MnK.s vs G.A.W

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SENGA astăzi la ora 22:08
da...am ** acum si cu ceilalti din conducere..si alta solutie nu exista...decat Razboi...


Ce frumos se declara razboi in ziua de azi...of of:(


25 MnK.s 11.334.841 11.334.841 19 596.571 1139 9.952


14 G.A.W 26.967.386 49.536.602 231 214.444 5682 8.718


Cel mai bun sa castige !:D
 

DeletedUser18817

stiu....acum nu se mai declara razboi....ataca oamenii pe la spate
 

DeletedUser

Pai daca ne-au vazut putini si mici..ce au zis...astia is si noobi :D
 

DeletedUser14336

bafta mnk's pacat ca nu mai sunteti macar jumate din cati ati fost :(
 

DeletedUser

Nu ne desparteam si plecam in light daca nu se lasau toti cei 4 conducatori de joc pentru ca nu mai aveau timp :( ..dar LIGHT au fost o companie placuta.

Oricum ...merci crip :p
 

DeletedUser

Bine te-am regasit...nu mai am ban demult..dar nu am mai dat pe la rubrica asta...L6:p
 

DeletedUser

banuiesc k si din cauza ca ti-au restrictionat superiorii de pe acea vreme din LIGHT sa nu mai vorbesti pe forum in numele tribului:D. urat gest...si mi-au lipsit contradictiile cu tn:(
 

DeletedUser

imi ceri cam mult:(
niste detalii...nimic? vad ca v-au si luat un sat...v-au luat pe nepregatite?:D (asa cum e la moda...:rolleyes:)
 

DeletedUser

alex vezi ca am pretentii de la voi:D
apropo...imi poti spune pozitia tribului LIGHT fata de acest razboi? daca nu pe forum macar pe privat?:D. inca sunt nelamurit de faza aia "G.A.W academie aproape independenta":)
 

DeletedUser

pai...trebuie sa fiti buturuga mica ce rastoarna carul mare:p. e o mare responsabilitate:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

Multa bafta maniacilor ;) va urez toate cele bune si la cat mai multe sate !
 

DeletedUser

Astia au iesit ca ciupercile dupa ploaie:)...Dupa ce au crescut sub aripa lui LIGHT acuma ii tradeaza...tradatori ce sa le mai zici
 

DeletedUser14336

altu care nu stie despre ce vorbeste,de unde rasariti dragilor?
 

DeletedUser16873

lasa-l :) dragul meu Mnk.s e infiintat de mult nu i-a crescut nimeni au fost la inceput 40 cam asa apoi s-au mai rasfirat , Mnk.s era unul dintre cele mai bune triburi de pe lumea 6 sper sa isi revina acum , Sorin isi va face treaba sunt sigur! Dupa cum spuneam multa bafta Maniacilor;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus