MIR vs. TWP

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Titlu Tribul Marele Imperiu Roman a declarat război tribului TribalWarsPlayers!

Expediat mai 04, 2015 00:53:41

Tribul este acum în război cu Marele Imperiu Roman!

Nume război: MAREA PLICTISEALA

Declaraţie:
MAMA MI-A SPUS SA NU AM INCREDERE IN STRAINI


Cum era vorba aia ... fie ca cei mai buni sa castige? :))

Later Edit: Am uitat sa mentionez.. vrea cineva invitatie in maretul razboi? :))

Later Edit 2: Mergem cu MIR in frunte:

[video]https://youtu.be/zjbvYvX5ZoE?t=3m22s[/video]
 
Ultima editare:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tocmai de aia ma gandeam sa mai aduc inca vreo 2 triburi pe langa...
Ori suntem magazin serios cu piata de desfacere mare, ori ne limitam la cateva sate marunte ? :(
 

DeletedUser523

MIR nu trebuie sa le cumpere satele celor din TWP deoarece au deja Nobili si le pot cuceri ;) TWP sunt un trib micut si fara Nobili asa ca vom vedea cat de bine se vor apara ;)
Nu inteleg cu ce i-au suparat pe MIR asa de tare incat acestia din urma s-au vazut nevoiti sa le declare razboi in mod oficial
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Dupa lupte seculare, care au durat cateva minute, am reusit sa iau legatura cu cineva din MIR.
Concluzia finala este ca: trebuia sa devina ceva mai "interactiva" harta.
Oficial, ne merge bine...
Cei din urma (a se citi TWP) erau intrati pentru PP si staguri pe 44, dar daca am dat si de ceva interesant, hai sa mai stam putin prin zona. N-am mai intalnit de mult o harta fara razboaie prestabilite si castigatori oficiali, de la pre-inregistrare (gen L43) :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Din pacate, impotriva jucatorilor ca tine, nu ma descurc singur, niciodata. :(

Lasa arogantele pe aici si fugi pe 43 sa iti pazesti satele, ca te ataca vreun barbar si nu o sa observi la timp, sa iti notezi atacul.

Statistic vorbind, ai idee despre ce e vorba?

Sau.. doar presupui ?
 

DeletedUser24343

MIR nu trebuie sa le cumpere satele celor din TWP deoarece au deja Nobili si le pot cuceri ;) TWP sunt un trib micut si fara Nobili asa ca vom vedea cat de bine se vor apara ;)
Nu inteleg cu ce i-au suparat pe MIR asa de tare incat acestia din urma s-au vazut nevoiti sa le declare razboi in mod oficial

Razboiul a fost declarat deoarece nu ne plac discutiile de pe forumul extern.
 

DeletedUser523

Am inteles. Insa acum ati facut sa apara si mai multe discutii :) devil32 se pare ca are chef de discutii si asta nu e un lucru rau, zic eu :)
Astept sa vad primele ziduri cazute, sate cucerite si apoi discutii despre luptele date ;)
 

DeletedUser42663

De unde atatea ziduri cazute sau sate cucerite ...
Cei din MIR au stat 4 zile dupa Alex sa le bage pp-uri .. A bagat 6,000 pp-uri doar in 20 membrii :))))
D-aia a si ramas in urma .. I-a luat fata klemar..(facepalm)
 

DeletedUser523

si alea 6k PPuri in ce s-au dus? nu-si vor arata roadele in curand? :)
ce coleg de treaba oricum! ;) ati vrea si voi asa un coleg, nu? :p
daca MIR se uneste cu Ceata castiga lumea detasat :D
 

DeletedUser45492

Ar trebui sa se bage o regula ca doar triburile din top25 sa isi poata face topic .
Parerea mea este nu meritati atata atentie , pe care o veti castiga in urma unui simplu topic pe aici si ca ar trebui sa va dati mai anonimi pentru ca sunteti aproape inexistenti.
Ca trib de pe locul 1 presupun ca v-au declarat razboi doar cu gandul sa-si faca statistica de pe voi , nu ca ati fi cine stie ce trib .
 

DeletedUser24343

De unde atatea ziduri cazute sau sate cucerite ...
Cei din MIR au stat 4 zile dupa Alex sa le bage pp-uri .. A bagat 6,000 pp-uri doar in 20 membrii :))))
D-aia a si ramas in urma .. I-a luat fata klemar..(facepalm)

Nu mai vorbi prostii fata draga, esti total pe langa :) Cei din MIR avem si noi bani sa ne cumparam pp-uri daca ne trebuie. Este o vorba inteleapta : "Inainte sa "deschizi" gura asigura-te ca e si creierul conectat!". Grija noastra o aveti? Tare va roade ca suntem pe primul loc :) Asta numai la romani se intampla, cand unul se ridica vin ceilalti sa-l traga in jos.
 

DeletedUser24343

Ar trebui sa se bage o regula ca doar triburile din top25 sa isi poata face topic .
Parerea mea este nu meritati atata atentie , pe care o veti castiga in urma unui simplu topic pe aici si ca ar trebui sa va dati mai anonimi pentru ca sunteti aproape inexistenti.
Ca trib de pe locul 1 presupun ca v-au declarat razboi doar cu gandul sa-si faca statistica de pe voi , nu ca ati fi cine stie ce trib .


Nu, nicidecum, am declarat razboi doar sa aratam ca noi lovim pe cei care ne au grija si cand lovim nu iese asa frumos pentru victime. Noi nu avem grija nimanui, dar vad ca suntem pupati prin toate partile de invidiosi :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ar trebui sa se bage o regula ca doar triburile din top25 sa isi poata face topic .
Parerea mea este nu meritati atata atentie , pe care o veti castiga in urma unui simplu topic pe aici si ca ar trebui sa va dati mai anonimi pentru ca sunteti aproape inexistenti.
Ca trib de pe locul 1 presupun ca v-au declarat razboi doar cu gandul sa-si faca statistica de pe voi , nu ca ati fi cine stie ce trib .

Si o sa si faca statistica de pe urma noastra, in caz ca te interesa asta. Dar, nu pentru ca ai ghicit in cafeaua de dimineata, ci pentru ca asa vrem noi (probabil).

Domnia ta (adica TU), consideri ca purtand un nume care nu te reprezinta, esti in masura sa judeci un trib dupa pozitionarea in clasament ?

Parerile pertinente, ar fi cu mult mai mult de apreciat aici, decat arogantele unor vedete.

Revenind la statistici, ca sa nu fiu off-topic, tin sa precizez ca mi se clatina o caramida din zid.

Grija mare sa nu loveasca vreun lancier ratacit, dupa resurse. :(
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Si o sa si faca statistica de pe urma noastra, in caz ca te interesa asta. Dar, nu pentru ca ai ghicit in cafeaua de dimineata, ci pentru ca asa vrem noi (probabil).

Domnia ta (adica TU), consideri ca purtand un nume care nu te reprezinta, esti in masura sa judeci un trib dupa pozitionarea in clasament ?

Parerile pertinente, ar fi cu mult mai mult de apreciat aici, decat arogantele unor vedete.

Revenind la statistici, ca sa nu fiu off-topic, tin sa precizez ca mi se clatina o caramida din zid.

Grija mare sa nu loveasca vreun lancier ratacit, dupa resurse. :(

vedeta asta e cu 10clase peste tine bai in tot ce tine de triburile ,ai dat fail pe 43 si ai aparut sa plangi aici?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Eram sigur ca apare si catelul de odaie.

OOO, salut alex2peu!! Tot respectul, BO$$!!

Fail-ul meu pe 43 e putin diferit fata de al tau. Eu inca sunt pe harta si mai am aproximativ 500 de jucatori care au incredere in deciziile luate de mine, datorita felului meu de a fi.

Tu cu ce spuneai ca te lauzi pe tema dedicata lumii 43?? Ca te chinuiai sa iei un barbar si nu te-au lasat colegii mei sa ajungi cu nobil pana la el ??

Ahh , asta da valoare!

Daca si cel pentru care facusem postarea de mai sus, e la fel ca tine.. as aprecia daca v-ati lua amandoi cate un scaunel si sa priviti de pe margine cum evolueaza hartile, pentru ca va bate jocul asta.


Later Edit: Cu toate ca asta nu tine de razboiul MIR vs. TWP, ma intreb ce cauta o "valoare inestimabila" a acestui joc in trib la mine?
Cel care nu a vrut niciodata sa joace in TOP, dar a fost dat afara dintr-o extensie si s-a refugiat in SP@RT@
Toate vedetele de pe extern sunt la fel ca tine?? Ca nu am timp sa va urmaresc pe toti:

Triburile.ro Profil Jucător: alex2peu (tribe changes)

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Ganja 21st January 2015 - 16:31:21 0
Ganja ARC 02nd February 2015 - 22:25:48 440
ARC ROM 2 23rd February 2015 - 19:33:00 2,518
ROM 2 Nimeni 01st March 2015 - 16:21:08 3,624
Nimeni NHOG 04th March 2015 - 13:19:16 3,747
NHOG TOP S 28th March 2015 - 19:13:23 7,207
TOP S Nimeni 28th March 2015 - 20:13:37 7,207
Nimeni SP@RT@ 29th March 2015 - 16:14:05 5,571
SP@RT@ 300-1 02nd April 2015 - 00:17:41 1,529
300-1 Nimeni 10th April 2015 - 09:14:28 36
 
Ultima editare:
Sus