Miss/Mister L34

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deja stiti destui dintre cei de pe L34, forumul comun pentru concursul de Miss/Mister L34 a fost sters de cineva care nu avea treaba si s-a gandit sa faca el una.
Desi sters, am reusit sa-i identific pe cei aflati in frunte inaintea momentului stergerii topicurilor.
Asadar am decis sa acord premiile (cele cate 300 de pp) colegilor:


MISS L34

geo44

yudu.jpg



Mister L34

catalin17181


225881_209732472391128_2052517_n.jpg



Felicitari!



PS: Am pus acest topic pe forumul extern pentru a arata si altora de pe alte lumi ca se poate face un forum comun, in care toti jucatorii de pe o lume sa-si puna poze, sa comunice intre ei, indiferent de diplomatia triburilor respective. Desi a avut un final rapid, cred ca forumul comun L34, si-a atins scopul, acela de a arata si altora din triburi inamice, ca acest joc nu se joaca impotriva unor roboti ci tot oameni sunt si-n partea cealalta. Si la fel poti purta o conversatie placuta cu adversarul, fara sa fii nevoit sa te injuri de mama focului la fiecare val de atacuri.
Inca o data multumesc tuturor participantilor si tuturor conducatorilor care au sprijinit ideea mea!

Cu respect, va saluta, Adenauer!
 
Scor reacție
209
Tipa stie karate. Vrei sa-si ia bataie zilnic? :))

Felicitari Adenauer pentru initiativa si rusine frustratului care a sters topicurile. Era de asteptat.
 
Scor reacție
209
Puteai sa dai un mesaj bre. Cred ca stia toata l34 de concursul asta. Sa nu mai zic ca au intrat jucatori de pe 32 sa le dea mesaj unora dintre concurente :)).
 

DeletedUser

Am aflat si noi ,tarziu ,oricum de nu sunt femei domnisoare pe acolo nu e intram
 

DeletedUser38225

Felicitari Adenauer pt organizare si idee si felicitari castigatorilor ! (vreau si eu nr de telefon al miss-ului :D rog pe cei din organizare sa mi-l dea:D)
Imi pare rau, ca am inchis acel forum, insa lipsa de caracter a unora a fortat aceasta miscare din partea mea. Poate mai tarziu o sa reluam acel forum si sa speram ca nu vom mai intalni astfel de caractere ca ultima data (ma refer la cel care s-a apucat sa stearga temele si concursul de pe acel forum).
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
abureala..gods n-a avut acces

Intr-un trib din familia Gods(sau cum se numea in momentul in care am facut forumul), era trecut la contact Vega(si un numar dupa nume), el a considerat dragut sa rada de mine, asa ca nu a primit invitatie, daca erai condus de el atunci nu ati putut intra.
Dar in orice caz, au fost cred vreo 20 de triburi participante.
 

DeletedUser

Deja stiti destui dintre cei de pe L34, forumul comun pentru concursul de Miss/Mister L34 a fost sters de cineva care nu avea treaba si s-a gandit sa faca el una.
Desi sters, am reusit sa-i identific pe cei aflati in frunte inaintea momentului stergerii topicurilor.
Asadar am decis sa acord premiile (cele cate 300 de pp) colegilor:


MISS L34

geo44

yudu.jpg



Mister L34

catalin17181


225881_209732472391128_2052517_n.jpg



Felicitari!



PS: Am pus acest topic pe forumul extern pentru a arata si altora de pe alte lumi ca se poate face un forum comun, in care toti jucatorii de pe o lume sa-si puna poze, sa comunice intre ei, indiferent de diplomatia triburilor respective. Desi a avut un final rapid, cred ca forumul comun L34, si-a atins scopul, acela de a arata si altora din triburi inamice, ca acest joc nu se joaca impotriva unor roboti ci tot oameni sunt si-n partea cealalta. Si la fel poti purta o conversatie placuta cu adversarul, fara sa fii nevoit sa te injuri de mama focului la fiecare val de atacuri.
Inca o data multumesc tuturor participantilor si tuturor conducatorilor care au sprijinit ideea mea!

Cu respect, va saluta, Adenauer!

Lasa vrajeala , ati vrut sa vedeti niste gagici si voi ....
 
Sus