Moderator L4

DeletedUser

cgal, nu doar statisticile cu razboaie pot face subiectul unei discutii. Daca la asta se rezuma tot pe L4, atunci inseamna ca pentru voi triburile a devenit mai mult decat un joc.
 

DeletedUser

Stiu Mircea dar stii si tu bine ca inca exista mici polite de platit si orice subiect ai deschide aici automat din maxim 5 posturi se ajunge la cearta, nu mai ai cu cine sa faci propaganda cand situatia pe L4 este care este :(.
 

DeletedUser

Impresia mea este alta.
Majoritatea jucatorilor au renuntat sa mai intre aici din cauza plictiselii.
Chiar daca deschizi o discutie nu prea ai interlocutori :)

Astazi ca raspuns la o invitatie pt interviu mi s-a spus ca fac misto,ca nu sunt nici macar mod,daramite mod L4 :)

Deschideti un subiect actual pt L4 si invitati-va colegii la discutii. Incerc sa pastrez orice discutie intre ei la un ton civilizat...sper sa reusesc :p
 

DeletedUser

Hopa, Ce faci Mirciulica, ai aparut din nou? Ati ajuns la vorbele mele,vecine....
 

DeletedUser16450

desi e cam veche ultima postare de aici, tin sa fac o precizare, Ramona. Pe mine personal ai reusit sa ma faci sa intru pe forumul extern. Sa imi clatesc ochii prin... "Interviuri". Joc triburile din 2008, insa pana acum 2 zile nu am calcat pe aici. :)
 

DeletedUser

Multumesc frumos ,pt mine este un compliment. Poate ne mai vizitezi,macar din cand in cand.

Si tu ai spart gheata,esti prima jucatoare de pe L4 care mi-a acordat un interviu :)
 

DeletedUser16450

Nice, apropo de gheatza.
Cat despre vizita pe forum, promit sa apar mai des.
 
Sus