Moderator L13

DeletedUser

Buna ziua,incepand de astazi sunt noul moderator al L13.

Acest topic este deschis pt a face cunostinta,daca aveti ceva intrebari va stau la dispozitie in limita timpului disponibil.

Am rugamintea sa folositi topicul pt spam cand aveti chef de vorbaraie in afara temelor de pe forum,si sa folositi intotdeauna un limbaj civilizat indiferent de topicul in care scrieti pe L13!

Sper sa avem o colaborare placuta...si va urez distractie placuta pe joc si pe forum!

Ramoluad
 

DeletedUser

Multumesc pt primire :*

Intradevar,am jucat acum 1000 de ani pe L13,pt 1 luna sau 2 cred.dar asta nu da nici un avantaj jucatorilor din ~B~B~ :)
 

DeletedUser

Alin,sunt EU,nu stiu daca rea sau buna,asta veti spune voi in timp!

Gabyta....si aici?
 

DeletedUser29034

Bun venit! Poate odata venirea ta se mai anima externul si pe 13!;)
 

DeletedUser

Buna ziua,incepand de astazi sunt noul moderator al L13.

Acest topic este deschis pt a face cunostinta,daca aveti ceva intrebari va stau la dispozitie in limita timpului disponibil.

Am rugamintea sa folositi topicul pt spam cand aveti chef de vorbaraie in afara temelor de pe forum,si sa folositi intotdeauna un limbaj civilizat indiferent de topicul in care scrieti pe L13!

Sper sa avem o colaborare placuta...si va urez distractie placuta pe joc si pe forum!

Ramoluad

Nu te supara, ai 18 ani ?
 

DeletedUser

Buna ziua,incepand de astazi sunt noul moderator al L13.

Acest topic este deschis pt a face cunostinta,daca aveti ceva intrebari va stau la dispozitie in limita timpului disponibil.

Am rugamintea sa folositi topicul pt spam cand aveti chef de vorbaraie in afara temelor de pe forum,si sa folositi intotdeauna un limbaj civilizat indiferent de topicul in care scrieti pe L13!

Sper sa avem o colaborare placuta...si va urez distractie placuta pe joc si pe forum!

Ramoluad

De cand astept eu sa vina ramo pe 13...vine si ea cand nu mai joc :D:D:D
Bine ai venit bre...cat mai multe "vacante"....:p:p:p
 

DeletedUser

Sunt majora,asta e una din conditiile necesare pentru a deveni moderator.

Ba unii dintre forumisti imi spun babuta.

Bine v-am gasit :*

Vali,cine te-a pus sa te lasi de L13? :)
 
Sus