MoD vs T-J [ Hell unleashed ]

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

După cum probabil ştiţi , în urma divergenţelor dintre membrii triburilor , şi recrutarea diverşilor inamici ai MoD-ului de către T-J , s-a ajuns la răzbel.

Partea bună e că acum avem ce ataca , partea proastă e că nu ne putem lauda cu o statistică ..

petarda.png


Din câte am observat , la T-J sunt la ordinea zile astfel de învârteli , deci vă rog : nu vreau statistici idioate în care ei recuperează un sat din 7 luate de la un jucător dat afară înainte să ajungă nobilii (era un exemplu).

În rest , succes ambelor triburi , dar mai mult T-J-ului :D

Paloma :)))
 

DeletedUser20252

Va fi un razboi de urmarit,tind sa cred ca MoD vor iesi invingatori insa niciodata nu se stie,au fost surprize mai mari pe jocul asta.

Mult succes ambelor triburi combatante,fie ca acest razboi sa tina cat mai mult :D
 

DeletedUser523

Prin urmare asa deci, T-J acum are 2 razboaie serioase, cu MoD si ~B.B~.Ferice de ei ca au ce ataca si nu se plictisesc...:)
 

DeletedUser38225

Nu subestimati tribul T-J, fiindca e un trib serios (cu nume si emblema copiate) cu jucatori seriosi ( lasi si jucatori ce alearga dupa puncte), deci e normal sa isi permita cel putin 2 razboaie serioase. SUCCESE T-J !
cat despre contul de mai sus (petardoschi)...se pare ca jucatorii buni si agresivi de pe lumile anterioare si cu o istorie ( maretul ~BW~ ), nu s-au descurcat prae bine la apararea acelui cont, le urez bafta la apararea conturilor proprii.

Lasi mor la urma, dar mor in genunchi si in chinuri.:)
 

DeletedUser

un grup de jucători din T-J au format un nou trib, care de asemeni va fi atacat în regim prioritar.

De tribul ~BRS~ este vorba.
 

DeletedUser38225

Nu cred ca invitatiile tribului MoD te privesc pe tine, dar apreciem grija, insa pe viitor iti sugerez sa ne lasi in pace,ca suntem mari si avem singuri grija de noi.
 

DeletedUser12439

Nu cred ca invitatiile tribului MoD te privesc pe tine, dar apreciem grija, insa pe viitor iti sugerez sa ne lasi in pace,ca suntem mari si avem singuri grija de noi.


ptiu drace.fir-ar dracul al dracului sa stii ca daca nu imi ziceai tu,eu nu stiam.ok.daca vrei tu ca tine sa fie.



o seara placuta
 

DeletedUser

mă , nu fiţi răi :D model2 , stai liniştit :)) recrutările din T-J sunt o mişcare tactica (ştii tu,noi ne bazăm pe puterea minţii=)) ) , nici un jucător din T-J neramânând la noi cu contul , doar cu satele :D

tu pe ce cont mai existi?
 

DeletedUser12439

bune si satele alea de ceva.

e si eu bagator de seama.scosei capu pe extern si vad ca iti suparai oamenii. dar de e tema voastra aici,eu sint doar vizitator asa ca tac si inghit nu vezi.

lasa ca va prind eu pe tarlaua mea:p

ce mai faci.
 

DeletedUser

ce să fac, mai coordonez un atac, mai destram câte un trib, mai cu şcoala, mai cu muncă , şi aşa mai departe , ca şi până acum ..

legat de colegi , stai liniştit , cătălin nu îmi este coleg .. înca :D eşti binevenit să discuţi aici cu noi :)

ps : nu vrei să joci ? am un cont gata crescut pentru tine :)
 

DeletedUser

on: bafta mod, daca e nevoie si de jos spuneti ca nu ne deranjeaza


am fi spus noi ceva , dar nu am ştiu cui .. cLm ori FaQ .. cine mai ştie :-j



LE :

a mai apărut un grup de revoluţionari , ~BW~-ul , o parte din ce a fost mai demult :D hai că , încet încet ajungem şi noi la 10 razboaie , bazate toate :>

ps: pronosticam destrămarea T-J-ului aşa cam în 2 săptămâni .. dar se pare că atacul dat a avut un efect mai mare decât ne aşteptam :D şi a fost doar primul :((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bre, dacă te întinzi puţin , ajungi :D ultima dată când ţi-am scris , m-a luat la mişto gagică'tu :)) haaaai nu negaaa !!
 

DeletedUser38714

flexule vezi cati din t-j invitati la voi.

ori sintem golani ori numai sintem

ai vazut tu pe .ro macar un trib care sa castige un razboi doar "pe harta"? fara recrutari, manarii sau ce mai vrei tu...daca da, zi-ne si noua care a fost acel razboi.


toate triburile vor sa para a fi triburi care se respecta dar eu de 3 ani de cand joc triburile nu am vazut un trib care sa fie de nota 10, trebuie sa ii intelegem pe toti, "punctele conteste" pe acest joc, mai mult decat orice...cate triburi bune nu s-au destramat din cauza unor astfel de recrutari?:p

bafta ambelor tabere !

un noob here :)

Adex "petarda" parca era jignire?! sau iti permiti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

dau o bere pentru fiecare sat luat marelui zeu suferind Kenji:)
spor la treaba
 

DeletedUser

ai vazut tu pe .ro macar un trib care sa castige un razboi doar "pe harta"? fara recrutari, manarii sau ce mai vrei tu...daca da, zi-ne si noua care a fost acel razboi.


acum la modul serios... ai citit tu prin istorie de vreun razboi care sa se fi castigat fara manarii :))??... era o vorba parca "in razboi si in dragoste orice e permis..."
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus