Miri cauta trib :-??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Esti extraordinar domnle' ce sa mai ... jos palaria . Sarumana' ! Vezi ca YaKuZa inca mai recruteaza :)

Sunt sigur ca te potrivesti mai bine acolo decat mine...chiar si ei au ce sa te invete.

@Iurka: Asa e, mint :p am castigat mai mult de 10 runde.
@little: ma voi gandi, deja am 4-5 propuneri foarte tentante.
@NMircea: promit sa ma gandesc serios si la propunerea ta, nu este nevoie de atatea pm-uri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt sigur ca te potrivesti mai bine acolo decat mine...chiar si ei au ce sa te invete.

Gata boss nu te mai enerva :) , de acum in colo o sa tin minte ca esti bun : Mirificul speed-ului . Sunt deja in YaKuZa , nu vezi ce mult ma iubeste Scorpios ?!
 

DeletedUser

Esti extraordinar domnle' ce sa mai ... jos palaria . Sarumana' ! Vezi ca YaKuZa inca mai recruteaza :)

prietene , cand nu sti despre cine este vorba , taci !;)
daca nu vrei sa dai log out de pe forum si sa zici "m-au luat unii la misto:eek::mad:"

chiar nu ai simtul umorului :p
 

DeletedUser

Gata boss nu te mai enerva :) , de acum in colo o sa tin minte ca esti bun : Mirificul speed-ului . Sunt deja in YaKuZa , nu vezi ce mult ma iubeste Scorpios ?!

Nu ma enervez, nu am motive.Dar cand un jucator nou vine si iti tranteste in fata un link catre twstats, fara sa stie istoria unui jucator/trib, mi se face scarba si simt nevoia sa raspund.
 

DeletedUser26998

Dupa cum am mai spus,e un noob...Nu stie nimic :rolleyes:
Aici iti dau dreptate. Oricum MirifiCu am eu o propunere pentru tine (vorbim pe ym), doar sa te ti de lume nu cum faci tu de felul tau ca te lasi inainte de 3k puncte. :|
 

DeletedUser

Nu promit nimic, dar fac tot posibilul sa nu renunt.
Pe ym nu am mai intrat de mult dar o sa intru sa vorbim.
 

DeletedUser26998

Iar pentru cei care tot comenteaza de MirifiCu, cand voi habar nu aveati ce era aia Triburile, el era unul din elita romana de pe .net pe SDS.
Take a look:
Speed Ranking #22 Round 22
Speed Ranking #41 Round 38
Speed Ranking #38 Round 36
Si lista poate continua. Eu unul sunt mandru ca am avut placerea sa joc pe SDS pe .net alaturi de el si alti jucatori mari romani si straini. Asa ca ciocu mic pustilor, pune-ti mana si invatati triburile, apoi deschideti pliscul.
 

DeletedUser

Aici iti dau dreptate. Oricum MirifiCu am eu o propunere pentru tine (vorbim pe ym), doar sa te ti de lume nu cum faci tu de felul tau ca te lasi inainte de 3k puncte. :|

Propunere legata de L17? :D Pai mai duda, faceai gura pe forum ca sunt naspa setarile, etc etc...Dar daca ai de gand sa intrii, sa'mi spui si mie.

Avem nevoie de o academie!
 

DeletedUser

Sunt sigur ca te potrivesti mai bine acolo decat mine...chiar si ei au ce sa te invete.

@Iurka: Asa e, mint :p am castigat mai mult de 10 runde.
@little: ma voi gandi, deja am 4-5 propuneri foarte tentante.
@NMircea: promit sa ma gandesc serios si la propunerea ta, nu este nevoie de atatea pm-uri.

Eu cred ca ai primit.
 

DeletedUser

@skem
prietene , cand nu sti despre cine este vorba , taci !

Prietene nu am spus nimic , eventual am scris ! (esti fan Mircea Badea ? ala era cu ,,prietene" la toata lumea ! )

daca nu vrei sa dai log out de pe forum si sa zici "m-au luat unii la misto"

Si dupaia vrei sa si plang ?

chiar nu ai simtul umorului

Stiu !

@MirifiCu
Nu ma enervez, nu am motive.Dar cand un jucator nou vine si iti tranteste in fata un link catre twstats, fara sa stie istoria unui jucator/trib

Ce ai vrea sa fac daca nu stii sa-ti faci reclama ? Nu puteai matale sa ne spui ca esti al' mai bun de pe speed ? Sau esti asa celebru incat trebuie sa te cunoasca toti ?

mi se face scarba si simt nevoia sa raspund.

Vrei o punga sa te usurezi ? :)

@-crazy-
Iar pentru cei care tot comenteaza de MirifiCu, cand voi habar nu aveati ce era aia Triburile, el era unul din elita romana de pe .net pe SDS.
Take a look:
Speed Ranking #22 Round 22
Speed Ranking #41 Round 38
Speed Ranking #38 Round 36
Si lista poate continua. Eu unul sunt mandru ca am avut placerea sa joc pe SDS pe .net alaturi de el si alti jucatori mari romani si straini. Asa ca ciocu mic pustilor, pune-ti mana si invatati triburile, apoi deschideti pliscul.

Bine ca ne-ai luminat ! Daca suntem pusti cum spui tu , trebuie sa invatam la scoala , nu triburile !

Eu unul sunt mandru ca am avut placerea sa joc pe SDS pe .net alaturi de el si alti jucatori mari romani si straini

Si Basescu ar fi mandru de voi ! Partidul se bazeaza pe voi ;)
 

DeletedUser4833

Wselwulf vai de steaua ta........eu unu' am auzit de mirificu ,dar de tine nu a auzit nimeni,
el juca cand tu habar nu aveai ca exista asa ceva[triburile]
 

DeletedUser

@Wselwulf: te-ai facut destul de ras, deja multi jucatori cunoscuti ti-au spus tot ce era de spus...mai bine te retragi in liniste de pe forum, au mai existat si altii ca tine care au fost exterminati usor si rapid :rolleyes:

Ce ai vrea sa fac daca nu stii sa-ti faci reclama ? Nu puteai matale sa ne spui ca esti al' mai bun de pe speed ? Sau esti asa celebru incat trebuie sa te cunoasca toti ?

Orice jucator cat de cat respectat de pe triburile ma cunoaste, nu pentru ca as fi eu al dracului de bun, doar pentru ca in 3 ani sigur trebuie sa ma observi macar o data si sa vezi ce spun ceilalti despre mine...deasta nu imi fac publicitate, pentru ca nu ma intereseaza propunerile unor jucatori care vor triburi doar pentru ca e la moda.

Vrei o punga sa te usurezi ?

Tu te usurezi in punga?
 

DeletedUser

mirificule eu mai bine taceam si nu ai spuneam lui! nu trebuie sa-i demosntrezi lui ce jucator esti::D cei mai vechi te cunosc printre care si eu si daca nu ma insel am si jucat impreuna vreun speed 2 ca si eu jucam 2 ore si ma plictiseam.

Deci ia si cautati un trib si nu mai vorbi cu cei care nu te cunosc parerea mea
 

DeletedUser

@Wselwulf: Prietene,nu asculta ce spun astia...Toate conturile astea ( MirifiCu,-crazy-,little bad,v a l j a n ) sunt,de fapt,ale uneia si aceeasi persoane...
E un mincinos,nu stie sa joace triburi
Crede-ma,stiu eu ce spun :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus