Moderator L17

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser35749

Buna seara,

Incepand din seara asta eu voi fi noul moderator al acestei lumi, unii poate ma cunosc altii nu (am jucat si eu un pic la inceput pe lumea 17 dar cu alt nick) de aceea cred ca ar fi bine sa ma prezint.

Ma numesc Adi, sunt din judetul Bacau si asta e prima mea zi ca moderator. Triburile am jucat pe lumea 1 cu nick-ul distribuitorul (primea mea lume), apoi pe 10 si 13 cu nick-ul Succubus si pe lumea 16 cu nick-ul The joker unde am infiintat tribul Quit impreuna cu Kimosabe. Momentan activez pe lumea 21 cu Lotjhar.

Ce mi-as dorii de la voi e sa folositi un limbaj decent si spammul sa fie facut la tema dedicata lui. Daca aveti diferite propuneri pentru animarea forumului lumii 17 le astept cu drag.

Spor la joc.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu, impreuna cu bunul meu prieten
bouncing_rabbit.gif
iti uram succes in noua functie de moderator al acestui forum!
 

DeletedUser

nu-mi vine sa cred...panarama mica ce esti :D

cum ai ajuns ma mod? :p
 

DeletedUser

Eti dracusorul a ajuns moderator :))
Bravo frate´miu succes :D
De acum intru si eu mai mult pe forum extern :X :)) am plile la moderatori =)) Sau parca vad ca pe mine ma banezi primul =)) ca vin eu acasa sa vezi ce-ti dau :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Eti dracusorul a ajuns moderator :))
Bravo frate´miu succes :D
De acum intru si eu mai mult pe forum extern :X :)) am plile la moderatori =)) Sau parca vad ca pe mine ma banezi primul =)) ca vin eu acasa sa vezi ce-ti dau :))

Deabia astept sa faci o miscare gresita sa apas butonu magic :))., stiu ce-mi dai cand vii acasa, de baut normal :))

Multumesc pentru urari.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai sa intelegem ca succubus acum e clona ta?

si de unde esti tu din bacau? nu de alta da auzisem eu pe la inceputurile mele tribale de un joker din bacau, si ma gandeam..uite ba concetatean de-al meu joaca bine si eu is vai de steaua mea :D
 

DeletedUser11365

si de unde esti tu din bacau? nu de alta da auzisem eu pe la inceputurile mele tribale de un joker din bacau, si ma gandeam..uite ba concetatean de-al meu joaca bine si eu is vai de steaua mea :D

stiu eu unu din bacau mai bun ca toti:p
 

DeletedUser35749

pai sa intelegem ca succubus acum e clona ta?

si de unde esti tu din bacau? nu de alta da auzisem eu pe la inceputurile mele tribale de un joker din bacau, si ma gandeam..uite ba concetatean de-al meu joaca bine si eu is vai de steaua mea :D


Succubus e fratemiu, e contul lui, eu doar l-am imprumutat sa joc pe 13 si 10 cu el. Sunt din Moinesti mai exact, acel joker de care zici poate sunt eu poate nu.
 

DeletedUser

Hai ca ai intrat in pielea de moderator...deja ai inceput cu speculatii :D

auzi la el,poate da poate nu...
 

DeletedUser

:DPoi sunt mai multi care au cont jok3r, the joker, the jok3r.....si cine stie pe care din ei il cunoaste:p
Ma ungure :))
 

DeletedUser4845

ca de obicei....din nou off topic.



Bine ai venit si sa speram ca nu vei avea mult de furca cu noi :))
 
Sus