Moderator L20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acest topic este deschis pt a discuta despre activitatea mea ca moderator,nemultumiri,sugestii...si ce mai doriti si tine de moderatorul L20 din acest moment!

Nu este topic pt spam,nu va fi acceptal limbajul necivilizat!


Ramoluad
 

DeletedUser

E totul ok ramo :p

Nu pune la suflet toate rautatile, chiar si eu o sa incerc sa ma schimb si sa nu te mai supar... macar pe unde moderezi tu :p :D
 

DeletedUser

parerea mea sa fi aspra la pedepse cand e vorba de atacuri la persoana (jigniri etc) (nu stiu cum ai procedat pana acum)

persoanele respective nu o sa se invete niciodata :)

felicitari de treaba, cum a zis si coca.. sa nu te consumi pentru un forum, felicitari si multumim pentru timpul acordat:)
 

DeletedUser

nu e vorba de rautate e vorba pur si simplu de ceva mai putina activitate, interes si idei... nu vorbesc aici de activitate non stop dar cel putin o data pe zi pentru a verifica posibilele incalcari de regulament se poate intra... spam injurii postari idioate ca sunt destui care fac asta :)

am cateva sugestii daca imi permiti:
1.la hartile avansate sa pui linkul de unde le avem ca e frumos sa recunoastem munca celui care a inceput proiectul respectiv (vezi modelul de pe lumea 1); mai adaug si un topic cu discutii pe tema hartilor avansate :)
2.ceva interviuri cu lideri, jucatori marcanti de pe lumea asta, cat inca mai avem jucatori activi din belsug sa ai de unde alege (un topic cu interviurile si un topic cu discutii pe tema interviurilor)
3.orice alte idei care pot trezi interesul comunitatii in frecventarea forumului extern

fac aceste precizari pentru vad interesul pe care sil dau altii moderatori in alte sectiuni (vezi l14) si consider ca asta intra in descrierea postului (daca ma insel iti promit ca no sa mai auzi critici de la mine :p )
 

DeletedUser13059

Activitatea ca moderator este ok , sanctiuni la fiecare ilegalitate , putina libertate acordata in limita bunului simt , este ok .. felicitari


Ce ar mai fi asa o parere : intre moderator si jucatori daca se poate putina colaborare pentru da putina viata forumului ...

O chestie cu ce am facut pe L14 la care au colaborat un moderator si un jucator : http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=23759

Unde ii si istoria tribului GodOfWar (GOD) de unde am facut parte si unde pot sa zic ca a fost ceea mai frumoasa lume (cat a existat GOD) din toate pe care joc sau am jucat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

panzerule ... eu cred ca tu ai criticat munca lui ramo bazandu-te doar pe ultimele cateva zile ... din ce stiu ramo a avut niste probleme .. nu mai bine intrebi si alfi ce s-a intamplat decat sa critici in necunostinta de cauza? pentru ca in afara de saptamana asta ea chiar a fost foarte pe faza

ramo .. vreau sa fiu moderator .. de nu ii trimit in vacanta pe toti la cele mai mici abateri :)) (era o gluma sa punctez ca e mult mai ok sa lasi putin mai multa libertate celor care totusi fac sa nu mai fie forumul mort .. evident in limita bunului simt)
 

DeletedUser

Da,in legatura cu ultimele 7-10 zile...am fost cam inactiva pe forum din motive personale,mai am o periada fosrte aglomerata in urmatoare saptamana si apoi sper sa-mi revin.

Cat despre colaborarea cu jucatorii L20: am asteptat ca L20 sa mai avanseze putin si sa se contureze putin harta,moderez aceasta lume de cand a aparut,ce puteam face in primele luni cand totul era in schimbare?

Interviuri...vor urma,inclusiv temele cu discutii despre interviuri.

Voi intra si pe L14 sa vad ce topicuri sunt si ce stil are colegul/colega care modereaza acolo,sincer in acest moment nu stiu.
Moderez 4 lumi,am proecte incepute pe toate aceste lumi,imi e imposibil sa urmaresc si celelalte forumuri,mai ales atunci cand pe una din lumile mele se incing spriritele si trebuie sa curat 8 pagini de mesaje pline de jigniri,atacuri la persoana,limbaj necivilizat(aici sunt blanda in descriere) !
 

DeletedUser

poti sa le spui idiotenii si porcisme ca asta sunt (si de ale mele recunosc dar imi asum inregul risc al unei atentionari sau vacante cand fac astfel de posturi)

astfel lamurita treaba o sa am rabdare pana cand o sa fi mai libera sa vad schimbarile de care ai pomenit :p
 

DeletedUser3504

Nah ca pretentiosi mai suntem:))
Ramo ce iti fac astia?(glumesc, nu sariti ca arsi)
 

DeletedUser

Sau poate vor realiza ca sunt si eu om...sa mai spun ca sunt blonda si port si ochelari de vedere?...nu,asta nu mai spun,ramane intre noi ;)

Am citit de 4 ori pana am vazut greseala :))
 

DeletedUser

iti dau 72 ore .. nu stiu .. simt ca esti intr-o perioada mai calma :))
 

DeletedUser3504

Va da omul un deget si voi ii luati toata mana!
Arde-i pe rug ramo!
:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus