Miri cauta trib :-??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Exact, caut trib...promit sa sterg din mesajele private pentru a-mi putea trimite numeroasele voastre propuneri de intrare in trib :D
Nu vreau un trib cu o mentalitate "comunista", ma plictisesc repede si renunt la lumea respectiva.

O zi buna!
 

DeletedUser

Daca mesajul tau are o urma de ironie, vreau sa iti zic ca am primit multe mesaje de intrare in trib inainte sa deschid acest topic :)
 

DeletedUser

Nu FOST IRONIE! pur si simplu stiu ca ai primit multe, si sper sa il alegi pe cel mai tare:D
 

DeletedUser

Nu trebuie sa strigi in gura mare, nu stiu multi chestia asta :( vad ca sunt "senior member" si cred ca sunt bun.

PS: te prind eu pe speed :p

Am vrut si eu sa fiu de ajutor triburilor mari ce si-au anuntat prezenta pe 17
Cine are nevoie de asa jucatori ca Miri? :p
 

DeletedUser

Pai , spune-ne ceva despre tine ? Ce stii sa faci ? Vrei sa te caute astia doar pentru ca ai nick-ul MirifiCu ?
 

DeletedUser


Domnule, vai de capul tau :) de ce sa te iei dupa twstats cand vrei sa afli cum se descurca un jucator? te-ai gandit ca poate unii nu au timpul necesar sa joace pe mai multe lumi sau chiar sa joace un timp indelungat pe o singura lume? stiu, e greu sa te gandesti ca majoritatea oamenilor au si o viata in afara acestui joc.
Nu iti pot arata ce am facut pe lumile normale pana acum (deoarece am renuntat la toate), dar rundele speed raman in amintirea tuturor.Aproximativ 10 runde castigate (majoritatea pe .net, cand tu probabil nici nu auzisei de acest joc).
 

DeletedUser

lasal ca a gresit =)) mirificule daca nu gasesti ceea ce nu cred poti venii la mine in trib :))
 

DeletedUser

Domnule, vai de capul tau :) de ce sa te iei dupa twstats cand vrei sa afli cum se descurca un jucator? te-ai gandit ca poate unii nu au timpul necesar sa joace pe mai multe lumi sau chiar sa joace un timp indelungat pe o singura lume? stiu, e greu sa te gandesti ca majoritatea oamenilor au si o viata in afara acestui joc.
Nu iti pot arata ce am facut pe lumile normale pana acum (deoarece am renuntat la toate), dar rundele speed raman in amintirea tuturor.Aproximativ 10 runde castigate (majoritatea pe .net, cand tu probabil nici nu auzisei de acest joc).

Mincinosul!!!Mincinosul!!! :D
 

DeletedUser

Aproximativ 10 runde castigate (majoritatea pe .net, cand tu probabil nici nu auzisei de acest joc).

Esti extraordinar domnle' ce sa mai ... jos palaria . Sarumana' ! Vezi ca YaKuZa inca mai recruteaza :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus