Moderator L13

DeletedUser

A jucat putin pe evil 0ne .:p

Ramona, daca e interzis prin regulament sa fii major ca sa fii moderator de ce lethal touch e moderator si are in jur de 17 ani?:)
 

DeletedUser18865

Pai practiv in regulament nu scrie sa ai cel putin 18 (sau 21) de ani.Aceasta este o conditie impusa (prin vot de catre membri forumului),pentru a deveni,nu pentru a fi.Odata ce a devenit nu vad de ce regulamentul l-ar opri sa fie admin.
 

DeletedUser

Da,pe evil )ne am jucat cam 2 luni,cred....scuze dar nu am retinut perioada exacta,iar asta se intampla acum jumatate de an(iarasi nu stiu exact) ....dar sunt blonda,asa ca nu va suparati prea tare pe mine,nu?

Ramona, daca e interzis prin regulament sa fii major ca sa fii moderator
Cred ca ai vrut sa spui ca trebuie(nu e interzis) sa fie major ;)
Despre colegul meu,nu stiu sigur ce vartsa are dar totusi cred ca are peste 18 ani,asta era o conditie pt a devenii moderator.
 

DeletedUser35749

A jucat putin pe evil 0ne .:p

Ramona, daca e interzis prin regulament sa fii major ca sa fii moderator de ce lethal touch e moderator si are in jur de 17 ani?:)


Vad ca ai o problema cu mine.Daca te-ai fi uitat la profilu meu ai fi vazut ca am 18 ani:

Mini Statistics

Date of Birth
17.09.1992 (18)
Adaugă data
19.08.2010
Total Posts
302
 

DeletedUser

Vad ca ai o problema cu mine.Daca te-ai fi uitat la profilu meu ai fi vazut ca am 18 ani:

Mini Statistics

Date of Birth
17.09.1992 (18)
Adaugă data
19.08.2010
Total Posts
302


acum cateva zile aveai 17, nu stiu cum deodata ai 18 ani:)) si stiu ca esti cam de varsta cu mine:) ca doar te cunosc bine, ai jucat parca si pe dma city un pic la un moment dat dar ai disparut , cum ai facut si pe ravenshield.nu ai fii ajuns moderator daca nu te baga kimosabe;) .Apropo stii regulamentu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Aline nu stiu de unde ai scos chestia aia cu "acum cateva zilea aveai 17", uitate la postu asta, exact la data in care a fost postat poate o sa te convingi in sfarsit ca nu am 17.
DMA City? nu am auzit de asta pana acum, pe ravenshield da am jucat si i-am explicat nuriei problema nu am disparut pur si simplu.
Nici pe asta cu Kimosabe nu stiu de unde ai scoso, nu am mai vorbit cu el de 1 luna si ceva, si atunci ne ziceam doar ce mai faci si cam atat.
Regulamentul cred ca il stiu destul de bine.

O seara placuta.
 

DeletedUser17308

acum cateva zile aveai 17, nu stiu cum deodata ai 18 ani:)) si stiu ca esti cam de varsta cu mine:) ca doar te cunosc bine, ai jucat parca si pe dma city un pic la un moment dat dar ai disparut , cum ai facut si pe ravenshield.nu ai fii ajuns moderator daca nu te baga kimosabe;) .Apropo stii regulamentu?

sunt si eu vreun pui de smecher ?:) de unde sa il bag eu pe lethal moderator?:)
 

DeletedUser

Penibil rau esti... poate vrei sa bagi capul in nisip vreo doua luni acum.

ai invatat jocul sau nu ai atacuri de ti-ai facut aparitia pe extern?poate o sa fie iar vreun organizat pe tine pe l21 si o sa miauni dupa sprijin si o sa dispari subit pana la urmatoarea lume, te bagi ca tanga ca de obicei, veziti omule de treaba ta!
 

DeletedUser

Va multumesc frumos ,sunteti amandoi niste "scumpi" !

Asta a fost prima abatere,a doua nu va avea acelasi final.

V-ati uitat macar unde postati ? Vi se pare ok ca la topicul unde am vrut sa cunoasteti omul care trebuie sa fie mediator la orice conflict aparut intre jucatorii L13 sa incepeti cu atacurile la persoana?
Eu consider ca nu merit aceasta lipsa de respect,nu atata timp cat v-am aratat respect. Nu vreau sa ajunga L13 singura lume unde intru sa dau ban-uri si warn-uri. Dar daca asta doriti asta veti avea!

Considerati acest mesaj ultimul avertisment,nu sunt moderatorul acestei lumi sa asist la atacuri la persoana,jigniri sau mai stiu eu ce minuni va trec voua prin cap!

Sunt o femeie de 30 de ani,nu ma puteti soca cu cine stie ce injuraturi,pana acum cred ca deja am auzit/citit cam tot ce se putea,dar nu imi face deloc placere sa citesc asa ceva,iar statutul de moderator ma obliga sa citesc toate postarile voastre!


Si incepand din acest moment voi fi MODERATOR !(v-ati dat repede in stamba,colegi mult mai tineri decat voi au rezistat mai multe zile la testul acesta ;) )


:*:*:* de la o Blonda Capiata
 

DeletedUser

Nu stiu daca sunt rea sau nu,dar voi trata fiecare jucator exact asa cum sunt tratata de catre el. Pot lua si regulamentul "in brate",pot discuta si oferii raspunsuri oficiale,pot vorbi cu voi si sa va raspund colegial/prieteneste la intrebari,pot da si :* si spama cu voi. Sunteti singurii care hotarasc cum vor sa fie tratati de catre actualul moderator!

Voi decideti,eu ma adaptez ;)
 
Sus