Moderator-Lumea 24

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser35749

Moderatorul lumii 24



Deoarece lumea 17 pe care o moderez nu e activa deloc desi am incercat sa deschid diferite teme, subiecte de dezbatut, nu se oboseste nimeni sa posteze, am vrut sa moderez eu lumea 24, unde cred ca voi avea activitate peste masura (sper sa nu fie asa doar la inceput, cum se intampla de obicei)
Ce mi-as dori de la voi in special e limbajul respectuos, nu-mi plac jignirile, injuraturile, etc, etc, etc. Spamul imi place si mie si o sa mai "inchid ochii" la el, asta daca nu se intrece masura.

Daca aveti intrebari, nu ezitati sa mi le puneti.
 

DeletedUser

Lethal bafta! sa ai parte de multa activitate pe forum; nu in mesageria jucatorilor pt forum :))

si vezi sa te apuci sa iei notite pe parcurs pt istoria lumii care mai nou e la moda... ah si interviurile, structurate si poate tot in faze ;)
 

DeletedUser

Iurka nu imi spune ca nu exista barza care aduce copii :((( numi distruge copilaria si visele :((( te rogg :(((
 

DeletedUser25287

Bafta lethal, sa ai activitate la greu aici si cat mai putine scandaluri ;)
 

DeletedUser25287

Si o sa-l ai sunt convins, o buna colaborare moderator/utilizatori este cred eu cheia succesului pe forum, doar sa ai grija sa limitezi pe cat posibil lipsa de bun simt si sunt sigur ca forumul va fi ok.
 

DeletedUser

chiar, bafta multa, sa ai "viata" usoara cu noi, si cel mai important, sper sa fii un moderator corect, cand stergi un post sa ne mai si anunti, e cam nasol sa nu stii cine si de ce te trage la tacere:p
 

DeletedUser28580

parerea mea,nu va fi cine stie lume pe aici,avand in vedere viteza care lasa de dorit..
o viteza 2-1 era superba, dar asa...
oricum,bafta cu moderatu si o lume cat mai frumoasa sa aveti astia care intrati
 

DeletedUser25287

parerea mea,nu va fi cine stie lume pe aici,avand in vedere viteza care lasa de dorit..
o viteza 2-1 era superba, dar asa...
oricum,bafta cu moderatu si o lume cat mai frumoasa sa aveti astia care intrati

Cred ca stim cu totii de acum ca un server cu viteza 2 este destul de greu de intretinut, si cum ultimul cu aceasta viteza este relativ recent nu cred ca era timpul de asa ceva acum, dar este ok si 1,6 din punctul meu de vedere, la trupe nu ma deranjeaza viteza.
 

DeletedUser35749

Si o sa-l ai sunt convins, o buna colaborare moderator/utilizatori este cred eu cheia succesului pe forum, doar sa ai grija sa limitezi pe cat posibil lipsa de bun simt si sunt sigur ca forumul va fi ok.


Exact asta vreau si eu, sa nu se ajunga la jigniri, daca se ajunge aplic regulamentu fara sa ezit, in cazul spamului ma mai gandesc :D
 

DeletedUser

daca o iei dupa "gandit", macar sa fii cu totii la fel:p daca nu vei face asa tot tu vei iesi prost..."ca lu' mos caisa nu i-ai facut nimic si mie da", sper sa ma intelegi;)
 

DeletedUser

parerea mea,nu va fi cine stie lume pe aici,avand in vedere viteza care lasa de dorit..
o viteza 2-1 era superba, dar asa...
oricum,bafta cu moderatu si o lume cat mai frumoasa sa aveti astia care intrati



Intodeauna exista nemultumiri, nici serverul nu ne poate impaca pe toti, daca era viteza 2/1 ziceati ca e prea mare si trebuie sa stai noaptea on ca sa nu te atace, asa cu viteza mai mica vin atacurile de la distanta mai greu...Eu zic ca e lumea ideala, mai mult de atat nu se putea:) E ca si cum i-ai cere lui Boc demisia:))

Tinand cont ca unii lucreaza, altii scoala, altii freaca menta...e o lume buna!
 
Sus