Moderator L4

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 4' creată de Ramoluad, 27. Oct 2010.

Distribuie această pagină

1. cgal, nu doar statisticile cu razboaie pot face subiectul unei discutii. Daca la asta se rezuma tot pe L4, atunci inseamna ca pentru voi triburile a devenit mai mult decat un joc.

2. Stiu Mircea dar stii si tu bine ca inca exista mici polite de platit si orice subiect ai deschide aici automat din maxim 5 posturi se ajunge la cearta, nu mai ai cu cine sa faci propaganda cand situatia pe L4 este care este :(.

3. Impresia mea este alta.
    Majoritatea jucatorilor au renuntat sa mai intre aici din cauza plictiselii.
    Chiar daca deschizi o discutie nu prea ai interlocutori :)

Astazi ca raspuns la o invitatie pt interviu mi s-a spus ca fac misto,ca nu sunt nici macar mod,daramite mod L4 :)

Deschideti un subiect actual pt L4 si invitati-va colegii la discutii. Incerc sa pastrez orice discutie intre ei la un ton civilizat...sper sa reusesc :p

4. Hopa, Ce faci Mirciulica, ai aparut din nou? Ati ajuns la vorbele mele,vecine....

5. YaraYana

YaraYana member

desi e cam veche ultima postare de aici, tin sa fac o precizare, Ramona. Pe mine personal ai reusit sa ma faci sa intru pe forumul extern. Sa imi clatesc ochii prin... "Interviuri". Joc triburile din 2008, insa pana acum 2 zile nu am calcat pe aici. :)

6. Multumesc frumos ,pt mine este un compliment. Poate ne mai vizitezi,macar din cand in cand.

Si tu ai spart gheata,esti prima jucatoare de pe L4 care mi-a acordat un interviu :)

7. YaraYana

YaraYana member

Nice, apropo de gheatza.
    Cat despre vizita pe forum, promit sa apar mai des.