Miss Forum Triburile.ro

cine ar trebui sa castige cea mai asteptata proba?

  • justme88

    Voturi: 22 8,6%
  • crazy-catutza

    Voturi: 9 3,5%
  • broken.wings

    Voturi: 3 1,2%
  • RockGirl

    Voturi: 8 3,1%
  • Planeta Soarelui

    Voturi: 70 27,5%
  • Miss Piggy

    Voturi: 35 13,7%
  • BeautyAna

    Voturi: 33 12,9%
  • Kohtaus

    Voturi: 3 1,2%
  • Ingerasa

    Voturi: 72 28,2%

  • Total votanți
    255
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))))) Cate emotii pt un concurs pe net...mai lipseste sa ziceti..."Multumesc parintiilor ca m-au sustinut...si voi sustine pacea mondiala " :))))) no offence :))
 

DeletedUser

am zis ca multumesc parintilor...iar despre pace..intr-un joc de razboi.....
 

DeletedUser

felicitari oana....! Iar :D Dar uite:
De la
10web.jpg



pentru Miss Piggy, Falfaiala placuta catre

Aripi.jpg
 

DeletedUser

Si de la mine, pentru ca tot nu a oferit nimeni pana acum...uite...
tiarra_front.jpg
sper ca-ti place daca nu, sugrum bijutierul si-l pun sa faca alta :)
 

DeletedUser

waterlily_tiara.jpg


sau mai avangardista decat a adei:D miss piggy intotdeauna a fost avangardista:D
 

DeletedUser

Ar trebui sa fii fericita.. eu nici macar amenintari pe privat nu primesc...
 

DeletedUser

Multumesc Ada, multumesc Adi si Teo, multumesc Sexy (chiar daca esti si sadica) si mai ales Nihilius(Y2hpYXIgY3JlZGVhaSBjYSB0ZS1hbSB1aXRhdD8gbWFpIGVzdGkgZ2Vsb3M/IA==)

PS. astept sa intre si domnul somut si pe urma vorbim de marea cea mare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o sa te vezi, stai linisitita.... eram sigur ca se aleg cand sunt io plecat ;)

maine vorbim ce si cum, ok ?
 

DeletedUser

Eu inteleg ca te superi.. si in sadismul tau imi dai warm/ban chestii din astea.. dar tot ce vreau este sa nu fiu provocat... si domnisoara.. iggy doreste cu insitenta nr meu de telefon

amice, ai profitat de faptul ca am fost plecat 4 zile si n-am avut cum sa-ti dau peste bot ? well, am revenit. ai grija la bojoci ca poate ma-'nervez si iar arunc cu paginile in tine...

pana acum am vazut ca fetele te-au lasat in pace. o fi, poate, din spiritul de fronda cu cei cu parul lung ca si ele... desi ma indoiesc ca vreuna si-ar da cu ulei pe el (de unde si cantitatea neglijabila care ti-a mai ramas). dar de la o vreme, am vazut ca le-a cam ajuns si pe ele...

iar am citit vreo cateva (pppfff, mult mai scrii despre tine, baiatule... e clar, duci lipsa de bagare-n seama) post-uri de-ale tale visand frumos la viata ta de neinteles ratat... data trecuta ti-am lansat o provocare: unde, cand si pe ce tema vrei tu. daca mai vad ca spamezi thread-urile unde-s implicat, ai cuvantul meu ca fac tot forumu' sa aiba crampe in zona stomacala de ras de tine....
 

DeletedUser1079

Pentru ca au fost niste zvonuri legata de o implicare a mea in concursul propriu-zis vreau sa infirm pe aceasta cale orice implicare in sustinerea unei candidate. Pentru a intelege mai bine pot spune chiar ca am votat la primele doua probe cu ingerasa, la a treia cu Planeta Soarelui si la a patra cu frumoasa Ana (chiar daca in spatele ei ar fi un utilizator mascul, paros, beat si mai stiu eu cum:D). Condeiul meu scrie doar pentru cititori, pentru cititoare si pentru a "combina" domnite, nu pentru scopuri absconse.
Felicit castigatoarea si arunc manusa misterilor ;)
 

DeletedUser6681

amice, ai profitat de faptul ca am fost plecat 4 zile si n-am avut cum sa-ti dau peste bot ? well, am revenit. ai grija la bojoci ca poate ma-'nervez si iar arunc cu paginile in tine...

pana acum am vazut ca fetele te-au lasat in pace. o fi, poate, din spiritul de fronda cu cei cu parul lung ca si ele... desi ma indoiesc ca vreuna si-ar da cu ulei pe el (de unde si cantitatea neglijabila care ti-a mai ramas). dar de la o vreme, am vazut ca le-a cam ajuns si pe ele...

iar am citit vreo cateva (pppfff, mult mai scrii despre tine, baiatule... e clar, duci lipsa de bagare-n seama) post-uri de-ale tale visand frumos la viata ta de neinteles ratat... data trecuta ti-am lansat o provocare: unde, cand si pe ce tema vrei tu. daca mai vad ca spamezi thread-urile unde-s implicat, ai cuvantul meu ca fac tot forumu' sa aiba crampe in zona stomacala de ras de tine....

postari sau afisari ... stii unde ma gasesti daca vrei ..sa iti demonstrezi ceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

danke, sadiko pentru avertizare/puncte :)

ma face sa ma abtin a ma lega de indivizi din astia, e greu drumul la vale pana la ei ;)

regards,
S
 

DeletedUser8266

Felicitar Miss Piggy...neasteptata castigatoare , dar nu si nemeritata


p.s. somut . Un fleac....lai ciuruit :))))) sau cum se spune la c.s. gg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus