Moderatorii va raspund (discutii libere)

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
O sa se anunte din timp pe pagina principala a jocului si pe forum. In clipa de fata nu e nimic stabilit in acest sens.
 

DeletedUser40689

Sa zicem ca in sat am un paladin cu halebarda , unul cu flama si mai activez recentul bonus al sabiei , inseamna ca daca sunt atacat o sa am active trei ...chestii ori ce or fi ele ?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Da, efectele sunt toate active si se cumuleaza atata timp cat ai arme diferite la paladini. In schimb, daca ai 10 paladini si toti au flama, doar una singura va avea afect.
 

DeletedUser40689

Da , e logic ca doar una sa aiba efect . Multumesc ca m-ai luminat , aveam proasta impresie ca daca ai 3 paladini cu arme diferite doar una are bonus activ .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
hello o intrebare am si eu vis-a-vis de triburile de pe noua lume 47.
avand in vedere ca nr de membri este limitat la 50, s-ar putea schimba clasamentul 'Punctajul celor mai buni 40 jucători' la punctajul celor mai buni 20 sau 25 gen? Am mai vazut pe alte servere deci tehnic cred ca s-ar putea. a 2a intrebare mai indrazneata-asa: O punem de-un sondaj ceva?
 

DeletedUser

Buna ziua!
De ce satele altor jucatori imi apar transparente pe harta? Deci toate satele nu mai sunt ca inainte. Se vad vag pe harta.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Conform ultimului update: "Opţiunea 'Ascunde jucătorii ce nu pot fi atacaţi', prezentă la nivelul ecranului 'Hartă', va ascunde jucătorii care se află încă în perioada de protecţie pentru începători sau care nu pot fi atacaţi din pricina raportului dat de punctaje şi care le conferă protecţie."

Trebuie sa debifezi "Ascunde satele neatacabile" daca doresti sa iti apara normal.
 

DeletedUser

Aveti idee pe cand se preconizeaza inceputul unei noi lumi de joc ? multumesc.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Momentan nu, dar o sa se anunte din timp, ca si inainte, pe pagina principala + forum.
 

DeletedUser40622

Salut, am aşa o problemă, am jucat in acest joc acum câţiva ani in urmă, acum mi-am amintit de el şi aşi dori să-mi încerc puterile, dar nu-mi amintesc parola şi poşta electronică, există alte şanse de a recupera contul ?
 

DeletedUser46104

Ce e cu intrebarile astea idioate ??

Normal ca e o alta lume ,ce astepti sa vina moderatorul sa iti zica ca DA - e o lume noua, tu nu vezi ?
 
Sus