Mnk.s Countdown...

  • Autor subiect DeletedUser48502
  • Data de început

DeletedUser48502

Nu mai aveti atac sa va innobilati jucatorii care va ies din trib? :))
 

DeletedUser48502

le-am incurcat:))))
Credeam ca puteti mai mult de atat :))) saracul Andrei ce-l mai plimbati, cand il puneti sa iasa din trib cand il puneti sa intre inapoi in trib, eu zic sa schimbati strategia ca nu tine, aici nu va bateti cu NG.....:))))) eu zic asa, sa innobilati un sat si sa asteptati recuperarile pe el ca sa spargeti si voi 1 nuke :))) asa nu tine..:))
 

DeletedUser9326

le-am incurcat:))))
Credeam ca puteti mai mult de atat :))) saracul Andrei ce-l mai plimbati, cand il puneti sa iasa din trib cand il puneti sa intre inapoi in trib, eu zic sa schimbati strategia ca nu tine, aici nu va bateti cu NG.....:))))) eu zic asa, sa innobilati un sat si sa asteptati recuperarile pe el ca sa spargeti si voi 1 nuke :))) asa nu tine..:))

ai dreptate, aici ne batem cu sickoss :))))))))))))))
=)))))
 

DeletedUser48502

Chiar ne intrebam astazi oare mai rezistam si ziua asta ?
 

DeletedUser49138

Afraid de ce esti asa suparat? Mnk.s in sus Mnk.s in jos? Ce te framanta?
 

DeletedUser48502

Felicitari Mnk.s, noroc cu cotzanul care mai sparge si el cate un cont ca altfel nu mai pupati voi sate :))
 

DeletedUser49461

nu stiu ce sa zic de Mnk, da' cred ca ii mananca de viu pe aia din united de s-au apucat sa ia barbare de 200 puncte. Se pregatesc de Mnk se pare, sa gaseasca satele mari cand ajung la ei..
 

Zone

member
Scor reacție
15
le-am incurcat:))))
Credeam ca puteti mai mult de atat :))) saracul Andrei ce-l mai plimbati, cand il puneti sa iasa din trib cand il puneti sa intre inapoi in trib, eu zic sa schimbati strategia ca nu tine, aici nu va bateti cu NG.....:))))) eu zic asa, sa innobilati un sat si sa asteptati recuperarile pe el ca sa spargeti si voi 1 nuke :))) asa nu tine..:))

Sunt doar la pp insa mi se pare amuzanta situatia, iti trageai la raspundere actualii colegi?:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Omul a fost destul de sincer din postarea lui:
Mnk.s Countdown...

A anuntat cumva cat ii va lua pana trece in Mnk :cool:
 
Sus