ai maxima incredere; si daca eu...sa presupunem c'as fi cineva din afara..si as sti vreun cont din vreo conducere a unui trib X, n'as sterge forumul...as concedia oamenii :)))
primazi în data de 07.01. la ora 22:12 Citat Prelucrare Şterge
ce stiti de acest jucator ?


21:11 primazi a modificat drepturile şi titlurile lui Ticalosul1.
spedipra în data de 07.01. la ora 22:20 Citat Prelucrare Şterge
CINEI ASTA ?? nu am mai auzit niciodata de el
sweet.angel în data de 07.01. la ora 22:22 Citat Prelucrare Şterge
nu a avut nici o problema la tribunal:-??
valy44 în data de 07.01. la ora 22:27 Citat Prelucrare Şterge
cine a facut treaba asta, eu cred ca urmareste sa ne invrajbeasca intre noi, sa ne banuim unii pe altii sa nu mai avem incredere in nimeni:((, eu personal am cerut la primazi sa i-mi stearga toate drepturile, nu mi-am patat cinstea si numele pana la varsta de 44 de ani si nu vreau nici de acum in colo si mio patez, nu pot suporta nici macar gandul ca pot fi banuit de ceva ce nu am facut pe nedrept, primazi poate confirma ca am cerut stergerea drepturilor ce le am:(((
sweet.angel în data de 07.01. la ora 22:31 Citat Prelucrare Şterge
nu te-a invinovatit nimeni pe tine:-s
valy44 în data de 07.01. la ora 22:33 Citat Prelucrare Şterge
nu trebuie sa ma invinovateasca nimeni, dar asa ma simt atata timp cat nu se stie cine a facut asta:(
sweet.angel în data de 07.01. la ora 22:35 Citat Prelucrare Şterge
atata timp cat sti ca nu ai facut nimic ar trebui sa stai linistit.nu iti face grji:)


Shadeonyou în data de 07.01. la ora 22:36 Citat Prelucrare Şterge
cred ca intr'un fel sau altul, toti care de fapt nu am facut nimic ne simtim asa
valy44 în data de 07.01. la ora 22:38 Citat Prelucrare Şterge
dar poate unii ma banuiesc, la asta ma gandesc si nu as vrea sa mi se aduca acuze, asta si urmareste cel care a sters de pe forum, sa ne banuim intre noi
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 22:41 Citat Prelucrare Şterge
nu cred; de exemplu eu am o lista intreaga de persoane pe care nu le banuiesc, primazi la fel, tu ai..si tot asa; si din toate listele astea, facem una intreaga, si vedem cine lipseste
sweet.angel în data de 07.01. la ora 22:42 Citat Prelucrare Şterge
ingenios:-?
popicalin în data de 07.01. la ora 22:45 Citat Prelucrare Şterge
si VERIFICARILE JUCATORILOR au disparut X(X(X(....daca se afla cine a fost ma anuntati...atac ku tot ce am ~X(...kiar m-aa enervat kestia asta...am pierdut ore intregi la jucatori mari fara CP sa le *** Fisa si akum unu sterge tot ! innebunesk !!!!!!!!!!!!
valy44 în data de 07.01. la ora 22:50 Citat Prelucrare Şterge
fara probe concrete, fara a sti sigur cine a facut asta, nu cred ca il vom afla vreodata , si nu cred ca exista vreo posibilitate sa il depistam, pe asta se bazeaza si cel ce a facut ce a facut
spedipra în data de 07.01. la ora 22:52 Citat Prelucrare Şterge
da ,acea persoana in sinea sa poate sa se considere o NULITATE un om care este un tradator,si pe un simplu joc si in viatza reala ...care are 2 fete....Halal de el...
geticul în data de 07.01. la ora 23:26 Citat Prelucrare Şterge
pana nu decidem sa avem o echipa f restransa de moderatori nu facem nimic

a disparut si regulamentul cu ghidurile.
spedipra în data de 07.01. la ora 23:28 Citat Prelucrare Şterge
multa munca in ZADAR cam asa sar defini ..:( GETICUle te rog sa refaci hartile cu pozitionarea noastra ca ne sunt de folos ..multumim
Shadeonyou în data de 07.01. la ora 23:28 Citat Prelucrare Şterge
mda...avem de lucru fratilor; nu uitati, pe 10 avem o intalnire la bucuresti; cine poate sa ajunga...chiar il rog..ca avem o groaza de discutat
fabyanna în data de 07.01. la ora 23:29 Citat Prelucrare Şterge
asta din conducere e mai mult ca sigur ca vad ca si de aici au disparut topicuri
stiu ca spuneti ca acu m-am trezit si eu dar de cand am intrat nu mai gasesc nimic si caut ca si voi un vinovat
geticul în data de 07.01. la ora 23:32 Citat Prelucrare Şterge
spedipra a scris:
multa munca in ZADAR cam asa sar defini ..:( GETICUle te rog sa refaci hartile cu pozitionarea noastra ca ne sunt de folos ..multumim


hartile le pun repede, ca le mai am pe server. dar vad cva hartile mai sunt. cele de pe grupe.

dupa ce le pun imi iau toate drepturile. nu mai am nevoie de munca in zadar.
Prelucrarea geticul în data de 07.01. la ora 23:35
Danniell astăzi la ora 00:38 Citat Prelucrare Şterge
Acum intreb si eu asa intr-o doara. Nu vreau sa acuz pe cineva fara sa fie vinovat. Dar pe ticalosul1 il stie cineva bine??
Trib vechi Trib nou Timp
M.I.R. G-M-R 2008-11-14 02:05:38
NOI M.I.R. 2008-06-15 04:18:11

Daca gresesc va rog sa ma scuzati, dar acum pot spune ca o suspectez chiar si pe mama, dumnezeu s-o odihneasca!
valy44 astăzi la ora 00:43 Citat Prelucrare Şterge
cine la invitat, ma gandesc ca il cunoaste
Shadeonyou astăzi la ora 00:44 Citat Prelucrare Şterge
e din MIR...il stiu eu cat de cat...adica..nu prea ca n'am ** vreodata cu el; dar stiu ca rodeo i'a dat drepturile de moderator si secret
valy44 astăzi la ora 00:48 Citat Prelucrare Şterge
are doar drept de invitatie si de circulara, nu cred ca ar fi putut sterge teme de forum
lau21 astăzi la ora 00:49 Citat Prelucrare Şterge
e prima oara cand il vad pe ticolusul asta si nu am idee cine ia dat drepturi :|..

eu sincer cred ca e cineva din fostul MIR care a plecat sau care va pleca, jucatori pe care nu ii cunosc si nu am auzit de ei, pentru ca azi dupa ce sa postat faza cu jucatori din MIR la cateva ore presupun, au disparut temele, si acum sa cam plecat in MIR la greu, cu parere de rau vreau sa propun ruperea aliantei cu ei, de fapt trebuia facuta mai de mult, eu unul renunt la partea cu vobra buna si intelegere si mila si ce o mai fi, o sa fiu neiertator si nu ma mai rog de nimeni, prea mult timp am pierdut cu toti si numai noi stim cat ne-am chinuit sa facem totul ca sa vina unul si sa isi bata joc de noi, chit ca iesim din lumea asta dar macar sa fie cu fruntea sus, deja numai pot si numai am rabdare si nici timp nu prea mai am sa stau sa dau explicatii la incepatori si copiii si ce or mai fi, sunt super suparat, sper sa plece cineva in MIR de prin zona mea ca nu iert .

si sa nu mai pun si cate nopti am stat sa ba sa apar pe nu stiu cine, ba sa rezolv conflicte si altele.. deja m-am saturat.

imi pare rau daca am suparat pe cineva dar asta e. treab cu stersul putea sa fie oricine nu pot sa ma gandesc la nume pentru ca am incredere in destul de multe persoane ..
Kkody astăzi la ora 00:50 Citat Prelucrare Şterge
Author a scris:
valy44 în data de 07.01. la ora 22:38
dar poate unii ma banuiesc, la asta ma gandesc si nu as vrea sa mi se aduca acuze, asta si urmareste cel care a sters de pe forum, sa ne banuim intre noi


pe valy il stiu de la inceputul meu ca jucator pe triburile si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva .. plus ca a fost si in tribul meu ..
lau21 astăzi la ora 00:53 Citat Prelucrare Şterge
in momentul asta il caut pe ticalos ala sa vad cine la invitat chit ca stau toata noaptea , sper sa il gasesc si ala de la invitat si ia dat drepturi sa dea explicatii.
Shadeonyou astăzi la ora 00:53 Citat Prelucrare Şterge
valy44 a scris:
are doar drept de invitatie si de circulara, nu cred ca ar fi putut sterge teme de forum


acum da..i le'am luat eu

 

DeletedUser

daca ziceai ceva de triburile care conteaza poate citea cineva...da de GMR putine lume ii interesata.....poate moderatorii citesc si dupa il inchid topicu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus